IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3951  
Стар 9th May 2016, 15:21
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanchetomarinova Виж мнението
Здравейте, да ви разкажа какво стана днес. 4 часа чаках пред кабинета на личната ми лекарка - както и очаквах първия работен ден след празниците беше страшно. Както и да е изчаках си, влязах, казах си оплакванията - отговор - пий повече чайчета. Обясних й защо въобще съм при нея и че в обикновен случай не бих отишла на преглед само заради кашлица и червено гърло и й обасних какво ми предстои. Само където не ме линчува, кара ми се, вика ми.... както и да е няма да ви занимавам с тая грозна картинка, крайния резултат беше, че нито разбрах как да се лекувам, нито за изопренозина успях да питам. Доплака ми се, казах си отивам на частен преглед и снимка на добровете ако трябва ще наравя. Докато чаках пред частния кабинет звъннах в клиниката на доцент Заякова. Тя беше в операционна, но момичето на рецепция ми обеща, че като излязат ще й обясни състоянието ми и ще ми позвънят, преди да успея да вляза за преглед ми позвъниха от клиниката и тъй като и там чакаха много хора си тръгнах. Разговарях с анестезиоложката. Беше много мила, разпита ме подробно, изпрати ми на имейл сканирана рецепта с антибиотик АЗАКС - каза да го пия 3 дни по 1 таблетка. Попитах за изопренозина - каза, че няма никакъв проблем да го пия и него, нямало да има никакво негативно отношение с операцията и така или иначе съм го купила да си го изпия 3 пъти по 1таблетка. Пръскам биопарокс в гърлото, пия чайове и мултивитамини Центрум. Стискайте ми палци да се оправя до 10.05 Дано съм полезна с нещо на някой ако му се случи да се разболее преди операция и дано си имате по-свесни лични лекари от мен, а аз започвам търсенето на нов - знам че юни месец мога да я сменя така че ще се възползвам!
Танче, надявам се всичко да е наред! Стискам палци, всичко да мине наред чакаме да се включиш!
Отговори с цитат
  #3952  
Стар 9th May 2016, 21:37
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Caprice® имам проблем със сайта - много трудно ми позволява да пиша. Отмениха ми датата . Преди да тръгна се бяхме разбрали да се обадя да кажа как се чуствам - е мноого по-добре съм, имам само лека остатъчна кашлица. Говорих лично с доц. др. Заякова, тя ме убеди, че за мое добро е да отложим, защото щом имам макар и лека кашлица явно имам останала инфекция и когато ме интубират ще се разнесе.... обясни ми рисковете. Отидох на преглед - на слушалка нищо, направих си снимка на дробовете и се оказа, че съм с бронхит, утре сутрин съм отново на преглед в ТУБдиспансера при специялист. Новата дата за мамото е 30.05 нямам повече отпуск, свекърва ми също - мноого неприятно. Но вярвам в максимата "всяко зло за добро" все ще измисля нещо. Caprice® за подкрепата, аз също стискам палци всичко с теб да се нареди по най-лекия начин
Отговори с цитат
  #3953  
Стар 10th May 2016, 09:12
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Lightbulb

tanchetomarinova, леле.. да и си представи да кашляш с имплантите, дори не искам да си го помислям. Значи ще сме точно през месец, аз съм на 30.06 ; Няма да се притесняваш, тъкмо до тогава ще си се подркрепила.

Аз още се чудя за абдоминопластиката, не намирам много инфо като снимки във форума.


И мен преди ми създаваше същите главоболия, но си изтривам бисквитките и веднага се оправя.

