IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 11th June 2010, 11:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminka
Във сайта е 56 лв,ти от къде се снабдяваш за 36лв?
защото пазарувам на дистрибуторски цени 50% по-малко.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #52  
Стар 12th June 2010, 13:22
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране

Късметлийка [/img][/list]
Отговори с цитат
  #53  
Стар 12th June 2010, 14:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminka
Късметлийка [/img][/list]
Регестрирай се да пазаруваш на преференциални цени,но ако искаш само един продукт не става.Ако имаш желание следващия път като купува да взема и на теб?Но само една опаковка няма да ти е достатъчна,защото са само 30 броя в опаковката!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #54  
Стар 17th June 2010, 15:36
kremivp kremivp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Хиалуроновата киселина е полимерна верига,може да се произвежда къса или дълга. Ако се влага в кремове за лице най-ефективна е ако е с къса верига. Хиалуронова киселина вложена в капсули и приемана като хранителна добавка има добър ефект за хора,които имат проблеми със ставите, но за очакван бърз бюти ефект - едва ли - трябва да се приема редовно дълго време.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 18th June 2010, 11:58
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Аз пих ХиаВита на Актавис в продължение на 3 месеца. Наистина, имаше много добър ефект за бръчките около устните и назолабиалните също. За пачия крак, обаче, не помогнаха. Като цяло, лицето ми стана по-свежо и по-опънато, заради водата, която се задържа в клетките. Усежах си краката леко отекли и тежки, но не е болка за умиране. Вече повече от месец не ги пия. Има леко връщане назад, но няма вечно щастие. През есента пак ще ги почна.
Излизах ми към 60лв./месец.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 16th May 2011, 18:36
Аватара на lisa_ivanova1
lisa_ivanova1 lisa_ivanova1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от maminka Виж мнението
Днес бях в аптеката и реших да попитам за цената на Хиавита.Момичето ми каза,че сега имат някаква промоция две опаковки плюс една подарък,което ще рече 3 опаковки на 52лв.Е изкуших се и си взех-нищо,че милиграмите на хиалуроновата киселина са малко.Ще пиша дали е имало някакъв ефект след като приключа курса,а и на мен задължително ми трябва нещо такова,защото сега ще съм 3 месеца нон стоп на слънце (от сутрин до вечер)
Хмм доколкото знам сега пак са пуснали някаква промоция .. само за Пловдив - на 25 лв. http://www.actastyle.bg/promo/ .. то тя тази промоция май не е само за ХиаВита ами и за други продукти
__________________
Валентина- 4г.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хиалуроновакиселина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:55.