IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3351  
Стар 23rd September 2015, 08:05
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KiaraTiara Виж мнението
Момичета, здравейте!
Алена, успех!!

Момичета... имам въпрос. Едвам си намерих паролата за регистрацията (finally!), че да попитам, че то време не остана.

Днес бях на консултация и докторът ми каза, че в моя случай оставя на мен да избера дали капковидни или кръгли импланти. Това определено не беше отговорът, който очаквах да чуя, като се има предвид, че избягвах да чета задълбочено за доктори, кофти случаи и прочие. Съвсем целенасочено го правя, не искам да изпадам в дилеми и съмнения.

Та, моят случай в моите очи изглежда по следния начин. Имам близнаци, кърмих ги, ама с помпата, след което се образува ужасно провисване на гърдата, едната е на 23 см надолу, другата на 22, ако въобще това има някакво значение. Докторът твърди, че и с двата вида импланти ще се получи добре, като препоръчва следното:

Извинявам се, акоима грешки някъде, от телефона го преписвам:
Naturella 425 FF/375 FF
кръгли: 375 TRM

Не знам даже как да обясня как изглеждат гърдите ми, но определено за мен са ужасно провиснали, и както каза док - празни отгоре. Знам, че капковидните са по - естествени, но тогава няма ли да се напълни отдолу, където и без това се е събрало всичко вече.

Помогнете ми, моля, че искам да запиша дата за операцията
Ако трябва да пращам снимки за мнения, съм съгласна.

Поздрави!
Не съм погледнала още параметрите на имплантите, но моя приятелка имаше увисване и доктора прецени, че уж като и сложи по-голям кубик ще оправи нещата без обиране на кожа, но познай... не му се получиха нещата и за съжаление имаше ре-операция за обиране и повдигане Има много по-запознати момичета от мен тук във форума, но без снимка според мен трудно ще ти отговорим. От изчетеното до момента от мен като информация тук във форума и от други източници, когато има по-сериозна птоза(увисване) , рядко се извършва само уголемяване с импланти без повдигане и обиране на кожа. Това, което се получи при моята позната в начален стадии беше имплант високо горе и гърди висящи по-отдолу
В последствие - две увиснали силиконови гърди
Отговори с цитат
  #3352  
Стар 23rd September 2015, 08:18
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от madhouse Виж мнението
Може да се спи по корем, но на мен доки ми каза след 3тия месец, настрани след 1вия. Едвам дочаках. Като се има напредвид, че аз почти само по корем и настрани спях. Но и спането по корем на мен ми идва малко болезнено, все пак си е чуждо тяло.
Вчера ходих на консултация (12 ден след операцията) да ми махне лепенките доктора и каза, че мога да спя настрани, нооооо мисията ми беше неуспешна снощи Крайно неудобно ми е ! Не ме боли, но все едно нещо твърдо ме е подпряло. Започнах и масажи, дано като поомекнат гърдите да стане работата
Отговори с цитат
  #3353  
Стар 23rd September 2015, 17:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KiaraTiara Виж мнението
... Днес бях на консултация и докторът ми каза, че в моя случай оставя на мен да избера дали капковидни или кръгли импланти.
... след което се образува ужасно провисване на гърдата, едната е на 23 см надолу, другата на 22, ако въобще това има някакво значение. Докторът твърди, че и с двата вида импланти ще се получи добре ...
Киара, кой ти е доктора? Не спомена ли въобще повдигане и обиране на кожа?
Отговори с цитат
  #3354  
Стар 23rd September 2015, 23:11
KiaraTiara KiaraTiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Ами.. той докторът каза, че си имам хубав бюст. Явно за това не спомена обиране. Аз 3 пъти попитах не може ли да се премахне тази висяща тъкан, един вид да се изпразнят гърдите, и да се запълни само със силикон, но уви, той каза, че няма нужда, и така щели да си станат хубави.