Рових се и намерих инфо, за сравнение м/у Ментор и Натрел (http://vps-55530.cloudnet.se/plastik...ergan-0?page=1)



free upload image
Отговори с цитат
  #3954  
Стар 18th May 2016, 14:19
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте, момичета! Нова съм както във форума, така и в отбора на момичетата с по-красиви гърди Операцията ми беше на 16.05 кръгли импланти Политех 330 сс, 105 основа, 45 проекция. Изцяло подмускулно. Висока съм 172, 64 кг, но с много малък гръдния кош и малка основа на гърдата. Утре съм на смяна на превръзките. Конците ще свалим на 25, т.к. 23 е неработен ден. Докторът каза, че шофиране преди да свали конците не препоръчва. За спорт и масажи още не сме говорили, но ми каза само, че ще трябват масажи. Завиждам благородно на тези, които бързо са се възстановили. По принцип не съм лигла и съм много активна, но в деня на операцията станах чак през нощта със зор и помощ от сестрата. Вчера само лежах. Тази нощ към 4 се събудих от неистови болки. Болят ме повече мускулите, отколкото разрезите. Гърдите ги чувствам като пришити буци... Но най - трудно ми е ставането от леглото. Вдигна ли си веднъж гърба до Г седнало положение, после е лесно.
Отговори с цитат
  #3955  
Стар 18th May 2016, 16:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Така е мила, не се притеснявай, нормално е да се чустваш като "прегазена от влак". Кофти е, но хубавото е, всеки ден ще се чустваш все по-добре, а и: лошото се забравя и остава само хубавото.
Отговори с цитат
  #3956  
Стар 18th May 2016, 20:39
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Хубаво е че не те боли гърба аз спях като на закачалка ...но всичко отминава и се забравя
Аз имам едно питане относно мекотата на бюста ако така мога да се изразя,имам чувството,че моите импланти нямат никаква подвижност и продължават да са стегнати,твърди и се притеснявам така ли трябва да бъде, да звъня ли в клиниката,не знам помагайте
Отговори с цитат
  #3957  
Стар 18th May 2016, 20:44
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Гърба боли адски, но някакси не го забелязвам покрай останалите болки.
Момичета, срам-не срам... Ще питам! Как стои въпросът със любовта и консумирането и?
Отговори с цитат
  #3958  
Стар 18th May 2016, 20:54
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Пиеш ли нещо за болката? Аз пиех преди да заспя едно прахче немизил,защото иначе се събуждах от силни болки през нощта и на всичкото отгоре като не можеш да станеш(да се изправиш) сам и е много кофти.Аз за любов даже неможех да си помисля щото щях да умирам хаха
Отговори с цитат
  #3959  
Стар 19th May 2016, 02:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judie Виж мнението
Гърба боли адски, но някакси не го забелязвам покрай останалите болки.
Момичета, срам-не срам... Ще питам! Как стои въпросът със любовта и консумирането и?
Това сериозно ли, няма от кво да се пуашиш, бомбите няма да мръднат

Лъжичката нали я знаеш -

http://informaciq.net/wp-content/upl...7/lujichka.jpg

Давай смело и после пиши как е било !
Отговори с цитат
  #3960  
Стар 19th May 2016, 08:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Марта, не че искам да те пУаша, но пластмасовите зизи са си пластмасови... тези клипове, които си гледала в ютуб най-вероятно са Хамериканско производство, а там до скоро масово поставяха импланти надмускулно (което води и до повече друскане). Ако не си имала собствена жлеза преди операцията не разчитай на полюшкване.

Относно масажите, за да не пиша У 'сички теми.... най-лесното упражнение е прегръщаш се с две ръце и дланите ти са на външната част на имплантите... обхващаш гърдите и ги притискаш една към друга докато се получи заветната цепка. Не помня ти на колко месеца си, но от начало може да не ти се получи много с приближаването.... с всеки изминал ден ще се приближават повече при притискането. Масажите са за по-бързо отпускане на тъканите и имат "омекотяващ" ефект, но никога няма да станат меки като истински.

При мен, тъй като съм с Ментор, а те са малко по-твърди от Натрел чак сега на 4та година има полюшкване и като че ли са мекички вече... па може и да съм им свикнала

Баси фермана изписах...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:31.