IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2007, 16:16
malkoto malkoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 32
По подразбиране Помогнете

Здравейте!Искам да ми препоръчате някой добър фитнес в околностите на кв. Дианабад..Искам да тренирам с личен инструктур...
Знаете ли горе-долу на каква цена можеш да си вземеш личен инструктур,колко е на тренировка?Или не е нужно постоянно с инструктур..Само да ми направи програма,режим на хранене и от там сама..?
Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2007, 16:25
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

Младост далечко ли ти е
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2007, 16:30
malkoto malkoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 32
По подразбиране

Ми не,става! Особено ако се ходи с 88...?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th July 2007, 16:32
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

дам със 88 е верно че идва само на високосна разбирам те,ами ако си намериш добър фитнес и ти трябва иснтруктор може да разчиташ на мен
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th July 2007, 16:32
malkoto malkoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 32
По подразбиране

Нищо не разбирам,само ми обясни как се процедира...Не съм тренирала до сега с личен инструктур
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th July 2007, 16:33
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

Ами това е човек,който ти изготвя хранителния план,тренировъчния също,следи как се развиваш,наблюдава те какво правиш дали е правилно и е със теб в залата,като фитнес гуру :P
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th July 2007, 16:36
malkoto malkoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 32
По подразбиране

Ами супер и колко ще ми струва това удоволствие?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th July 2007, 16:38
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

пише го в подписа от тази сума си плащам и тренировката все пак
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th July 2007, 16:40
malkoto malkoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 32
По подразбиране

А дам..Това 20 лв на ходене нали?Примерно тренирам 5 пъти в седмицата,което е равно на 100 лв?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th July 2007, 16:43
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

съмнявам се да имаш нужда повече от веднъж,но щом казваш,малко хора с който съм работил имат нужда от още разяснения и консултаций,просто веднъж като разбереш кое точно как защо,после сама ще можеш да се оправяш
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:47.