IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 11th July 2013, 19:05
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

сега имам нови страхове. мислите ли, че след отпуската ще е излязъл извън форма и ще е позабравил как се правят хубави нослета? аз нали ще съм септември и така..
Отговори с цитат
  #362  
Стар 11th July 2013, 21:06
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
сега имам нови страхове. мислите ли, че след отпуската ще е излязъл извън форма и ще е позабравил как се правят хубави нослета? аз нали ще съм септември и така..


Сериозно ли го каза това или се шегуваш?
Отговори с цитат
  #363  
Стар 11th July 2013, 22:05
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

абс не се шегувам..много е вероятно да забрави за някой детайл ..
Отговори с цитат
  #364  
Стар 11th July 2013, 23:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
абс не се шегувам..много е вероятно да забрави за някой детайл ..
Въпросът трябва да е дали някога е помнил...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #365  
Стар 12th July 2013, 08:49
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
Talking

ахаха дано му дойде просветление
Отговори с цитат
  #366  
Стар 13th July 2013, 20:08
indra92 indra92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте, мина точно един месец от операцията ми. Имам още подутина между веждите, но това, което ме притеснява е, че отдясно, от вдлъбнатината между веждите на два сантиметра надолу по ръба на носа, имам нещо като оток. Беше там още като ми свалиха лонгетата за първи път, но беше по-голям отсега като че ли. По-бял е от останалата част на носа. В профил там се вижда лека плавна издатина, много лека, с част от милиметъра, но все пак носа не е идеално прав. Отстрани към бузата от другата страна като че ли също още е отекъл. Мажа се с лиотон по препоръка на лекаря. Мислите ли, че това нещо ще спадне или може да си остане така??? И още нещо, защо след свалянето на лонгетата носа ми изглеждаше леко вдлъбнат, а сега не е?

Последно редактирано от indra92 : 13th July 2013 на 20:22
Отговори с цитат
  #367  
Стар 14th July 2013, 07:20
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

indra92-и аз имах нещо подобно от едната страна на носа,но с времето изчезна . Много е рано на 1 месец да правиш заключения за формата.Ще се промени. Чакането за окончателната форма е най-тежкото след ринопластиката,защото резултата си проличава след 3-4 месец,а с нея и проблемите,ако има такива.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 14th July 2013, 09:45
indra92 indra92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Lolinka21, точно от това се притеснявам, ако с времето става по-лошо, т.е. дефектите започват да се виждат повече, тогава след като сега се виждат дефекти, какво ли ще бъде на третия месец. Димитров ми каза, че постепенно ще се изглажда и извивката ще стане по-голяма, но забелязвам обратното. Олеле.
Отговори с цитат
  #369  
Стар 14th July 2013, 11:39
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от indra92 Виж мнението
Lolinka21, точно от това се притеснявам, ако с времето става по-лошо, т.е. дефектите започват да се виждат повече, тогава след като сега се виждат дефекти, какво ли ще бъде на третия месец. Димитров ми каза, че постепенно ще се изглажда и извивката ще стане по-голяма, но забелязвам обратното. Олеле.
И да се притесняваш, и да не се притесняваш предварително, не можеш да промениш резултата. Пък и може пък при теб всичко да е наред и да са отоци. На мен ми остана издатина от едната страна на носа, недоизпилено вероятно, дали, че ръцете ми са все там да си я проверявам (някакъв нервен тик имам вече), мястото даже е леко синкаво на цвят. PateJ в темата за Палаоро също показваше такова недоизпилено или калцирано, надявам се, че след реоперацията всичко при нея е наред.
Отговори с цитат
  #370  
Стар 14th July 2013, 11:47
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
сега имам нови страхове. мислите ли, че след отпуската ще е излязъл извън форма и ще е позабравил как се правят хубави нослета? аз нали ще съм септември и така..
Може по-хубави да ги прави, когато е отпочинал. То не е лесно 10-11 месеца годишно в следработно време посред нощите да правиш операции. Аз лично даже се чудя как издържат на подобно натоварване.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:30.