IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th January 2020, 16:15
tan4eto.n.k tan4eto.n.k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 2
Smile Случайна среща при тътуване от чужбина

Здравей те бих помолила аудиторията на този форум за съвет....
Омъжена съм от 11 години ..Знаете как е живота тук във България и като всички млади хора няколко пъти по пътувахме във чужбина но резултата почти никакъв...Последно бяхме във Германия за кратко но така и не стана там нищо...Обичаме се много но когато се прибирахме от чужбина пътувахме със бус защото ни беше удобно от адрес на адрес....
Обаче през цялото пътуване ми направи впечатление как със шофьора си поприказваме
За нещата от живота....Измина 1 месец и 15 дни от както се запознахме.....Във момента общуваме по мениджъра и телефона....Не знам как и защо се случи но сме привлечени един от друг....Също така аз във всъщност не искам да наранявам никой ....
Въпросът ми е грешно ли е това че той иска да бъдем заедно...Дайте ми съвет моля ви ...
Той иска след като се плибере във Бг да се видим....
Всъщност аз чуствам само едно привличане..
Всъщност аз не знам да ли да се втурна към него и са изживеем тези мигове или да се откажа без никой да е пострада..
Благодаря ви...
Лек ден .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th February 2020, 15:47
Аватара на ivanov32
ivanov32 ivanov32 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 29
По подразбиране

Най-вероятно е някакво моментно увлечение. Случва се все пак хвъркането на пеперуди в стомаха е прекалено кратко. Няма как това да продължава с години, след това обаче остава уважението и отговорностите. Според мен ще е глупаво и неуважително да се виждате с друг човек зад гърба на мъжа ви… Ако нещата не вървят тогава е по-добре да се разделите и кой от къде е, но не да му правите такива мизерии зад гърба. Просто се поставете на негово място и ако той излиза зад гърба ви с някоя жена дали би ви било приятно?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Случайнасрещапритътуванеотчужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:54.