IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st April 2007, 14:11
JULSI JULSI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря на всички,които ми дадоха съвет!
Успокоих се Вече знам,че изравняването на границите на кръвното не е голям проблем(бяха ме уплашили,че кат се изравнят и ше умра...)! 10х
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st April 2007, 17:01
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

За притеснението, много добре помага спорт! Бягане, каране на колело, аеробика.....поне по 3 пъти седмично, за минимум 30 мин. и след 3 месеца ще се чувстваш много по-добре! Мога и много хубава книга да ти препоръчам също, просто кажи, ще ти пиша лични!
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd April 2007, 12:27
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

И аз съм с кръвно под 100, близки граници. Сутрин винаги ми е лошо, докато не пийна малко кафе/кола/мляко с какао не мога да се съвзема. Понякога и през деня ми причернява. Една позната докторка ми каза, че от ниско кръвно не се умира, но се оглупява. Което е успокояващо донякъде. Ще се живее, хора! Пък к`во кат не съм много умна!
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd April 2007, 14:39
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

Здравейте, аз имам същия проблем, с много ниско кръвно и с много силен пулс, вляза ли в автобус и да ми стане задушно и ако е претъпкан причернява ми сърцето ми започва да бие ужасно бързо, започва да ми се повръща и ръцете и краката ми омекват. От кафето и алкохол започвам да треперя, а преди две години след един купон сутринта изпих 2 кафета преди работа и от автобуса направо в бърза помощ с пулс 150 лекарката каза, че съм щяла да колабирам. На някякви кризи ми става така, както ми е добре и изведнъж ми причернява и започва да ми изтръпват ръцете и устата, абе ужас Преди ми се случваше в месеца веднъж -дваж, сега съм цял месец така, ужасно е като парцал съм! Личната каза, че било от стрес и притеснение и сега пия антидепресанти, някакви хапчета за оросяване и още някакви, но не знам от стрес чак пък толкова зле да ми става и смятам ако още една седмица съм така да я накарам да ми пусне пълни изследвания, защото вече през главата ми какво ли не минава

а, забравих да спомена и адското непрестанно главоболие
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th April 2007, 18:02
ludo_pise ludo_pise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1
По подразбиране Re: Ниско кръвно...

Цитирай:
Първоначално написано от JULSI
Моля,някой ако знае лечение за моя проблем нека да го сподели!
Аз също имам подобен проблем, но лятото най-често ми пада къвното. Използвам VIVOTON S. Продава се в аптеките, представлява капки, които се пият 2 пъти дневно, струва 11- 12 лева. Успех!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th April 2007, 21:37
desi_deskata_ desi_deskata_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до desi_deskata_
По подразбиране Re: Ниско кръвно...

Незнам дали ще ти помогна особено, но аз пия един американски чай за тонус и енергия, в който има малко кофяин, тъй че може да ти помогне да не ти се вие свят....При всички случай няма странични последици и е много по-безвреден от кафето...откакто го пия него не прибягвам към кафето и се чувствам супер...
за щастие има такива неща...
Дори мога да ти помогна да си го набавиш понеже го няма в търговската мрежа...
Пиши ми на майла, ако искаш да ти помогна: desi_encheva@mail.bg
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd May 2007, 16:25
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

А при някой случва ли се да се съберат границите много и какво става тогава и как се чуствате тогава?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd May 2007, 16:36
desi_deskata_ desi_deskata_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до desi_deskata_
По подразбиране ниско кръвно

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
А при някой случва ли се да се съберат границите много и какво става тогава и как се чуствате тогава?
Незнам да ти кажа хора при които да се събират границите...Ако ме питаш конкретно за чая, който аз пия...мога да ти кажа, че ня мисля че е възможно да ги събереш, ако го пиеш...защото той регулира енергийния баланс, телесното тегло и жизнения тонус. Той подобрява кръвоснабдяването на мускулите и мозъка, действа антистресово и ободряващо....Съдържа екстракт от зелен чай, действащ амтиоксидант с естесвено съдържание на кофеин....
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd May 2007, 16:43
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

ами аз по принцип питам, защото ми казаха, че при мен това със сърцебиенето и изтрапването на лицето и ръцете може да е, защото ми се събират много границите и смятам да си взема електронен апарат за кръвно и да започна да си го следя, че личната ми ме тъпче с 100 вида хапчета за какво ли не, а според мен проблемът е в кръвното. Пия 2 пъти повече хапчета от баба си, а дори не знам какво ми е
А чая звучи много добре, ако реша да поръчам ще пиша
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th May 2007, 12:17
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз също съм с ниско кръвно и искам да попитам, може ли от това да ми се доспива на моменти адски много. Обикновено около 14.00ч. направо заспивам пред компютъра и все се притеснявам да не ме види някой колега, как буквално заспивам.Не си лягам късно, спя по 8-9 часа.
Вече незнам какво да правя, много неприятно.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нискокръвно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:32.