IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th February 2013, 10:38
mims80 mims80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 8
По подразбиране Моля за съдействие...

Здравейте , нова съм във форума и искам да по моля за съвети и съдействие и ето проблема : преди месец си поставих филър в устните Teosyal, вече ми остана само контура ,но да поясна имам много малки устни затова не мога да изкажа мнение за продукта.Когато си направих процедурата бях в България ,но местожителството ми е в Холандия , тук намерих продукта на много добра цена за двете ампули и искам да си го купя защото ми е изгодно ,но когато писах на клиниката в която си поставих филъра ми отказаха.Моля Ви кажете ми за доктор добър ,който да поставя, но да не е закупен от него, просто не искам да давам луди пари ,при положение че имам откъде да си купя на нормални(
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th February 2013, 11:10
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Съмнявам се да намериш доктор, който да се навие да работи с донесен от теб филър. Първо, защото няма да има гаранция за качеството на продукта, и второ, защото ще трябва да се лиши от собствената си надценка.
Знам, че не ти помагам особено, но според мен никой уважаващ себе си док. не би се навил.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th February 2013, 11:57
mims80 mims80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 8
По подразбиране

да така си е,но аз си знам гаранцията на продукта ,отказват заради печелбата, благодаря все пак
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъдействие
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.