Сега, аз знам какво са хубави гърди, и че към момента нямам данни вече да имам хубави силиконови гърди, след тия близнаци, но все пак става въпрос да се пооправи положението.
Мъжът ми и той е против, на него си му харесвали, но разбира се, щом го искам, няма проблем, ще ме подкрепи.

Избрах доктор И. Стоянов, без много да се лутам. Попитах 2 познати при кой са ходили - и двете там, и аз се присъединих. Някак си искам да си го спестя това с опознаването на доктора чрез форумите. Веднъж го правих докато избирах специалист по инвитро и ми се иска да зачеркна ходенето от клиника в клиника и всичко отначало. Може и да греша, може и да съжалявам за в бъдеще, но в момента така ги чувствам нещата.

Нощеска докато спах сякаш се ориентирах към капковидните в крайна сметка и сега въпросът остава 375 или 425. На секс бомба не искам да приличам, но ме е страх да не се получи някакво провисване от малък обем на силикона... Ама сигурно звуча много глуповато..
Отговори с цитат
  #3355  
Стар 24th September 2015, 04:07
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте,искам да ви попитам по принцип на консултацията при доктора(питам като цяло не за конкретен) могат ли да присъстват и други хора,като например мъжът ми?
Отговори с цитат
  #3356  
Стар 24th September 2015, 07:53
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Здравейте,искам да ви попитам по принцип на консултацията при доктора(питам като цяло не за конкретен) могат ли да присъстват и други хора,като например мъжът ми?
Принципно не виждам причина някой да ти откаже допълнително присъствие, но по-добре си отиди сама (в кабинета), защото когато разговаряш с доктора вниманието ти ще е насочено само към него. Важно е мнението на специалиста и твоето желание. Всичко допълнително ще ти е в повече, поне според мен.
Отговори с цитат
  #3357  
Стар 24th September 2015, 08:02
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Киара щом опираш до форума с подобни въпроси, според мен изпитваш някакви съмнения. Повтарям се - ако имаш голямо увисване и повечко излишна кожа в 90% от случаите е необходима и корекция на самите гърди, освен поставянето на импланта. Ако си била с малък бюст(A,Б чашка) и просто се е изпразнил от кърменето в горната част и има ЛЕКО провисване е възможно да се коригира само с имплант. Ако си ми прочела предишният ми отговор малко по-нагоре, там съм обяснила какво се получи при моя приятелка. Или се довери на избраният лекар и мнението му на 100% или отиди на консултация при друг хирург. И само да отбележа, че не би трябвало да се задоволиш с "пооправяне на положението". Един специалист трябва да е достатъчно кадърен за направи нещата както трябва, за да се почувстваш удовлетворена на 100% от постигнатия резултат!

Последно редактирано от CvetiB : 24th September 2015 на 08:19
Отговори с цитат
  #3358  
Стар 24th September 2015, 08:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз понеже живея в тоя форОм имам доста изчетен материал за И.С. и мисля, че щом е преценил да няма повдигане най-вероятно няма да се наложи такова. Другият момент при такива интервенции е следният.... първо се поставят имплантите и след около 6 месеца се прави повдигане. Коментирай тази възможност с него при следваща консултация.
Отговори с цитат
  #3359  
Стар 24th September 2015, 13:04
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Ехоооо, поздрави Най-тежкото мина, вече ставам сама и правя разходки Доц.Тепавичарова ми каза, че при по-голямата гърда, където имаше увисване, мускулът е бил захванат на по-долното ребро и може да има лека гънка

От лявата гърда, с рязаната ареола имах 98мл дренирана течност, а от другата 30мл. Виждам, че и коремът ми се понадува. Предполагам са оточни течности в междутъканното пространство....


Последно редактирано от a.l.e.n.a : 24th September 2015 на 13:13
Отговори с цитат
  #3360  
Стар 24th September 2015, 17:07
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Честити придобивки a.l.e.n.a !
Със здраве да си ги носиш и бързо възстановяване ти желая
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:07.