IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 3rd December 2014, 23:34
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от victoriaprincess Виж мнението
Да, висока съм 170, но съм 46-7 кг, а едни по-големи кубици си представям, че биха ме направили и по-едра..не знам защо имам такива представи. Притеснява ме и това, че не съм раждала. Мисля и да не кърмя един ден, когато родя, затова и си представям, че ако съм с по-малко кубици и не кърмя няма да се налага повторна операция след време. Може и тотално да греша с тази ми логика
Нещо грешиш според мен в теорията за кърменето - не разбрах защо и какво има да те спира да го правиш ако евентуално се случи да имаш дете! Не искам да звуча като фанатично обсебена майка, но едва ли има по-лош подарък, който можеш да направиш на собственото си дете като не го кърмиш.Ще си спестя лекцията за полезността от това, ти сама ще си прочетеш по темата когато му дойде ред.Но преди всичко детето и неговото правилно отглеждане и хранене е мнооогооооо по-важно от сисите, предполагам ще се съгласиш с мен?Кърменето не уврежда силикона, няма и да ти увреди формата чувствително, е, винаги има едно "ако", може и да ти виснат леко, но това може и да се постигне и със промяна на теглото. Приоритетите на всеки човек са различни и строго индивидуални...но здравият разум винаги трабва да надделява!
Отговори с цитат
  #832  
Стар 4th December 2014, 09:46
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

PufPaf, благодаря за снимките, определено не съм като на първите снимки, защото тренирам, но не ми се навлиза в излишни спорове и доказвания кой, какво, защо и т.н. Тук съм да намеря информация за това, което ме касае и да преценя струва ли си риска от подлагане на операция за уголемяване на бюста преди раждане, така, че благодаря ти за отделеното време да прикачиш снимки и да ме описваш, но няма нужда.
de_ni_ , благодаря и на теб за отговора, просто е моя теория и разсъждение дали, ако не се кърми няма последици за гърдите.. Не съм в този форум да споря с никого, както сама казваш - когато един ден ми се случи, сигурна съм ще си дойде от само себе си, я имам кърма, я нямам, я мога да кърмя, я не мога...Само времето ще покаже. Пак споделям - просто мои си разсъждения.
Отговори с цитат
  #833  
Стар 4th December 2014, 10:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Пуф къв е тоя бабешки задник дето си го качил /снимките в ляво/.
Тва не е задник на млада жена, аз направо паднах от смях, честно
Отговори с цитат
  #834  
Стар 4th December 2014, 16:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от victoriaprincess Виж мнението
PufPaf, благодаря за снимките, определено не съм като на първите снимки, защото тренирам, но не ми се навлиза в излишни спорове и доказвания кой, какво, защо и т.н. Тук съм да намеря информация за това, което ме касае и да преценя струва ли си риска от подлагане на операция за уголемяване на бюста преди раждане, така, че благодаря ти за отделеното време да прикачиш снимки и да ме описваш, но няма нужда.
Добре, че днес съм жив, иначе ако нещо ми се беше случило и бях гушнал букета никога нямаше да разбереш, че не съм те е описвал, нито визирам теб със конкретните снимки, но използвам случая да напиша това към всички които четат и го правя, защото може да има такива, които да пренебрегват тази важна част.
Аз пак може да прикачам снимки и да пиша за това, но то не е конкретно насочено към теб. Винаги съм призовавал хората да спортуват и никога няма да спра да го правя, както и да им казвам, че пушенето е най-голямата глупост на света !

