IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 12th March 2011, 23:46
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

мис, взела съм решението си информирано и съм изключтелно доволна. в доста теми съм избягвала конфликти, но някои хора просто си умират да се заяждат. това придружено с изключителна доза простотия води до тези циркове.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 12th March 2011, 23:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
мис, взела съм решението си информирано и съм изключтелно доволна. в доста теми съм избягвала конфликти, но някои хора просто си умират да се заяждат. това придружено с изключителна доза простотия води до тези циркове.
Взела си го информирано от хирурга ти,защото той ти го е препоръчал или ти го е натресъл?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #73  
Стар 12th March 2011, 23:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
в доста теми съм избягвала конфликти, но някои хора просто си умират да се заяждат. това придружено с изключителна доза простотия води до тези циркове.
Остави хората на мира и не си прави труда да ги оценяваш и коментираш,защото цирковете ще те следват навсякъде
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #74  
Стар 12th March 2011, 23:55
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Moже ли да ми напишете , кой е въпросния хирург (имам едно предположение ) , но може да е нова звезда
Отговори с цитат
  #75  
Стар 12th March 2011, 23:58
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Moже ли да ми напишете , кой е въпросния хирург (имам едно предположение ) , но може да е нова звезда
Копнах :
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
оперирах се в uk, на 3ти март, TSF325 - Натрелле Инспира, Soft Touch, кръгли, текстурирани, висок профил, 325cc
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #76  
Стар 13th March 2011, 00:08
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

на провокативни въпроси и подмятания няма да отговарям. хирургът е в uk, както мис вече е копирала
Отговори с цитат
  #77  
Стар 13th March 2011, 00:12
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Mерси , Миска ,това обяснява някои неща за мен . Преди не ми се вярваше , че в БГ са на високо ниво пластичните хирурзи , но като дойдох в друг континент и видях как хвалят имплантите с физиологичен разтвор - просто онемях . Ако не потърсиш най-добрия/известния/скъпия , може да получиш демоде услуга .
Отговори с цитат
  #78  
Стар 13th March 2011, 00:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Mерси , Миска ,това обяснява някои неща за мен . Преди не ми се вярваше , че в БГ са на високо ниво пластичните хирурзи , но като дойдох в друг континент и видях как хвалят имплантите с физиологичен разтвор - просто онемях . Ако не потърсиш най-добрия/известния/скъпия , може да получиш демоде услуга .
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #79  
Стар 13th March 2011, 00:17
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
на провокативни въпроси и подмятания няма да отговарям. хирургът е в uk, както мис вече е копирала
Съжалявам , че го приемаш така . Просто не са много хирурзите в БГ , които практикуват така , и са в провинцията повечето . Затова питах . За информация , да не попадна пак на такъв . Не е провокация, не виждам смисъла .И не е подмятане - нали направо попитах . Успех
Отговори с цитат
  #80  
Стар 13th March 2011, 00:48
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

diadora, извинявай, това не беше за теб. трябваше да конкретизирам към кого се обръщам. пожелавам на всички много успех, независимо какъв метод са избрали. всеки има свое мнение и виждане по въпроса.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:20.