IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 19th April 2008, 22:57
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Ходих при други хирурзи. Те видяха разместването на имплатите, но пак никой не можа да ми обясни точно какъв е проблема и странното е че всички искаха да разберат кой ме е оперирал. След това всички ме посъветваха да си опрвя проблемите при моят доктор. Струва ми се, че на никой не му се занимава с корекции на неща вършени от негов колега.
Бях и на мамолог естествено. Гледа ме на ехограф и каза, че няма никакъв проблем. Видя смъкването, но нямало нищо обезпокоително за да се прави снимка.
Наталка точно за такова нещо говоря, но в доста по-лека форма. Това, което видях в този сайт наистина ме потресе. Дано не стигна чак до там, че сигурно ще се побъркам..
Отговори с цитат
  #92  
Стар 19th April 2008, 23:05
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

"Аз съм в подобно състояние - проблемната гърда с КК е по-голяма, безформена и твърда като камък. Crying or Very sad"
Хъни дано всичко се оправи с корекцията....това е наистина ужасно
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #93  
Стар 19th April 2008, 23:09
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Baby Face не отлагай посещението при док, то е ясно че трябва да се коригира. Не мисля че трябва да се чака каквото и да било освен необходимия срок за да се направи тази интервенция. Не ми се вярва ако вече са минали месеци да се променят нещата към по-лошо, но пък и е редно да няма кой знае какви различия между двете гърди все пак. Ясно е че на никой не са 100% еднакви, но пък да има и фрапиращи разлики също не е редно. Дано скоро се намерят решения и на двата ти проблема и резултатите да са прекрасни след това! Искренно ти го пожелавам мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #94  
Стар 19th April 2008, 23:17
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Hunny напрвиха ли ти вече реоперация на гърдичките или се бъркам нещо?!?!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 19th April 2008, 23:21
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hunny
Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Лелееееее тия сними са ужасни дано никога никоя от нас не се вижда в подобно състояние!!!
Аз съм в подобно състояние - проблемната гърда с КК е по-голяма, безформена и твърда като камък.
Трябва да отидеш да ти извадят импланта да изчистят капсулата и да го поставят пак,по-добре го направи по-скоро за да не се мъчиш повече,много съжалявам,че си получила КК,малко повече кураж мила и всичко ще се оправи.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 20th April 2008, 00:13
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Dedektivche, много си мила. Наистина търся решение на проблемите пък ще видим... дай боже всичко да се оправи!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 20th April 2008, 00:28
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Baby Face
Ходих при други хирурзи. Те видяха разместването на имплатите, но пак никой не можа да ми обясни точно какъв е проблема и странното е че всички искаха да разберат кой ме е оперирал. След това всички ме посъветваха да си опрвя проблемите при моят доктор. Струва ми се, че на никой не му се занимава с корекции на неща вършени от негов колега.
Бях и на мамолог естествено. Гледа ме на ехограф и каза, че няма никакъв проблем. Видя смъкването, но нямало нищо обезпокоително за да се прави снимка.
Наталка точно за такова нещо говоря, но в доста по-лека форма. Това, което видях в този сайт наистина ме потресе. Дано не стигна чак до там, че сигурно ще се побъркам..
според мен това може да се случи при надмускулно поставяне когато се разкачи единия имплант и това води до леко увисване на,и ако е това по добре да се корегира,надявам се да се оправиш по бързо с този проблем,но ако никой друг не се наема с тази корекция отиди при твоя д-р,би трябвало да се справи,това не е толкова сложно.успех вярвам че всичко ще се оправи.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 20th April 2008, 00:40
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

да ама ти си подмускулно и направо ме хвърли в размисъл,възможно ли е мускула да е избутал импланта ако си го натоварила в повече,незнам,но аз ако съм на твое място ще си направя задължително снимка за да видя как е позициониран импланта и снея при доктора да каже какво правиме за да елиминираме проблема.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 20th April 2008, 01:17
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Първо искам да се извиня на Baby-Face -исках да кажа че моето впечатление е ,че повечето мацки са доволни от д-р Георгиев,не всички...Sorry.. .А и да си призная имах предвид гърди..Така че се извинявам ..
И все пак си мисля че трябва да решиш поне проблема с циците при него щом други негови колеги не се интересуват,а за нослето сам сигурна че други мацки от форума могат да ти дадат доста добри съвети...Пожелавам ти успех и дано всичко при теб е ок...
Отговори с цитат
  #100  
Стар 20th April 2008, 08:49
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Аз съм на реоперация в понеделник, направих си снимка, импланта излезе крив и се виждаха някакви бели "облачета" около него- калциране било, или КК.
Бейби фейс е права, че др. лекари не искат да ''ремонтират" пациенти, повредени от техни колеги...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НедоволниотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.