IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 25th April 2009, 23:57
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

За мен това е N1 за махане на черни точки.......мноооооого съм доволна, може и по-ефективни да има,
но за цената си е злато и ефекта е наистина добър.
http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA280_.jpg
Отговори с цитат
  #162  
Стар 26th April 2009, 18:41
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deni_
Здравейте,аз съм на 14 години, и имам черни точки по носа моля ви,кажете как да ги махна ! Ще стане ли и без да ходя на козметик?
На твое място бих посетила козметик
Отговори с цитат
  #163  
Стар 28th April 2009, 14:31
Jane30 Jane30 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Спасение от тези черни точки трудно се намира. Дори и да се изчистиш, по какъвто и да е начин, те пак се появяват. Това да ни е пробема :P
Отговори с цитат
  #164  
Стар 14th July 2009, 15:59
Аватара на anny_ia
anny_ia anny_ia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 2
По подразбиране

здравеите и аз имам проблеми с 4ерните точки ... пробвала съм всевъзможни продукти но най-голям ефект имаше garnier deep pure wash бях много доволна първите няколко месеца пъпките и черните точки изчезнаха на 90% но кожата ми се изсуши адски много и често я мажех с крем но поне имаше ефект. до тук добре но последните 3 седмици започнаха да ми се появяват пъпки и черни точки незнам откаде се появиха при положение че се мия по същия начин както и преди дори вече не ползвам гримове(никакви) направо се чудя какво и става на тази кожа?!?!?! чудя се дали да отида на козметик но като знам че една приятелка имаше проблеми и в ловеч и плевен козметичките не и помогнаха а даже и увредиха кожата повече... незнам дали и аз да се подложа на това мъчение...
дайте ми някакав съвет какво да я правя тази кожица
Отговори с цитат
  #165  
Стар 16th July 2009, 18:55
deni19cam deni19cam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: bulgaria
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fLEAR
Не са малко хорато който имат този проблем.Единственото което мога да Ви посъветвам : Johnson & Johnson Baby Нямам проблем с тези продукти и ефекта е голям.Не знам за цена, има ли ги няма ли ги,но си заслужава.
Все пак качеството си заслужава цената. Успех на всички !!!
am da te pitam,az ne znaeh 4e ima na Johnson & Bohnson Baby i za 4erni to4ki,na vid kak izglejda produktat?za6toto az polzvam samo dy6 gel i lusion za tqlo i sam mnogo dovolna,a i cenata e hybava
__________________
ne tqloto,a nastroenito pravi krasivoto otrajenie v ogledaloto!
Отговори с цитат
  #166  
Стар 12th August 2009, 13:42
greqna greqna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 250
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deni19cam
Цитирай:
Първоначално написано от fLEAR
Не са малко хорато който имат този проблем.Единственото което мога да Ви посъветвам : Johnson & Johnson Baby Нямам проблем с тези продукти и ефекта е голям.Не знам за цена, има ли ги няма ли ги,но си заслужава.
Все пак качеството си заслужава цената. Успех на всички !!!
am da te pitam,az ne znaeh 4e ima na Johnson & Bohnson Baby i za 4erni to4ki,na vid kak izglejda produktat?za6toto az polzvam samo dy6 gel i lusion za tqlo i sam mnogo dovolna,a i cenata e hybava
Има ,струва около 8 лв, купих го на майка ми и аз го изпробвах определено не сме доволни, вярно кожата става мекичка и гладка, но черните точки си седят.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 12th August 2009, 13:46
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Джонсън за черни точки? WTF?
Отговори с цитат
  #168  
Стар 12th November 2009, 20:02
NoMore NoMore не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране Re: Za 4ernite to4ki

Цитирай:
Първоначално написано от Via79
Изпитано от мен добро средство: измиване веднъж седмично на лицето по следния начин: След като сте почистили с тоалетно мляко лицето от грим и замърсявания,го измивате с вода и докато е мокро разнасяте по него малко крем за след бръснене \"Каро\"(български,струва около левче) и сода бикарбонат.Стойте така 1-2 минути(като на носа сте сложили повечко сода),след това с кръгови движения правите краткотраен лек масаж на лицето и изплаквате с хладка,дори студена вода.Тъй като лицето се поизсушава,не забравяйте да нанесете хидратантен крем,или какъвто си ползвате.Ефектът е по-гладка и чиста коя!
P.С.Относно лентичките за почистване на Т-зоната: има ги в аптеките,една лентичка струва около 1.50 лева и е за еднократно ползване.Те също са добър избор,но аз предпочитам по-горния вариянт.(пробвала съм ги и двата).Успех на всички в грижите за външния вид!
На мен кожата ми е по мазна и се мажа всеки ден от почти 10 дена и невиждам подобрение , даже може би по зле става :S Има ли някои които е пробвал този метод и нека сподели
Отговори с цитат
  #169  
Стар 12th November 2009, 20:05
NoMore NoMore не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

от сливен съм , ако някои знае за добра козметичка да каже , че нз какво да правя някои казват отиди на козметик , а като не ги знам кадърни ли са кви са .... и малко ме е страх да не ме обезобразят , благодаря предварително
Отговори с цитат
  #170  
Стар 12th November 2009, 20:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: Za 4ernite to4ki

Цитирай:
Първоначално написано от NoMore
Цитирай:
Първоначално написано от Via79
...
На мен кожата ми е по мазна и се мажа всеки ден от почти 10 дена и невиждам подобрение , даже може би по зле става :S Има ли някои които е пробвал този метод и нека сподели
По- добре не си прави подобни експерименти, не знам от де ви идват на ума честно...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чернитеточки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:45.