IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th August 2008, 08:37
elly.radeva elly.radeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Енти, не си права, можеш да провериш това на сайта на ГХД за историята им ... shehair и ghd са на двама братя, които в последствие се отделят... и двете преси се правят по един и същ начин точно поради тази причина ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th August 2008, 09:57
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Аз да ви кажа наскоро си взех новата GHD 4 и си мисля как сам живяла досега без нея и кадри страхотно и изправя. Обаче има едно но на пазара има срашно мн фалшификати на GHD аз самата се подлагах и си бях взела такъв. АКо не си експерт не можеш да кажеш разликата или ако не сложиш двете GHD и да знаеш коя е истинската. Добрата страна е че всяка GHD си има унукален код и се регистрирва по интернет или по телефона. Ако кода ти не фигурура можеш да бъдеш сигурна че GHD ти е фалшиво. Така че няма значение от къде сте я поръчали дали от Germany дали от UK , въпроса е да е от лицинзирано от GHD място. Фалшификатите ги внасят от China.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th August 2008, 10:36
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Откъде се сдобивате с GHD ?
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th August 2008, 11:37
elly.radeva elly.radeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Откъде се сдобивате с GHD ?
От чужбина .. в България нямат още дистрибутори понеже са доста скъпички и не мисля, че има реален пазар за тях ... От друга страна аз доста време съм живяла в Англия, където GHD е фаворит на пазара ... Лично аз имам и двете марки преси за коса на GHD и SHEHAIR ... мога спокойно да заява, че в двете преси разликата е само в цената ... до колкото знам дори се произвеждат в една фабрика ...
Относно фалшификатите наистина бъдете предпазливи ... заляли са пазара
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th August 2008, 07:54
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Погледнах в сайта им цените. Не мисля че се различават много от турмалиновите преси които предлагат в БГ. Преди няколко дена се интересувах, и във една фирма , която продава материали за фризьорски салони ми предложиха турмалинова на цена от 230 лева.
Някой ако може да ми препоръча каква да си взема за моята коса - дълга е сравнително гъста, нормален косъм.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th August 2008, 09:50
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Celine, пробвай пресите на REMINGTON.
Аз съм с нея от една година и съм много доволна, нито ми скубе косата, нито я изгаря толкова и много бързо загрява-точно за една минута.С тефлоново покритие е и предпазва косата.
Имах преса на BabyLiss и хич не бях доволна, трябват й поне 10 минути да загрее напълно и + това трябва да минеш 3-4пъти косата за да ти се изправи напълно.
След това бях с една друга преса-CALOR 'Elite', която беше на пара и с вграден гребен, и направо си останах без коса, скубе ужасно. Също й трябва доста време докато стигне желаните градуси.
Дадох малко повече за сегашната ми преса, но си стува.
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd September 2008, 23:29
Аватара на joy._
joy._ joy._ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 9
По подразбиране

А бихте ли казали накакъв продукт който предпазва косата да не гори от пресата и дали е редно да слагаме пияна за коса или лак преди обработка с преса...
иначе съм чувала, че парните преси са по-добрите, макар че не съм с такава
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd September 2008, 00:49
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy._
...иначе съм чувала, че парните преси са по-добрите ...
По-добрите???
Аз не съм на това мнение! Имах такава преса и не останах въобще очарована от резултата. Кошмар направо.

По-скоро бих казала, че рекламите са по-добри!
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd September 2008, 09:14
erato muse erato muse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Аз имам и GHD и SHEHAIR и двете си ги взех от Англия, супер добри са и аз поне не виждам разлика в двете преси. Мерси за инфото elly.radeva. Относно защитата аз използвам спрей, който нанасям преди изправянето или пък кристали
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd September 2008, 21:21
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SexyPlaygirl
Цитирай:
Първоначално написано от joy._
...иначе съм чувала, че парните преси са по-добрите ...
По-добрите???
Аз не съм на това мнение! Имах такава преса и не останах въобще очарована от резултата. Кошмар направо.

По-скоро бих казала, че рекламите са по-добри!
моята е такава, но както каза фризьорката ми - те са отживелица, а и ако мислим логично, няма как нещо което ти "навлажнява" косата да я изправя по-добре...те не изправят изобщо камо ли да са по-добри
а и на влажно изправянето е по-вредно за косата...

аз като взимах моята изобщо не съм мислила, нито се бях интересувала по въпроса...затова сега не използвам парата
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пресазакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:13.