IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 23rd January 2015, 13:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Кубици, форма, вид на имплант и т.н. не се определят по килограми и ръст. Тук се мери и гледа самата гърда. В какво състояние е, колко е основата й и т.н.
Отговори с цитат
  #842  
Стар 23rd January 2015, 15:41
marti_14 marti_14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от G.Rakovska Виж мнението
marti_14 Няма кой да ти каже колко кубика да си сложиш, никой не знае твята анатомия колко позволява, какъв е старта. Аз съм 168/52кг, максимума за мен е 420сс. Доволни и недоволни има от всеки доктор, ти първо мини на консултация, виж какво ще ти каже док. тя ще те пита как искаш да изглежда бюста ти и ще прецени какви импланти и колко да сложи. Иди после на още една или две консултации, задай въпросите си на лекарите, потърси поне две мнения, сравни и чак тогава избери твоя хирург и му се довери. Не си спестявай пари и време от консултации, за сметка на краен резултат, а и нещата ще ти се поизяснят след това.
Тук няма момиче което да те насочи към хирург и кубици. Има много добри резултати и от кръгли и на анатомични, на всеки стоят различно. Има и с малко сс и с много, но и те на всеки различно изглеждат.
Аз бях при трима на консултация, колебах се между двама и тогава помолих за снимки на работата им и взех решение за себе си виждайки резултати. Операцията ми е на 9.02 и тогава ще мога да дам повече подробности относно резултат и хирург.
Успех при избора
Права си, това, което не притеснява е дали трябва да имам някаква ориентация относно кубиците, когато отида или не, но явно след консултацията ще съм сравнително по-ориентирана. Успех, дано всичко е наред!
Отговори с цитат
  #843  
Стар 23rd January 2015, 16:15
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Не не трябва да знаеш колко сс да са, трябва да знаеш как искаш да изглеждат, като големина и форма. Можеш да си занесеш снимка.
Отговори с цитат
  #844  
Стар 23rd January 2015, 17:22
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Абсолютно подкрепям мнението на Шоки, че кубиците не се определят по килограми и ръст, а по състоянието и наличието на собствена жлеза.
Отговори с цитат
  #845  
Стар 23rd January 2015, 19:42
L0llyto L0llyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 15
По подразбиране

simona_80 ти масажи правила ли си в Пловдив?
Отговори с цитат
  #846  
Стар 26th January 2015, 15:11
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
Question

Цитирай:
Първоначално написано от geri2424 Виж мнението
Здравейте, момичета, нова съм във форума,но отдавна ви чета. Предстои ми операция при Д-р Стоянов в Есте Клиник. Той ми предложи 295cc MacGhan MF, анатомични ,среден прогил, пълна проекция, но на мен ми се виждат малки и се чудя да го питам ли да ги сменим със МХ, които са анатомични с екстра пълна проекция и за същите размери които гоним - 12см основа ако са МХ, кубиците са 325. Аз съм 160 см и 50 кг. Раждала и кърмила. Някой с импланти МХ, моля за снимки
Гери,
Кога ти е операцията при И.Стоянов?
Отговори с цитат
  #847  
Стар 26th January 2015, 15:45
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady million Виж мнението
Гери,
Кога ти е операцията при И.Стоянов?
На 25.02, но чакам и да ми кажат дали няма да може на 12.02, защото може би ще се освободи и тази дата. Дано обаче не ми е дошъл цикъла, че го очаквам към 12-13.02
Отговори с цитат
  #848  
Стар 26th January 2015, 16:09
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Гери,
След теб аз ще съм втората с толкова малко кубици-280FX. Не съм звъняла да питам дали не можем да ги увеличим поне на 315FX.
Отговори с цитат
  #849  
Стар 26th January 2015, 19:20
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Гери, аз съм при Стоянов на 23.02 и аз чакам за по-ранна дата, защото първия свободен час беше за след месец и половина Иначе 10.02 беше свободен ама ми беше първия ден от цикъла :/
Отговори с цитат
  #850  
Стар 26th January 2015, 22:23
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от L0llyto Виж мнението
simona_80 ти масажи правила ли си в Пловдив?
Не. Не съм правила.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:24.