IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 5th March 2014, 12:37
Leti_23 Leti_23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране Как да отслабнем здравословно?

В последните години християнската традиция на Великденските пости се превърна в мода, но знаем ли как да постим здравословно, за да не лишим организма си от жизнено важни витамини и минерали? Голяма част от тези, които се подлагат на 40-дневното въздържание от храни с животински произход, превръщат тестените храни в основна храна, а това не винаги завършва с редуциране на теглото – често резултатът е обратен.

По време на постите можете да се храните с всичко, което е от растителен произход. Това са ядките, пресни и сушени плодове, маслините, зеленчуците и варивата. Особено подходящи са пресните салати, спанакът, киселецът и копривата. Тестените продукти и хлябът не трябва да са приготвени с яйца и мляко. Алкохолът също се изключва от менюто - тъкмо да направите малка пауза и да го замените с натурални сокове, билков чай с мед или просто вода.

За мен най-лесният и здравословен начин, да се справя с натрупаните отрови в организма е да комбинирам постите с швейцарския палмов сироп Madal Bal.

В състава му влизат 5 вида висококачествени палмови сиропи от югоизточна Азия и сироп от канадски клен "птиче око" екстра "С+". Сиропът съдържа всички необходими съставки, от които се нуждае здравият организъм.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th March 2014, 12:13
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Не харесвам постите по принцип, не мисля, че тялото ти може да се "очисти", хранейки се с хляб, картофи и тем подобни.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th March 2014, 11:14
MiraMar MiraMar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Този сироп от къде можем да си го поръчаме?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th March 2014, 11:15
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

Не постя по простата причина, че иначе трябва да готвя двойно. Абсурд е да накарам мъжът ми и децата да ограничат месото.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th April 2014, 15:58
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aris Виж мнението
Не постя по простата причина, че иначе трябва да готвя двойно. Абсурд е да накарам мъжът ми и децата да ограничат месото.
Мила, аз съм така. Не съм вегетарианка, но просто не съм много по месото. Докато сготвя вечер си става време да лягаме. То все няма угодия....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th May 2014, 15:05
kamelia_ivanov kamelia_ivanov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Постепенното отслабване е най-здравословно!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th May 2014, 10:59
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

аз също не съм особена привърженичка на постите. по-добре е да се изгради някакъв режим мрез който да се хапва от всичко. в същото време не изключвам това допълнително да приемам нещо с което да стимулирам здравословното отслабване. има много продукти но не всички зе грижат за тялото пълноценно.за пръв път чувам за този сироп както и екстракта от зелено кафе,по който имам наблюдение,че хората желаещи да смалят килцата са се доверили на него.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th May 2014, 09:53
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

ти явно освен с нередовното изхождане имаш проблеми и с килцата?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st May 2014, 11:13
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

стрема се да подържам едни и същи килограми,но понякога се отпускам и надвишавам лимита си.пробвала съм различни продукти. слава богу при мен йо-йо ефекта го няма,но все пак трябва да съм на линия за лятото.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st May 2014, 11:14
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

гледах в нета и ми излизат доста предложения за зърна от зелено кафе, на кое да се спра?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабнемздравословно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:05.