IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th April 2006, 16:32
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Уростима не е антибиотик и би трябвало да помогне ама чак след месеци той предотвратява развитието на някои видове бактерии в организма т.е. той по скоро е ваксина а не лекарство
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th July 2006, 12:32
Konstance Konstance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 1
По подразбиране рецепта при бъбречни възпаления и цистит

Опитайте следното: 50 корена магданоз с надземната част се варят в 1 л вода докато остане 0.5 л. Прецежда се и като изстине малко се добавя 0.5 кг мед и сока на 1 кг лимони. Дозата е за един курс на лечение (пзаи се в хладилник). Пие се 3 пъти на ден по 1 кафяна чашка 30 мин. преди ядене.
Ако е необходимо - дозата се повтаря.
И много вода, не само минерална, даже е по-добре да се редуват минерална с изворна. Някъде до 2 л дневно. Това е най-добрият душ за бъбреци и пикочните пътища и "измива" бактериите. Действа и когато антибиотиците не помагат.
Трудно се намира магданоз с корени, най-добре е да имате познат, който си отглежда в градината и може да ви даде. Ако не става, може да опитате и само с надземната част.
Успех!
__________________
Konstance
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th August 2006, 19:55
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

И аз имам в момента същия проблем....за 3ти път това лято.Пих 2 вида антибиотици и сега съм на трети.Бяха ми открили коли бактерии в урината,преди това искарах пиеонефрит.Сега пак се проявява нещо като цистит.Почнах с билката Мечо грозде,антибиотика се казва Aksef от 500мг и пия и Neorinal 2x1.Натрових се вече с тия антибиотици.Горе долу всеки месец ми се налага да ги пия.След този ме очаква един само за 3 дни по 1 таблетка.Вече се отчаях,дано поне това да е за последно
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th August 2006, 23:51
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Favoritkata
И аз имам в момента същия проблем....за 3ти път това лято.Пих 2 вида антибиотици и сега съм на трети.Бяха ми открили коли бактерии в урината,преди това искарах пиеонефрит.Сега пак се проявява нещо като цистит.Почнах с билката Мечо грозде,антибиотика се казва Aksef от 500мг и пия и Neorinal 2x1.Натрових се вече с тия антибиотици.Горе долу всеки месец ми се налага да ги пия.След този ме очаква един само за 3 дни по 1 таблетка.Вече се отчаях,дано поне това да е за последно
Здравей!!!
Напълно те разбирам...аз съм с цистит от година и 4 месеца и направо не съм същия човек ужасно е - > пари,щипе,боли.
И аз пих 4 вида антибиотици,някакви стимуланти,билки и хапчета на билкова основа и пак НИЩО -проблема отшумява за 2-3 дни и отново се проявява!!!Напълно съм се отчаяла...ако това има ефект сподели и...УСПЕХ!Надявам се да се оправиш!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th August 2006, 23:52
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

от антибиотици не хващате ли гъби4ки?????
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #26  
Стар 31st August 2006, 07:47
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

И аз имам същия проблем,при мен почти веднага започва и кървене и наистина е ужасно.Помогна ми един антибиотик,кото мисля ,че не е от най-новите,но...,казва се хлорнитроницин.Вече година и половина цистита не се е появявал.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd September 2006, 13:10
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
от антибиотици не хващате ли гъби4ки?????
Аз не съм хващала гъбички ,а колко антибиотици изпих -с някои пих виамин В ,сигурно зависи и как ще ги понесе организма!
Ти такъв проблем ли си имала?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th January 2007, 13:52
Bobolino Bobolino не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте дами,
съвсем наскоро попаднах на този форум и смятам че е супер. Та към въпроса. Последните няколко месеца когато правя секс с приятеля ми един ден след това получавам циститни оплаквания. Първоначално мислех, че е гъбична инфекция и ходих на гинеколог. Оказа се така, но се излекувах. Сега съм чиста, но всеки път около един ден след секс получавм цистит. И говорим за повтарящи се оплаквания в продължение на поне шест седем месеца. Чудя се дали на на някой не му се случвало подобно нещо и ако може да сподели опит. Мерси момичета!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th January 2007, 17:49
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЧеЛсИ
Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
от антибиотици не хващате ли гъби4ки?????
Аз не съм хващала гъбички ,а колко антибиотици изпих -с някои пих виамин В ,сигурно зависи и как ще ги понесе организма!
Ти такъв проблем ли си имала?
преди 2 години пих аугментин заради мъдрец - витамин Б не ми помогна, хванах мн тежки гъби4ки. след 2-3 месеца ми се наложи пак за мъдреца да пия антибиотик - някакъв друг. тоя път го пих с нистатин - но пак не помогна. затова тази година, като хванах някаква настинка, я вла4их 15 дни, но отказвах антибиотик да пия.

Bobolino, имала съм цистит в следствие на настинка. затова от октомври до март бодито е моят верен приятел. иди да си пуснеш изследвания на урината, защото това не е шега работа, може да доведе до по-сериозни оплаквания, а и най-малкото не е никак приятно усещане
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th January 2007, 23:41
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bobolino
Здравейте дами,
съвсем наскоро попаднах на този форум и смятам че е супер. Та към въпроса. Последните няколко месеца когато правя секс с приятеля ми един ден след това получавам циститни оплаквания. Първоначално мислех, че е гъбична инфекция и ходих на гинеколог. Оказа се така, но се излекувах. Сега съм чиста, но всеки път около един ден след секс получавм цистит. И говорим за повтарящи се оплаквания в продължение на поне шест седем месеца. Чудя се дали на на някой не му се случвало подобно нещо и ако може да сподели опит. Мерси момичета!
Между другото знам какво имаш впредвид.Незнам дали е било от това,но тъй като пиех противозачатъчни и малко се поотпуснахме...На морето започнаха пак такива оплаквания Според мен ако се пазите(тоест презерватив ВИНАГИ) няма да има такива проблеми.Все пак с тези работи шега не бива.Засега не се оплаквам.Важното е и когато е студено да се обличаме добре,че съм чувала,че и от истиване най-вече на кръста също могат да се появят циститни оплаквания
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Цистит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:50.