IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th February 2013, 13:20
Аватара на l_mira
l_mira l_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 4
По подразбиране Трайност на ХК

Здравейте, прочетох, че много е изписано, но може ли по-опитните да споделят кои филъри са ползвали, от кои са доволни, тъй като си поставих Ресталин преди седмица и вече няма и следа от него. До филър ли опира или до организъм. Също така има ли вариант да запазим ефекта от ХК по-дълго време. Много ще съм благодарна, ако някой сподели опита си и съжалявам, ако има такава информация вече.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th February 2013, 21:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Първите 4 пъти си сложих Жувидерм 4, който се води най-плътния на пазара. Т.е. би трябвало да се разгражда най-бавно. И лично съм довона. Последно сложих половинка Жувидерм 3, разликата веднага се усети - по-воднист е, устните са по-меки, отока е по-малък.. Мисля, че е подходящ за поддържане на резултат. За натрупване, най-добре да започнеш с най-плътния.

Знам, че първите 24 часа се пие мн вода и никакъв алкохол, защото ХК се свързвала с мулекулата на водата и за това набъбвала.
Аз мисля, че е до филър по-скоро. Пробвай с друг следващия път, мож да си по-доволна!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th February 2013, 22:03
mims80 mims80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Моля някой да ми помогне ,преди месец си сложих Teosyal kiss в Бг клиника, имам малки устни и сега ми остана само контура,искам да си сложа отново,но живея в чужбина и си намерих един сайт от който ампулите ми идват на супер цена,но писах имейл на доктора който ми го постави първия път(със закупен от него продукт) и ми отказаха, моля ако някои знае за доктор на добро ниво да ми пише.Благодаря предварително,нова съм във форума и нямам идея къде да пиша....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st March 2013, 15:09
Аватара на l_mira
l_mira l_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Много ти балгодаря Nells.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd April 2013, 11:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Трайността на ХК си е и до организъм и до това колко пъти се третира мястото. Тя е с натрупване, би следвало всеки следващ път да е по-трайна и по-трайна.
Относно това, какво не трябва да се прави след поставянето на ХК - поне 6 часа не трябва да се ляга, до края на деня не трябва да се прави тренировка /да не се натоварва човек/, също не трябва главата да се навежда надолу.

Хиавита таблетки увеличават трайността на поставения филър.

Последно редактирано от titi1 : 22nd April 2013 на 11:55
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТрайностнаХК
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:50.