А пък ако мога да си кажа мнението за това което те интересува и то е нещо което съм го чувал и чел от много жени, че е много по добре да се направи такава операция след раждането ! Ако можеш да си го позволиш обаче, може и да си сложиш сега, с пък ако има влошаване след раждането и тогава да си направиш нова корекция. То и без това сега ще навлизат нови импланти доста по леки от сегашните !
Отговори с цитат
  #835  
Стар 20th January 2015, 12:58
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Здравейте, момичета, нова съм във форума,но отдавна ви чета. Предстои ми операция при Д-р Стоянов в Есте Клиник. Той ми предложи 295cc MacGhan MF, анатомични ,среден прогил, пълна проекция, но на мен ми се виждат малки и се чудя да го питам ли да ги сменим със МХ, които са анатомични с екстра пълна проекция и за същите размери които гоним - 12см основа ако са МХ, кубиците са 325. Аз съм 160 см и 50 кг. Раждала и кърмила. Някой с импланти МХ, моля за снимки
Отговори с цитат
  #836  
Стар 20th January 2015, 22:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Разликата ти е само 9мм проекция, което няма да е от съществено значение за това как ще изглеждат гърдите ти след операцията.
Отговори с цитат
  #837  
Стар 21st January 2015, 15:08
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Ами да и аз мисля. че разликата няма да е огромна, просто да знам, че като улегнат след 1 год. няма да съжалявам,че са ми станали "малки". Питах доктора и ги смених за 325cc MX Странно ми е, че ми каза да си взема сутиен Триумф 75D, което като се замисля ми се струва доста голяма чашка, а в момента съм едно празничко В...
Отговори с цитат
  #838  
Стар 22nd January 2015, 21:50
marti_14 marti_14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 13
Unhappy

Здравейте, много ви моля, писах в няколко теми, но никой не ми отговаря... След 10 дни съм на консултация при доц. Тепавичарова, оперирал ли се е някой скоро при нея? Чували ли сте за усложнения от нейни операции? Аз съм висока 164 см, 50 кг, кърмих, бях с чашка С, сега съм на В. Искам да съм с кръгли импланти, но моля ви да ми кажете вашето мнение относно кубиците. Иска ми се да не са прекалено големи, но в никакъв случай и малки. За да ви ориентирам харесвам гърдите на Анелия, Мария... Помощ
Отговори с цитат
  #839  
Стар 23rd January 2015, 08:11
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Добре, че днес съм жив, иначе ако нещо ми се беше случило и бях гушнал букета никога нямаше да разбереш, че не съм те е описвал, нито визирам теб със конкретните снимки, но използвам случая да напиша това към всички които четат и го правя, защото може да има такива, които да пренебрегват тази важна част.
Аз пак може да прикачам снимки и да пиша за това, но то не е конкретно насочено към теб. Винаги съм призовавал хората да спортуват и никога няма да спра да го правя, както и да им казвам, че пушенето е най-голямата глупост на света !

А пък ако мога да си кажа мнението за това което те интересува и то е нещо което съм го чувал и чел от много жени, че е много по добре да се направи такава операция след раждането ! Ако можеш да си го позволиш обаче, може и да си сложиш сега, с пък ако има влошаване след раждането и тогава да си направиш нова корекция. То и без това сега ще навлизат нови импланти доста по леки от сегашните !
За какви нови импланти става въпрос?! Подкрепям те за спорта не че гърдите не са важни,нооо един готин задник с яки бедра си е супер гледка!
Отговори с цитат
  #840  
Стар 23rd January 2015, 10:45
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

marti_14 Няма кой да ти каже колко кубика да си сложиш, никой не знае твята анатомия колко позволява, какъв е старта. Аз съм 168/52кг, максимума за мен е 420сс. Доволни и недоволни има от всеки доктор, ти първо мини на консултация, виж какво ще ти каже док. тя ще те пита как искаш да изглежда бюста ти и ще прецени какви импланти и колко да сложи. Иди после на още една или две консултации, задай въпросите си на лекарите, потърси поне две мнения, сравни и чак тогава избери твоя хирург и му се довери. Не си спестявай пари и време от консултации, за сметка на краен резултат, а и нещата ще ти се поизяснят след това.
Тук няма момиче което да те насочи към хирург и кубици. Има много добри резултати и от кръгли и на анатомични, на всеки стоят различно. Има и с малко сс и с много, но и те на всеки различно изглеждат.
Аз бях при трима на консултация, колебах се между двама и тогава помолих за снимки на работата им и взех решение за себе си виждайки резултати. Операцията ми е на 9.02 и тогава ще мога да дам повече подробности относно резултат и хирург.
Успех при избора
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:30.