IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 11th October 2007, 12:36
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Цитирай:
И ги обувам много рядко в обувки са затворени и ги обувам рядко.
объркала съм исках да кажа че ги обувам рядко и че са затворени.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11th October 2007, 20:19
blaueaugen blaueaugen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране дама на токчета

В очите на един мъж това е една много чаровна гледка!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 26th October 2007, 20:48
beyonceforever beyonceforever не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 21
По подразбиране

аэ сам 175 и изобщо не мога с токчета а и не ми трябва
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th October 2007, 00:53
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beyonceforever
аэ сам 175 и изобщо не мога с токчета а и не ми трябва
Предназначението на високия ток не е единствено да направи миньончетата да изглеждат по-стройни...Дори и жената да е висока, кракът изглежда далеч по-елегантно, покачен на висок ток .

10-сантиметровият такъв не е за ежедневното препускане, но пък и аз не мога да се откажа от него и всичките ми обувки са толкова високи. Свикнала съм доста, не че не се изморявам, разбира се, но се чувствам по-хубава така (само 160 см съм )

Вие откъде си купувате високи обувки, защото масово са около 7 см мах., а на мен това ми е ниско...В началото на Графа от дясната страна ми направи впечатление лятото, че имаше много високи токове, но не съм проверявала сега какво предлагат....
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th November 2007, 12:04
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Обожавам токчетата особено сандалите и ботушите-много си ги пазя и имам доста цветове.Не държа всички да са от едтествена кожа,а велурени също много харесвам.С различна височина и дебелина на тока са ми като най-високите са ми между 10-13 см.Аз не съм много висока 168,и на токчета се чувствам супер добре и харесвам ''натокани'' жени.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th November 2007, 15:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аз макар че съм 176 см обожавам високи токове и почти всички ботуши са ми такива. Нямам комплекси с тях за височината, чувствам се страхотно на тях, все едно са естествено продължение на краката ми..
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th November 2007, 19:21
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Аз макар че съм 176 см обожавам високи токове и почти всички ботуши са ми такива. Нямам комплекси с тях за височината, чувствам се страхотно на тях, все едно са естествено продължение на краката ми..
Завиждам ти!СИгурно обаче живееш в голям град. Аз съм 180 см висока и не мога и да помисля за висок ток, в това общество, в което живея. Височината винаги ми е била комплекс, а не трябва знам. Не живея за хората, но много пъти, дори на маратонки съм получавала всякакви нападки и подигравки за височината си. Преди няколко дни си купих ботуши с висок ток, само е така за да си ги гледам у нас, не бих ги обула никога. Ставам мн високаа. Иначе много харесвам високи обувки, но се задоволявам само с кецове, маратонки и обувки с ниска подметка.
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th November 2007, 21:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Не опира проблема единствено до големия град; донякъде е свързано и с мисленето. Около мен не винаги е имало високи мъже, други пък са оставали доста по-ниски, когато обуя висока обувка - знам само, че това е като малък тест за самите тях - тези, които се притесняват от височината ми и от това, че не са достатъчновисоки - определено ги избягвам; другите - които са уверени и мат нужното самочувствие могат да оценят изяществото в една висока жена на висок ток... Просто се опитай да се оцениш в обствените си очи и да се почувстваш по-различно; игнорирай тези, които не те възприемат - те просто имат комплекс. Така мисля. В никакъв случай не се лишавай от това да носиш ток...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 9th November 2007, 08:34
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Не мисля, че проблемът при мен е в мисленето. Просто ограничените хора, от които съм заобиколена ме карат да се чувствам така. Сигурна съм обаче, че като изяза от тоя малък, шибан, пропаднал град всичко ще е наред. Ще знам, че никой не ме познава и няма да ми пука много много какво казват хората! Мерси все пак за окуражаването! :P
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: токчета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:45.