IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 5th February 2015, 18:18
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Дали ще е В или С чашка зависи от това, колко собствена жлеза имаш . На този въпрос може да ти отговори доктора.
На твое място бих избрала по-големия имплант, въпреки, че наистина видима разлика няма да има.
Отговори с цитат
  #862  
Стар 5th February 2015, 18:41
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Импланата зависи от твоята основа и може да е +1 см, значи ако имаш основа 16 см, може да сложиш имплант 16 или мах 17 см, а вече кубиците нямат значение, а това да е крълъл или капковиден е твой избор, препоръчва се ако ти се виждат отгоре на деколтето двата кокала от ребрата - капковиден.
А за момичето което се чуди м-у два размера - този 315 FX ще стои единсвено по-нагоре към деколтето според мен,иначе голяма разлика в размера няма да има.
Отговори с цитат
  #863  
Стар 5th February 2015, 18:43
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellie_ Виж мнението
Супер, Гери ще ти стискам палци на 24ти обещавам Заети са наистина утре трябваше да съм на втора консултация, но ми се обадиха да ми я отменят а с такова нетърпение я чаках не знам още и размера какъв ще е ама нищо де вижда му се края вече...
А как така, не би ли трябвало да сте го уточнили вече и да са поръчани имплантите. Ама за уточнение не ти трябва час, аз отидох и питах долу и те ме пуснаха при него,то беше за минута, той не ти прави пак измервания
Отговори с цитат
  #864  
Стар 5th February 2015, 18:47
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

А относно чашката и на мен много не ми е ясно, то много зависи от какво си имала преди това - аз бях празно В, при 295сс MF ми каза да си купя спортен сутиен С, а при 325 MX ми каза чашка D, което нз дали ще постигнем....
Отговори с цитат
  #865  
Стар 5th February 2015, 20:22
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Ами след първата консултация той ме остави да си помисля кръгъл или капковиден имплант искам защото не бях решила още. Според него и двата щяли да стоят добре. В последствие аз реших да е капковиден, но единственото което той каза за него е максимум 375сс FF. Не сме го обсъждали по подробно, а и това FF до колкото знам стои с по изразен горен полюс (може и да греша) а аз предпочитам по естествената извивка в горната част. И за това ми казаха по телефона да си запиша час пак за да ги уточним тези неща.
Отговори с цитат
  #866  
Стар 17th February 2015, 10:05
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Ехо, тук някой им бяха датите 9.2 и 12.2, как сте момичета, как минаха операциите? Дайте снимки . А някой с алергии към анестетици тук, да сподели как са процедирали при упойката?
Отговори с цитат
  #867  
Стар 30th January 2017, 21:03
Petrina Petrina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
Направих консултация за увеличаване на гърди и колебанието беше между Mcghan/ Natrelle MX510- 245cc или 290cc, защото съм слаба и нямам почти никаква собствена жлеза. Аз се спрях на по- големите, но започвам да се колебая, дали постъпих добре. Да не би по- голямата основа (разликата е 0,5 см.) да личи по- някакъв начин и да стане грозно?
Отговори с цитат
  #868  
Стар 31st January 2017, 09:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Щом хирургът е преценил, че може 290 значи може.... 5мм не би трябвало да окажат влияние.
Отговори с цитат
  #869  
Стар 31st January 2017, 10:39
Petrina Petrina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря Дано от лакомия за малко повече не съжалявам после.
Отговори с цитат
  #870  
Стар 7th September 2017, 15:03
Lollyta05 Lollyta05 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, включвам се в темата с желание да получа съвет,
Ще се оперирам, лекарят избра Мотива 410ц ултра висок, аз съм 1.7см, 55кг, подгръдна 77см гърди никакви . Та се чудя тези 11.25см на импланта няма ли да са малки за да изпълнят гърдите ми, знам проекцията е добре 5.5, но с ширина 11.2 не намирам подобни снимки и ми е тресене все си мислех нещо 450цц
Благодаря ако някой се включи!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.