IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th April 2008, 19:38
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране ЗА или ПРОТИВ камера в операционната

Апр 10, 2008 3:20 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Започнах да дишам по-нормално... а милият доктор реши да бръкне и на голо. Вкара си пръста и гледайки ме в лицето с мазен глас ме питаше: "Хубаво ли ти е ,а? Хубаво ти е знаааам! Толкова веше влизо до крака ми... така неистово исках да го изритам... а не можех да помръдна дори кутрето си... веше ужасно... потекоха ми сълзи... Анестезиоложката през смях му каза да престане да се забавлява че трябвало да ме изнасят вече.
_________________
Това е разказа на наша съфорумничка,която споделя спомени от операцията,която би я направила щастлива ако не бяха тези спомени...или халюцинации...?Евентуално поставяне на камери,които биха изяснявали евентуални спорни ситуации,биха ли били полезни за нас пациентите?Можеби биха били полезни и за самите лекари,ако сте ЗА камери дайте идея как да ги задължим нашите лекари да ги поставят в операционните си,както е във всички европейски клиники?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th April 2008, 20:08
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аз определено съм ЗА камерите. Никога няма да разбера какво точно се е случило с мен по време на моята ринопластика, за да продължи шест часа, след като нормално една такава операция е 1,5 - 2 часа. А много бих искала да разбера.
Но да ги задължим? Не знам как може да стане.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th April 2008, 20:13
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Аз определено съм ЗА камерите. Никога няма да разбера какво точно се е случило с мен по време на моята ринопластика, за да продължи шест часа, след като нормално една такава операция е 1,5 - 2 часа. А много бих искала да разбера.
Но да ги задължим? Не знам как може да стане.
6 часа

УЖАС
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th April 2008, 20:14
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Би било много добре, но едва ли е възможно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th April 2008, 20:15
MareChiiaaro MareChiiaaro не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 11
По подразбиране

ЗА! Категорично. И то по начин, по които се показва всичко станало и от поставянето на упойката, до пълното излизане от нея, без никакви прекъсвания.

Един ден и това ще стане, наред с правната защита на пациента.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th April 2008, 20:17
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

ПРи мен операцията продължи 5 часа, но съм с две интервенции. Какви са тези 6 часа за едно намаляване на гърди или за ринопластика само, не мога да разбера, кафе ли пият, на карти ли играят..
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th April 2008, 20:18
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
ПРи мен операцията продължи 5 часа, но съм с две интервенции. Какви са тези 6 часа за едно намаляване на гърди или за ринопластика само, не мога да разбера, кафе ли пият, на карти ли играят..
Ами и аз това искам да знам, понеже пълната упойка си е за сметка на моя организъм
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th April 2008, 20:23
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

И аз съм твърдо ЗА.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th April 2008, 20:25
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Моята ринопластика продължи 1ч и 40мин и затова останах толкова
изненадана от поста на Сиби
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th April 2008, 20:45
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

не може ли да направиме едно предложение на членовете на асоцияцията по пластична хирургия,тук имаме доста интересни случаи,които бихме могли да изложим пред тях,дори само с никимена,смятам че биха се замислили,ако това би осигурило спокойствието на бъдещите им клиенти,всеки един от тях може да си позволи по една камера,а ако е и с чиста съвест какво би им пречело,така биха били по всеотдайни и прецизни в работата си и биха могли да преглеждат операциите си при евентуална рекламация от страна на пациент,да откриват собствени грешки,които са неизменна част сапътстваща всяка една професия и намаляване на риска за повтаряне на една и съща грешка повторно.Така асоциацията би могла да контролира по добре самите пластици и ако някои не е достатъчно добър да го пращат на квалификации или обмяна на опит и техника на работа....ех мечти,звучи добре,но дали на практика е осъществимо?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАилиПРОТИВкамераоперационната
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:14.