IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd November 2009, 10:58
NoMore NoMore не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране Козметични продукти !

В тази тема става дума за всякакви видове козметични продукти от различни поизводители и дали деистват , защото много хора си купуват , но незнаят предварително дали помага или не . Това са козметики от сорта на AVON , oriflame , Garnier ... и т.н.
Аз искам да попитам за Garnier pure activ до колкото разбрах от рекламата е за отстраняване на черните точки и петната. Ако има някой който го е изпозлвал нека сподели в тази тема Аз съм ползвал Garnier 3 в 1 не ми помогна кои знае колко ,но се видя лек ефект
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd November 2009, 19:19
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Аз използвах Garnier Pure Active - скраб за почистване и не видях никаква разлика. Е, вярно, че само една опаковка изхабих само Мога да ти кажа действието му на мойта кожа, която е мазна, с малко петна и пъпки, които уж не трябва вече да са пубертетски (на 22 съм). Веднага след измиване си чувствах кожата много чиста, но и опъната. След това през деня доста се омазняваше. Въобще не ми е успокоило лицето, камо ли да ми махне петната.

Доволна съм от измиващия скраб на Clean&Clear- Blackhead Clearing Daily Scrub - http://2.bp.blogspot.com/_TgLOkBoggq...ily+scrub.jpeg
Не е толкова силен - след измиване не си усещам кожата опъната. Но през деня, не ми се получават някакви мазни и бляскави петна по лицето. Е, не ми е иделно чисто в края на деня, но определно има разлика, ако съм го използвала или не. И той е със микрогранули като Garnier.

p.s. Не искам да звуча много крайно, но относно бялата козметика мога да кажа, че това което се внася в България няма нищо общо с действителния продукт
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd November 2009, 00:05
NoMore NoMore не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

е добре , но този крем които посочи помогна ли ти като цяло , не само за деня а като цяло изчисти ли ти лицето ? И да това за белите продукти е вярно затова се ходи на козметик , но на мене честно не ми се дават по 40-50лв. за 2 седмици
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd November 2009, 00:22
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

На Clean&Clear е измиващ ексфолиант, а не крем
А на въпроса ти - не, все още ми излизат пъпки (не ми е идеално лицето за жалост)
А ужасната мръсотия в София и боклуците в храната, допълнително спомагат за лошото състояние на кожата ми - явно съм от типа хора, които са предразположени към по-лесно замърсяване на лицето. Защото то ми се изчиства невероятно само като постоя няколко дена на село на чистия въздух
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th December 2009, 17:21
Jane30 Jane30 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 18
По подразбиране

[quote="_Poli_"]Аз използвах Garnier Pure Active - скраб за почистване и не видях никаква разлика. quote]

Аз също използвам Garnier Pure Active и съм много доволна, особено от скраб гела - кожата ми се балансира и не ми излизат пъпки... но то си зависи и самата кожа по принцип... също съм много доволна от серията за почистване на кожата Neutrogena, макар че не е много популярна у нас.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th December 2009, 17:24
NoMore NoMore не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

е добре де , гаениер пур актив скрап е против черни точки и петна . Помогна ли ти и с черните точки ??
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th December 2009, 01:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NoMore
е добре де , гаениер пур актив скрап е против черни точки и петна . Помогна ли ти и с черните точки ??
на мен не,ефтин боклук.За тва се върнах към скъпото,но качествено
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Козметичнипродукти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:10.