IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2131  
Стар 8th June 2015, 19:56
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Консултацията мина днес Съгласи се да ме оперира, имам дата за октомври...чакането започва отначало, но съм много щастлива. Повече подробности като имам време тези дни.
Отговори с цитат
  #2132  
Стар 11th June 2015, 21:38
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте на всички.

И аз се присъединявам тук към вас, идвам от темата за д-р Асенов. Ринопластиката ми бе преди година и почти месец и резултата не е добър, ама никак даже.

Отдавна мисля за ревизия при Дилбер. Четох в темата по-назад, но никой не дава информация за цена при ревизия. Ако някой знае , нека пише. До колкото разбрах Айше Расимова вече не работи с него и че мога да направя контакт с него чрез Зюлейха...така ли е?

И още нещо мислите ли, че ако пратя снимки на Дилбер , ще може да ми отговори и да ме насочи дали въобще имам шанс за сполучлив нос??? Ще ме разбере ли, ако му пратя мейл на английски.??

DanKem много се радвам за теб, и ти пожелавам успех. Знам те от темата за д-р Асенов.
Отговори с цитат
  #2133  
Стар 11th June 2015, 22:48
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Здравейте на всички.

И аз се присъединявам тук към вас, идвам от темата за д-р Асенов. Ринопластиката ми бе преди година и почти месец и резултата не е добър, ама никак даже.

Отдавна мисля за ревизия при Дилбер. Четох в темата по-назад, но никой не дава информация за цена при ревизия. Ако някой знае , нека пише. До колкото разбрах Айше Расимова вече не работи с него и че мога да направя контакт с него чрез Зюлейха...така ли е?

И още нещо мислите ли, че ако пратя снимки на Дилбер , ще може да ми отговори и да ме насочи дали въобще имам шанс за сполучлив нос??? Ще ме разбере ли, ако му пратя мейл на английски.??

DanKem много се радвам за теб, и ти пожелавам успех. Знам те от темата за д-р Асенов.
Разбира се,че ще те разберат.Имат си асистентки,които се занимават с пациентите.Ако имаш нужда от помощ знам турски .
Дилбер прави естествени носове Илхан по чипи.Има и много други доктори,но тези са най-известни и съответно най-скъпи.
Късмет!
Отговори с цитат
  #2134  
Стар 12th June 2015, 13:10
angelina-g angelina-g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте. Според мен по-добре писмото да е на турски. На мен ми ги превеждаха. Дилбер не говори Английски със сигурност, за асистентите не си спомням. Аз когато бях на операция имаше едно момиче за контролен преглед след ревизиа и тя каза, че и струвала 5000 евро.
Отговори с цитат
  #2135  
Стар 12th June 2015, 13:46
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Дилбер също прави чипи носове, стига да поискаш! И... да - най-успешната връзка с Дилбер е Зюлейха.
Най-скъп е Авшар, поне от споменаваните.
Отговори с цитат
  #2136  
Стар 12th June 2015, 19:07
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Много ви благодаря за информацията момичета.

5000Е ми се струват бая, но май това е най-"евтиният" вариант.

Тези дни ще направя един колаж от снимки и ще се опитам да се свържа с Дилбер, да видим какво ще каже.

"Закотвям се " за темата и ще ви следя.
Отговори с цитат
  #2137  
Стар 12th June 2015, 20:51
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Здравейте от Истанбул ☺Моята 3та ревизия при др.Илхан мина утре ми махат конци те и ще кача снимки скоро.Сега като сравня отношението на Дилбер спрямо Илхан има огромна разлика.Внимавайте при избора си на лекар,аз май съм единствената тук на която Илхан прави ревизия след работата на Дилбер. Успех на всички
Отговори с цитат
  #2138  
Стар 12th June 2015, 20:56
sandy0979 sandy0979 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте на всички тук!
Искам да споделя вашият опит.
Моята първа ринопластика се случи точно преди 4 месеца и резултата:
колапс на средният хрущял(стената на носа),ТОТАЛНО различни ноздри,вархът на носа стърчи и е много месест едновременно.Няма да съм първа,ако кажа,че това се отразява на психиката ми трагично.Докарах се до това положение в прехвалената Америка,избирайки хирург който не е специалист,но кой да знае...това осакътяване ми струваше 6000$.И тъй като неволята учи и аз започнах да уча.Проучванията ми ме отвеждат до две места-Лос Анджелис и Истанбул.Надеждата ми е в доктор Емре Илхан,но не намирам никакви снимки от ревизиите му,само виждам,че е доста зает и приема работата си доста сериозно.Ще се радвам ако ме насочите и с вашият опит.Планувам да пътувам от Флорида до Истанбул на 6 месец от операцията и ако мога да съчетая няколко прегледа ще съм още по спокойна.За това бих искала вашата помощ и опит.
Отговори с цитат
  #2139  
Стар 13th June 2015, 14:04
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sandy0979 Виж мнението
Здравейте на всички тук!
Искам да споделя вашият опит.
Моята първа ринопластика се случи точно преди 4 месеца и резултата:
колапс на средният хрущял(стената на носа),ТОТАЛНО различни ноздри,вархът на носа стърчи и е много месест едновременно.Няма да съм първа,ако кажа,че това се отразява на психиката ми трагично.Докарах се до това положение в прехвалената Америка,избирайки хирург който не е специалист,но кой да знае...това осакътяване ми струваше 6000$.И тъй като неволята учи и аз започнах да уча.Проучванията ми ме отвеждат до две места-Лос Анджелис и Истанбул.Надеждата ми е в доктор Емре Илхан,но не намирам никакви снимки от ревизиите му,само виждам,че е доста зает и приема работата си доста сериозно.Ще се радвам ако ме насочите и с вашият опит.Планувам да пътувам от Флорида до Истанбул на 6 месец от операцията и ако мога да съчетая няколко прегледа ще съм още по спокойна.За това бих искала вашата помощ и опит.
Здравейте в фейсбук профила на Емре Илхан има много богат снимков материал.
Аз лично харесвам работата на Илхан повече в сравнение с Дилбер,но въпрос на вкус.
За Илхан се чака много и за консултация и за операция,с месеци се чака.
Отговори с цитат
  #2140  
Стар 13th June 2015, 15:03
sandy0979 sandy0979 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря за отговора и Аз така предполагах за чакането.Най-добре да се обадя при Илхан за консултация септември още от сега.Притеснява ме само дали на 6 месец той може да ми даде яснота какво може и не може да се направи с моят нос
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:58.