IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 26th July 2009, 15:29
eho eho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

от София съм, но както казах там бях последно преди повече от година, и винаги съм харесвала неща които не са били под 70 лв. може би има и други дрехи, може от скоро да има и евтини, нямам представа и не искам да задълбавам, наистина има разнообразие, но както казваш, по-добре който желае да отиде да види и всеки да прецени според джоба си. До колкото зная това е магазина на Любо Ганев (ако не греша).
В София има доста магазини в които се предлагат големи размери, просто голям процент от жените не искат да влизат в такива магазини и се опитват да влязат в дершките за слабите, а после се оплакват, че за тях няма дрехи. Приемете се такива каквито сте и посетете магазините с дрехи големи размери - там има всичко.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th September 2009, 17:43
denniza denniza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Искам да попитам къде точно се намира магазинът на Маркс и Спенсър (дано не бъркам името) във Варна. И ако знаете някои и други магазини за големи размери тук ще ви бъда много благодарна да ги споделите. Мерси предварително.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th October 2009, 22:41
Nadya Nadya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 8
По подразбиране Магазини за дебеланки

Знам няколко:
От страни на парка Заимов - ул. Янко Сакъзов - Магазин Великан - там продават и бельо - има какво да се види, но няма спортни облекла, повечето са за дами.
В Перник - на ул. Търговска - в центъра - Магазин за бременни и макси - има доста младежки неща - дънки, блузки, бельо. - имат и сайт, но в момента не си спомням сайта, ако някой го интересува ще го потърся.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th April 2010, 22:45
caiusbiserus caiusbiserus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3
По подразбиране Видях нов магазин

Видях нов магазин "XXXXXXXL", в кв. Стрелбище, на ул."Червена роза" 38, като вървиш по Гоце Делчев, след бул. "България", третата прака в дясно, има хубави дамски неща, блузи, поли, комплекти, има и мъжки дрехи.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30th April 2010, 21:51
Аватара на KissTheSky
KissTheSky KissTheSky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Ох...това за размерите наистина е вярно и аз като към по-пълните намирането на дрехи ми е ад. Камо ли пък това, че като влезеш в някой магазин от тези, които са в моловете и първо, че не можеш да намериш нищо, второ, че продавачките са някакви, които те гледат толкова насмешливо, че мак ти става неудобно, и трето дори и да има номер (евентуално) то изооообщо не си струва - плащаш 5-лв блузка, за да се избели за....1-2 месеца.

Лично аз искам да видя Ulla Pupken - фирмата е немска и я има в Сердика мола, а и освен това чувам страшни суперлативи за дрехите и май не са скъпи никак. Има мадежки, има за по-възрастни жени...

Колкото до Марк и Спенсър....нещо...цената много не си отговаря....хммм...

А и да си призная във втора употреба дрехи могат да се намерят неща с 300х по-качествена материя или дори размер да си намериш дори и да си 52+ (според немските номера). Има един при автогарата София...има един хотел там и срещу него. Чак аз се учудвам колко сумати народ се изсипва да търси там, защото в бутиковите магазини....няма надежда за нас. Дано, дано! Ако успея някой ден като дизайнер точно с това смятам главно да се занимавам.


А и материите...извинявайте ама повечето бутикови магазини са пълни с някакви материи от рода на калъфката ми за възглавницата, във абсолютно всички магазини има един и същ модел с различна щампа и тка...само няколко отличаващи се има...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th April 2017, 07:42
Zlatcheto Zlatcheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Желая да споделя моя личен опит относно онлайн шопинга! Само искам да отворя една скоба, аз съм макси дама и за мен откриването на правилното като вид и размер облекло бе изключително трудно(само да уточня че търсения размер в моя случай бе 3ХЛ, опитайте да познаете колко време съм се тормозила). Няма смисъл да обяснавам как безброй пъти ми се е случвало да вляза в магазин за дрехи и продавачката: Като за Вас ли? Безброй пъти по магазини съм си съсипвала нервите - харесвам си някоя дреха и в 80% от случайте не мога да намеря моя размер, а когато си поръчам онлайн естественно имам право да пробвам и тогава да реша дали да я взема, което е страхотно. Според мен онлайн пазаруването е необходимост, чрез която човек може само да спечели . Нека ви препоръчам изпитано от мен място за пазаруване http://www.maximarket.bg/%D0%BC%D0%B...%BB%D0%B8.html Дано съм била полезна.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26th May 2017, 15:51
emimam87 emimam87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Аз препочитам да пазарувам онлайн, обаче доста трудно си намирам от моите размери над XL. Вчера видях тази група във фейсбук - https://www.facebook.com/groups/maksi.moda/ и там видях няколко подходящи магазина. Ще пробвам и дано вече си намеря откъде да пазарувам регулярно.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th June 2017, 21:29
Аватара на jery
jery jery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Летни блузи и туники големи размери могат да се намерят в по известните онлайн магазини. Също така дълги летни рокли има в Макси-Мода.онлайн
Отговори с цитат
  #49  
Стар 3rd July 2017, 22:53
dalak dalak не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2017
Мнения: 2
По подразбиране Добри рокли

Може да намерите макси рокли и в Badu.bg - с изчистен дизайн и за улеснение таблица с размери:

https://badu.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D...8-p-43209.html


или това

https://badu.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D...2-p-39995.html
Отговори с цитат
  #50  
Стар 27th October 2017, 14:01
essig essig не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 2
Wink

Здравейте,Дами има едни групи във Фесбук продай,потърси,намери мисля,че бях там продават нови дрехи на много ниски цени ,страхотни са аз си купувам само от там и всеки път оставам доволна !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: модазадебеланки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:44.