IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th October 2008, 20:11
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Но не всеки е уравновесен .
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st March 2014, 19:41
ivaylo85 ivaylo85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте. Намерих тази тема в търсачката и имам един въпрос.
На 29 години съм и имам почти същата коса като на момчето от http://foro.recuperarelpelo.com/view...t=7673&start=0
Само че моята е права, а линията над челото ми е подобна и това е така някъде от началото на 2009 година. До момента нищо не се е променяло допълнително. А на дълга коса по-лесно биха се виждали новопоявилите се косми, каквито имам и сега и са резултат от естественото възобновяване.
Искам да попитам за мнения (виждам че темата е стара) относно споменатия продукт, дали наистина помага? То е ясно, че на рекламите ще кажат, че това е най-доброто. Питам дали някой има личен опит?
Чувал съм, че продуктът причинява първоначален засилен косопад, това дали е вярно и дали не е някакъв нежелан страничен ефект?

И много моля без хейтърски коментари, те не помагат на никого...
Поздрави.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st March 2014, 19:42
ivaylo85 ivaylo85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Виждам, че форумът и изобщо сайтът е ориентиран само към едната половина на човечеството. Със сигурност ако бях жена, то щеше да има може би 2-3 нови страници с мнения и съвети. Но понеже става въпрос за мъж, защо да му отговаряме.
има няколко коментара от рода "Това отпред ли е или отзад" или за "сгоден циганин"...
Какво да се прави - българки манталитет!!!

Ще си реша проблема в Чехия. А и като гледам там и дългата коса е доста по-добре възприета от тук...
Ще излезе по-евтино заедно с пътя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Миноксидилпротивоплешивяване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.