IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 27th January 2015, 09:00
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

И аз съм Гери и съм при Стоянов на 09.02, от 7:30 за добро утро 400сс TRX
На мен ми предложиха 4.02, ама и аз съм в цикъл тогава. Трябва да ми дойде на първи, дано не ми закъснее много се притеснявам, като ми дойде ще взема ампули с вит. Ц, щото аз съм по седем дни.Друг е въпроса колко ще помогне, ако някой знае хитринка за такива случай да сподели моля, мисля че ще е полезно за много жени които сега ще се оперират.
От другия понеделник започвам изследванията, в четвъртък съм при Свещаров за ехо, но аз имам и мамография от преди три месеца та и нея ще занеса. Дано ми излезнат изследванията до сряда, та да се видя и с анестезиолога. Пише пет дни преди оп. да е срещата, ако не в четръртък ще отида, мисля че не е късно. Добре че не искат преглед от невролог иначе никога нЕма да ме оперират, не ме е страх, не ми е притеснено, а искам да идва вече тази дата, нямам търпение.
За датите и на мен ми казаха, че ако се освободи по-ранна ще ми звъннат, но те се освобождавали два дни преди операцията и момичето каза , че е трудно да реагира друга жена толкова бързо заради изследванията и затова звънели на най- близката дата след това, ако искат да я вземат, ако са готови с изсл.
Ако обявят грипна епидемия, отлагат ли се операциите след като не са в държавна болница?
Отговори с цитат
  #852  
Стар 28th January 2015, 23:18
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

http://vbox7.com/play:f5bf4f2896

Едно много полезно видео!
Доколкото разбирам от него,при повечето по-слаби пациентки,с много малък старт се налага почти винаги да се поставят анатомични импланти,така ли?
Сега се чудя защо се сещам за доста слаби жени,които са с кръгли?
Отговори с цитат
  #853  
Стар 29th January 2015, 08:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Зависи от състоянието на гърдата на пациентаката. Ако гърдата е с тясна основа и подгръдната е малка, не може да се слага кръгъл имплант. Повечето силно слаби момичета са така.
Отговори с цитат
  #854  
Стар 29th January 2015, 12:14
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Благодаря,Шоки!
Незнам каква е основата ми,но подгръдната ми е 80,170 ръст,52 кг,с почти нулев старт.
По скоро ми е интересно дали биха ми сложили кубици от рода на 450к.
А от видеото с др.Стоянов разбирам,че не кубиците са важни,а размера на импланта.С една дума се чудя дали е възможно при мен да се сложат по-големи гърди.
Знам,че на тези въпроси най-добре ще ми отговорят на консултацията,но скоро няма да ходя,тъй-като планувам операцията чак към края на годината.
Отговори с цитат
  #855  
Стар 2nd February 2015, 11:07
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Оф, тези дати при д-р Стоянов са голяма мъгла. Те имат толкова работа тези на рецепцията, че забравят да прозвъняват за непотвърдените дати и съответно на чакащите за промяна на дата. Аз ходи в петък да си платя цялата сума и пред мен се освободи час за 24.02 и ми го промениха за тогава,а това за 12.02 отпада, аз няма да имам време да реагирам за изследванията. Това по Нова ТВ го снима най-добрата ми приятелка и ми разказа. На тази ще й слагат 225 сс, анатомични, та ще я видим в сряда към 10ч. резултата. Ellie значи с теб ще се засечем - теб ще те изписват, мен ще ме вадят от упойка .
G. Rakovska чакаме снимки
Отговори с цитат
  #856  
Стар 2nd February 2015, 13:13
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Здравейте момичета.
Аз ще си правя мамопластика след 2 месеца и половина и аз като много от вас имам нужда от помощ, защото сама не мога да преценя каква големина на иплантите ще е добре. Знам че това се определя от хирурга но все пак не искам да ходя съвсем неподготвена. Бих искала да имам някаква представа. Моята гръдна обиколка е 82 см, подгръдната ми е 76 см а ширината на гърдата ми е 16 см. Виоска съм 168 и тежа 52 кг ако има значение. Гърдите са ми малки и стегнати, първи размер. Бих искала да ми станат на трети. Четох за размери,проекции и тн но честно да ви кажа не мога много да разбера. Ако можете да ми помогнете с каквито и да е съвети ще съм ви много благодарна.
Отговори с цитат
  #857  
Стар 2nd February 2015, 23:33
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Супер, Гери ще ти стискам палци на 24ти обещавам Заети са наистина утре трябваше да съм на втора консултация, но ми се обадиха да ми я отменят а с такова нетърпение я чаках не знам още и размера какъв ще е ама нищо де вижда му се края вече...
Отговори с цитат
  #858  
Стар 4th February 2015, 17:23
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
Question :-)

Здравейте момичета,
Имам нужда от мнение по въпроса колко кубика да си сложа. Единият вариант е 280 FX, а другият-315FX. Разликата не еголяма по половин милиметър на имплант. Но трябва да реша, за да си запазя дата за операция на 18.03. Нямам много време за мислене. Притеснява ме височината на имплантите, не искам гърдите ми да започват от врата, а тъй като пълната проекция е доста висока не ми се избира по-големия кубик. Не знам какво да правя!
Отговори с цитат
  #859  
Стар 4th February 2015, 19:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

видима разлика няма да има, така си сложи по-големия имплант.
Отговори с цитат
  #860  
Стар 5th February 2015, 09:09
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Благодаря, Шоки
Притеснява ме височината на импланта и не мога да преценя това чашка В или С ще стане?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:39.