IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th June 2007, 20:56
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране Re: упойка

Цитирай:
Първоначално написано от maryana
Мили момичета, това прави ли се с местна упойка? Има ли някой визитка на доц. Джамбазов, за да ми каже е- mail адреса му. Искам да задавам въпроси. А вашите СПОЛУЧЛИВИ операции премахване на гърбица, стесняване, скъсяване на носле... Какви са?
Недей с местна упойка, моята втора операция трябваше да е с местна, биха ми я на 8 места в носа на пълно съзнание и ми прималя, не можех да си поема въздух и изкарах акъла на екипа. От ужас направих нервна криза и се тресях цялата. Наложи се да ми сложат обща упойка, за да може спокойно да си работят. Тъй че - пълна няма страшно.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th June 2007, 21:42
LoCo^GiRL LoCo^GiRL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей Insatiable86, честито ти носле и аз се оперирах преди 7 месеца при доц. Джамбазов и съм супер доволна
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd July 2007, 21:06
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране *

Здравейте! На 29-ти юни беше моята ринопластика при д-р Джамбазов. Малко ме е страх все още да пиша и да хваля, тъй като от носа си още не мога да видя почти нищо, но не можах да се сдържа. Обстановката в клиниката беше прекрасна, всички бяха толкова мили и внимателни, и това го казвам, защото мога да направя сравнението с друга болница, където се оперирах преди това. Преди самата операция ми биха успокоително, така че почти не ме беше страх, като влизах в операционната. След като излязох от упойка, носът ми много кървеше, а и аз се скъсах да повръщам, но и при предната ми операция беше така, така че явно съм си предразположена Болка нямаше никаква, единствено известен дискомфорт от това, че не можеш да дишаш през носа. Трудно ми беше и да си отварям устата, докато ям, да не говорим, че имах чувството, че ще се задуша, защото през цялото време трябваше да дишам през устата Както и да е, тези неща са нормални. Това, което наистина ме впечатли, беше вниманието от страна на всички в клиниката - един от анестезиолозите беше толкова загрижен, че не съм яла първия ден, че ми донесе една кутия шоколадови бонбони А д-р Джамбазов дойде специално заради мен в клиниката в неделя 10ч вечерта (!!!) да ми смени бинта, след като му се бях обадила, че много ми се е разхлабил. В четвъртък ще ходя да ми го "затяга" така да се каже , а може би в понеделник ще ми го маха нацяло и тогава ще мога да се видя... Ако някой се интересува от нещо, с радост ще отговоря
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd July 2007, 13:46
Cadaveria Cadaveria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 9
По подразбиране Re:

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Здравейте! На 29-ти юни беше моята ринопластика при д-р Джамбазов. Малко ме е страх все още да пиша и да хваля, тъй като от носа си още не мога да видя почти нищо, но не можах да се сдържа. Обстановката в клиниката беше прекрасна, всички бяха толкова мили и внимателни, и това го казвам, защото мога да направя сравнението с друга болница, където се оперирах преди това. Преди самата операция ми биха успокоително, така че почти не ме беше страх, като влизах в операционната. След като излязох от упойка, носът ми много кървеше, а и аз се скъсах да повръщам, но и при предната ми операция беше така, така че явно съм си предразположена Болка нямаше никаква, единствено известен дискомфорт от това, че не можеш да дишаш през носа. Трудно ми беше и да си отварям устата, докато ям, да не говорим, че имах чувството, че ще се задуша, защото през цялото време трябваше да дишам през устата Както и да е, тези неща са нормални. Това, което наистина ме впечатли, беше вниманието от страна на всички в клиниката - един от анестезиолозите беше толкова загрижен, че не съм яла първия ден, че ми донесе една кутия шоколадови бонбони А д-р Джамбазов дойде специално заради мен в клиниката в неделя 10ч вечерта (!!!) да ми смени бинта, след като му се бях обадила, че много ми се е разхлабил. В четвъртък ще ходя да ми го "затяга" така да се каже , а може би в понеделник ще ми го маха нацяло и тогава ще мога да се видя... Ако някой се интересува от нещо, с радост ще отговоря
А колко ти излезе операцията и какво точно си прави на носа?
Това с кръвта и повръщането малко ме наплаши
Отговори с цитат
  #35  
Стар 3rd July 2007, 14:10
Panda Panda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 14
По подразбиране Re: *

