IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 2nd January 2015, 00:21
elinor123 elinor123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, момичета.
Следя темата от година изчела съм почти целият форум докато си избера доктор при който да се оперирам.Спрях се на Живко Кънев началото на месец октомври бях на консултация,а в края беше и самата операция.С огромно съжаление обаче пиша всичко това,защото не мога да се похваля с добър резултат,толкова години и аз мечтаех да захвърля противните дунапренени сутиени,че нямах търпение да ми махнат ластичния бинт и да се видя с бюст.Уви когато се погледнах имах две абсолютно различни гърди -не само като размер,но и като форма и едната е 2см по-нагоре от другата.Кошмар! отговора на доктора беше,че е нормално защото мускула на едната ми гърда не се бил отпуснал и ако искам това да стане по-бързо трябва оперативна намеса и че гърдите се оформяли м/у трети и шести месец.......не вярвам,не вярвам,че ще станат еднакви от самосебе си От изчетеното тук си мисля,че имам различни джобове десния е по-широк и чувствам импланта как се движи ,а нормално ли е да се движи така свободно след като са под мускулно? лявата е стегната,видимо по-малка и изпъкнала в горната част като от филм на ужасите съм!Сбърках ли с избора на Пластичен хирург?дали може да ме остави така?Трябва ли да плащам да си поправи недобре свършената работа?
Отговори с цитат
  #942  
Стар 2nd January 2015, 13:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor123 Виж мнението
Здравейте, момичета.
Следя темата от година изчела съм почти целият форум докато си избера доктор при който да се оперирам.Спрях се на Живко Кънев началото на месец октомври бях на консултация,а в края беше и самата операция.С огромно съжаление обаче пиша всичко това,защото не мога да се похваля с добър резултат,толкова години и аз мечтаех да захвърля противните дунапренени сутиени,че нямах търпение да ми махнат ластичния бинт и да се видя с бюст.Уви когато се погледнах имах две абсолютно различни гърди -не само като размер,но и като форма и едната е 2см по-нагоре от другата.Кошмар! отговора на доктора беше,че е нормално защото мускула на едната ми гърда не се бил отпуснал и ако искам това да стане по-бързо трябва оперативна намеса и че гърдите се оформяли м/у трети и шести месец.......не вярвам,не вярвам,че ще станат еднакви от самосебе си От изчетеното тук си мисля,че имам различни джобове десния е по-широк и чувствам импланта как се движи ,а нормално ли е да се движи така свободно след като са под мускулно? лявата е стегната,видимо по-малка и изпъкнала в горната част като от филм на ужасите съм!Сбърках ли с избора на Пластичен хирург?дали може да ме остави така?Трябва ли да плащам да си поправи недобре свършената работа?
А какво те накара да избереш този хирург? Предполагам изгодната цена, защото ако наистина си изчела всички мнения за него щеше да видиш и доста отрицателни. Повечето мои, но не защото съм негов пациент, а защото навреме разбрах, че голям процент от операциите не му се получават. Няколко момичета пострадаха, не всички го написаха във форума за съжаление. Но на мен ми беше достатъчен един отрицателен коментар и един пострадал клиент, за да се откажа от доктора. Получих повече от едно оплакване обаче, за щастие.
Реоперация , доколкото съм наясно, може да се направи след 6-тия месец. Но не ти препоръчвам същия доктор да я направи. Лично на мен Кънев и Енчев са ми в черния списък за пластични хирурзи за гърди.
Отговори с цитат
  #943  
Стар 2nd January 2015, 19:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Търси си правата. Би трябвало да си оправи грешката без да доплащаш, ако има различно позиционирани импланти.
Отговори с цитат
  #944  
Стар 3rd January 2015, 00:47
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor123 Виж мнението
Здравейте, момичета.
Следя темата от година изчела съм почти целият форум докато си избера доктор при който да се оперирам.Спрях се на Живко Кънев началото на месец октомври бях на консултация,а в края беше и самата операция.С огромно съжаление обаче пиша всичко това,защото не мога да се похваля с добър резултат,толкова години и аз мечтаех да захвърля противните дунапренени сутиени,че нямах търпение да ми махнат ластичния бинт и да се видя с бюст.Уви когато се погледнах имах две абсолютно различни гърди -не само като размер,но и като форма и едната е 2см по-нагоре от другата.Кошмар! отговора на доктора беше,че е нормално защото мускула на едната ми гърда не се бил отпуснал и ако искам това да стане по-бързо трябва оперативна намеса и че гърдите се оформяли м/у трети и шести месец.......не вярвам,не вярвам,че ще станат еднакви от самосебе си От изчетеното тук си мисля,че имам различни джобове десния е по-широк и чувствам импланта как се движи ,а нормално ли е да се движи така свободно след като са под мускулно? лявата е стегната,видимо по-малка и изпъкнала в горната част като от филм на ужасите съм!Сбърках ли с избора на Пластичен хирург?дали може да ме остави така?Трябва ли да плащам да си поправи недобре свършената работа?
Мила, искрено съжалявам за резултата ти! Ти си длъжна да си търсиш правата! Задължително е да ти оправи гърдите БЕЗПЛАТНО или да ти върне парите за да можеш да отидеш при друг хирург!
Отговори с цитат
  #945  
Стар 3rd January 2015, 09:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Той не е могъл да ги направи в началния старт та ще ги оправи след това. С пари без пари аз не бих се престрашила да ме пипа този човек повече. Търси си правата да бъдеш обезщетена финансово, но не и да те преправя той. Сигурна съм, че няма да признае , че грешката е негова.
Отговори с цитат
  #946  
Стар 3rd January 2015, 16:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

имам близка, която си направи втората операция на втория месец, точно за смъкване на импланта надолу и резултата е две еднакви гърди
Ако джобовете са различни няма оправяне с времето за съжаление.
Отговори с цитат
  #947  
Стар 6th January 2015, 09:31
mira_mira mira_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Искрено съжaлявaм зa elinor123 ! Тaкa сегa взимaм дa се рaзубеждaвaм ! Но в крaйннa сметкa кой хируг е подходящ? Явно всеки прaви грешки! Elinor123 би ли споделилa кaкъв беше твоят нaчaлен стaрт? Имaше ли гърди ? Че доколкото съм изчелa тези,които сa били с нулев стaрт по лесно се получaвaт ! Или товa е сaмо мит не знaм много се объркaх!
Отговори с цитат
  #948  
Стар 6th January 2015, 12:36
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

elinor123
аз бих искала ако е удобно да видя снимка на гърдите ти.
Опитах се да ти пратя ЛС, но не ми се получава.
Ако може да ти напиша ел. си поща тук, или ти да ми напишеш своята, за да направим връзка.

Последно редактирано от titi1 : 6th January 2015 на 16:23
Отговори с цитат
  #949  
Стар 7th January 2015, 09:52
elinor123 elinor123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 5
По подразбиране

mira_mira,нямах нищо след две раждания имах малки увиснали кожички за съжаление нямам снимки от тогава , и titi няма проблем да се " насладиш " на гледката дай ми ел поща
Отговори с цитат
  #950  
Стар 7th January 2015, 10:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

не говори така, въпроса не е в това да се насладя

Последно редактирано от titi1 : 8th January 2015 на 10:13
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:30.