IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th June 2007, 01:20
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране Искам контур на устните!

Имам много хубави големи плътни устни,но без особен контур! А толкова много харесвам тези естествени добре очертани устни ...дори да не са особено плътни веднага привличат вниманието и са толкова неустоимо сексиии ...Мацки някой знае ли как да го постигна този ефект-разбира се говоря за постоянен ефеkt!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th June 2007, 01:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Перманентен грим.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th June 2007, 01:58
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Да, permanent макеуп е единственото нещо за което и аз се сетих,но честно казано съм виждала само едни такива устни и контурът беше с много по-тъмен цвят от нейния...и без грим стоеше много грозно!Пък и съм чувала доста лоши отзиви за перманентия грим.
Аз търся много естествен и траен ефект-май много искам,а?
Спомням си че бях чела в някакво списание за някакъв филър,които придавал контур на устните,но за съжаление само това си спомням...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th June 2007, 02:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ми зависи къде и кой ще ти го направи, като всичко друго. Аз съм виждала перфектни устни с перманентен грим.
А това за филър, придаващ контур, не мога да си го представя- той няма как да ти очертае устните и да разграничи къде точно свършват.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2007, 10:38
ANTIGONA ANTIGONA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 24
По подразбиране Re: Искам контур на устните!

Цитирай:
Първоначално написано от Angieee
Имам много хубави големи плътни устни,но без особен контур! А толкова много харесвам тези естествени добре очертани устни ...дори да не са особено плътни веднага привличат вниманието и са толкова неустоимо сексиии ...Мацки някой знае ли как да го постигна този ефект-разбира се говоря за постоянен ефеkt!
ох,кво ли не съм си правила на мойте устни вече!за първи път си правих перманентен грим,много ме болеше,повече дори от татоса който имам на пръста на дясната ръка ,то тва си е вид татоировка между другото(перм.грим)На 3 процедури ми ги очертаваха преди можеби 4 години вече, и още имам някви остатъци от контура.Оцветителят е на растителна основа.С игла се впръсква.Обезболяваха ми ги само с лидокаин си спомням.По-късно си правих липофилинг за уголемяване-без резултат,всичко се резорбира до 1 месец и накрая инжекция с хидрогел(аз вече споменах за това по-нагоре)от който съм много доволна.
__________________
Понасяй с достойнство онова,което не можеш да промениш! Сенека
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th June 2007, 10:42
ANTIGONA ANTIGONA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 24
По подразбиране

относно по-тъмният цвят на контура,можеш да си избереш цвят какъвто пожелаеш спрямо предпочитанията ти,тена на лицето и това какви червила предпочиташ.аз лично много светъл контур имам.
__________________
Понасяй с достойнство онова,което не можеш да промениш! Сенека
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th June 2007, 23:47
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Цитирай:
Първоначално написано от ANTIGONA
относно по-тъмният цвят на контура,можеш да си избереш цвят какъвто пожелаеш спрямо предпочитанията ти,тена на лицето и това какви червила предпочиташ.аз лично много светъл контур имам.

правила си си липофилинг и се е абсорбирал толкова бързо?Ужас!И аз бях чела някъде,че ужким това е най-добрият начин да си уголемиш устните,но че няма гаранция за колко време ще се абсорбира-зависело от самия организъм!Но си мислех,че прекаляват и че поне 3-4 години sthe си стои...А веднага след операцията(липофилинга),ка ъв беше резултата при теб,хареса ли се?И колко филинг ти бяха сложили?Стоеше ли естествено?
А за перманентния грим,можеш ли да ми кажеш нещо повече,като например къде си го сложи и колко струваше.Доколкото разбирам си доволна?Аз искам точно такъв много светъл пигмент...в смисъл да ми стои точно като естествен контур на устните ми!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th June 2007, 23:56
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ми зависи къде и кой ще ти го направи, като всичко друго. Аз съм виждала перфектни устни с перманентен грим.
А това за филър, придаващ контур, не мога да си го представя- той няма как да ти очертае устните и да разграничи къде точно свършват.
а ти знаеш ли къде са правени тези устни,които си видяла?Стоеше ли естествено?А за филингите наистина има такива филинги..дори преди два дена имах час при Катя Паскова дерматолог и на излизане грабнах няколко брошурки и в едната от тях пише точно за такъв филинг Surgiderm.Можело да се използва и за контур и за обем,но резултатът траел от 9 до 12 месеца
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th January 2008, 05:18
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Re: Искам контур на устните!

Цитирай:
Първоначално написано от Angieee
Имам много хубави големи плътни устни,но без особен контур! А толкова много харесвам тези естествени добре очертани устни ...дори да не са особено плътни веднага привличат вниманието и са толкова неустоимо сексиии ...Мацки някой знае ли как да го постигна този фект-разбира се говоря за постоянен ефеkt!
моите бяха плътни но не добре оформени и си направих силиконов контур,прави се по твоята форма,по самите очертания на устните.до тук не видях във форума друг да си е правил подобно нещо,но малко се увеличава и обема
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th January 2008, 07:22
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

А би ли показала снимки преди и след процедурата, ако е възможно?
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамконтурнаустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.