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Здравейте! На 29-ти юни беше моята ринопластика при д-р Джамбазов.
Честито ти носле, с радост да си го "носиш"
От моята операция, вече минаха 3 месеца и половина, а и ще ходя на контролен преглед при Джамбазов. Да чукна на дърво, при мен за сега всичко е добре. Пу-пу
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd July 2007, 15:01
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Cadaveria, платих 700 лв, като това включва самата операция, престоя в клиниката и храна. Операцията минава по клинична пътека, затова е толкова евтино. На мен ми маха "гърбица" (или по-скоро наченки на такава ) и ми оправя върха на носа - беше много закръглен, с масивни хрущяли и т.н. Но като цяло, както и самият той каза, носът ми не беше "нещо фрапиращо" А за повръщането - казах, че вероятно моят организъм така реагира на пълна упойка, защото и при предната ми операция беше така. Тогава даже ми бяха казали, че същия ден оперирали едно друго момиче със същата упойка и тя не повръщала изобщо... А за кръвта - гадно е непрекъснато да усещаш как ти се стича нещо по лицето и да го попиваш с кърпички, ама какво да се прави - операция е все пак. Както казах, няма болка, съответно не мисля, че е нещо толкова страшно.
Panda, благодаря ти, мила, на теб също ти пожелавам и за напред много да се харесваш и да нямаш никакви проблеми! Кога ще ходиш на преглед? Може да се засечем при него
Отговори с цитат
  #37  
Стар 3rd July 2007, 15:19
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Забравих да спомена колко съм благодарна на Insatiable86 (авторката на темата), която ми помогна и ме успокои безкрайно много и ме подготви психически за всичко, което ме очаква! Тя май вече не влиза във форума, но аз да си кажа! Благодаря ти
Отговори с цитат
  #38  
Стар 15th July 2007, 00:04
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

sweet_dreams, здравей, миличка! Ако знаеш колко си мислех как е минало, какво е станало, дали си доволна и т.н. ... и страшно много се зарадвах като видях какво си писала!!! Надявам се да си добре и най-вече да си много, много доволна и щастлива от новото си носле! Изпращам ти много целувки и ще чакам да разказваш като видиш резултата!.
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th October 2007, 16:04
Аватара на eliniko
eliniko eliniko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Plovdiv/ Worldwide
Мнения: 35
По подразбиране PERFEKTNI NOSLETA DAITE SAVET!!!

Здравейте Холивудски нослета! Радвам се че попаднах на този форум.
Моля ви дайте ми съвет,защото ми предстои операция на носа,но дори още не съм ходила на консултация.
Тоест имам час при д-р Антон Тонев/Пловдив/ и живея лочти до клиника Каспела.
Гледах го в Пълна промяня и ми направи впечетление.
А сега разбирам от вас и за д-р Джамбазов и не мога да реша при кой да отида и кой от тях е по-добрия?
Моля ви споделете,познава ли някой д-р Тонев? Има ли оперирани от него?
Благодаря в аванс на всички ви! [/b]
__________________
NIAMAM KIRILICA*** I NA MEN NE MI SE PI6E NA 6LIOKAVIACA! SORRY-VREMENNO E
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd November 2007, 18:03
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Честито на всички и успех.

САМО НЕМОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО НЕ КАЧВАТЕ СНИМКИ БЕ ХОРА,
или трябва да ви се молим!
Не е толкова трудно, а и ще помогнете така,та нали затова е тоя форум.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щемеопериратутре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:27.