IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th October 2008, 22:35
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

мисссссссссссссссс определено луда съм по тази марка и дизел това са моите марки,последната ми придобивка е 4анта и панталон на мисс
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st October 2008, 13:11
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

горнището ми харесва. мис сиксти имат някои добри попадения...но преди като че ли нещата им бяха по-интересни.
Последният път като бях в магазина им нямаше нищо интересно освен една чанта
Отговори с цитат
  #23  
Стар 31st October 2008, 13:31
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

харесва ми playboy имат хубави корсети и бюстиета
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th November 2008, 01:36
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Tрите магазина са толкова различни един от друг че изобщо няма място за сравнение.Морган е евтин магазин с дрешки за моми4ета стил 4алга докато мисс 60 са доста по скъпи , качествени и съобразени с модните тенденции.Плейбой не са също кой знай какво ....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th November 2008, 01:42
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tammy___
V BG nqma qki ne6ta no v ispaniiqqqqq ima super dre6ki i nai typoto e 4e tezi koito sam si gi kupila ot 4ujbina nikoga ne sam gi vijdala v bg ;(

Да така е няма как да ги видиш както и няма да видиш това което го има в България да се продава в чужбина по простата при4ина 4е са ментета
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th December 2008, 10:26
ck029 ck029 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 43
По подразбиране

аз си взех много сладурски боти от мис60 и дънкова пола малко над коляното (много стилно) и две блузки...едната е тип прилеп с гол гръб (много е секси)...доволна съм от нещата,които предлагат,някои са много шантави!!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd January 2009, 12:41
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Tрите магазина са толкова различни един от друг че изобщо няма място за сравнение.Морган е евтин магазин с дрешки за моми4ета стил 4алга докато мисс 60 са доста по скъпи , качествени и съобразени с модните тенденции.Плейбой не са също кой знай какво ....
Интересни представи за евтино имаш... и за чалга стил също
www.morgandetoi.com
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd January 2009, 17:01
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Цитирай:
Първоначално написано от want
Tрите магазина са толкова различни един от друг че изобщо няма място за сравнение.Морган е евтин магазин с дрешки за моми4ета стил 4алга докато мисс 60 са доста по скъпи , качествени и съобразени с модните тенденции.Плейбой не са също кой знай какво ....
Интересни представи за евтино имаш... и за чалга стил също
www.morgandetoi.com
Ако искаш аз пък мога да ти пусна снимки от самия магазин Морган и да видиш за какво става дума и кои си пазарят от там?? :P предимно 4ернокожи или така наре4ените white trash
Morgan u Playboy подържат много по евтини цени от Мисс 60.На Морган ка4еството е отвратително или поне за мен е такова.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd January 2009, 19:09
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Не бих си позволила да споря с теб (нито с друг във форума), но имам няколко неща от Морган. Качеството им е перфектно, може късмет да съм извадила, но и материи и изработка са добри. И наистина нищо поп фолк няма поне в моите неща. Не че имам претенции за специалист в областта. Просто не си падам по крайни и категорични мнения.
А цените са като на Мис 60... но ако знаеш къде са по евтини, ще се радвам да ми кажеш, поне да спестя някой лев, защото наистина съм им фен...
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd January 2009, 22:31
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Не бих си позволила да споря с теб (нито с друг във форума), но имам няколко неща от Морган. Качеството им е перфектно, може късмет да съм извадила, но и материи и изработка са добри. И наистина нищо поп фолк няма поне в моите неща. Не че имам претенции за специалист в областта. Просто не си падам по крайни и категорични мнения.
А цените са като на Мис 60... но ако знаеш къде са по евтини, ще се радвам да ми кажеш, поне да спестя някой лев, защото наистина съм им фен...
По принцип цените в България са доста надути така 4е ако си пазариш някъде из Европа е по евтино.Аз също няма да споря но с Мисс60 са съвсем друга класа и дори Виктория Бекъм можеш да я видиш обле4ена с тяхни дънки но никога в МорганСледващия път когато мина покрай Морган наистина ще ти направя снимки на модели и цени.В момента има големи разпродажби така 4е би могла да си купиш някои неща от сайта им на доста ниски цени.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: MissSixtyПлейбойилиМорган
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.