IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 3rd March 2010, 17:47
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Ами аз се чувствам абсолютно свободен и независим и ми е много готино. Разсъждавам позитивно и съм щастлив, с това което имам и в това което правя. Всичко е до това как ти се чувстваш. Държавата не е виновна на никой. Човек каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи За талантливите и преспективните няма политика, която да ги ограничи и смачка. Отивам на Билярд. Приятен ден.
Тоя лозунг ,де го прочете.Свободен,да,но тук където съм.Държавата определено се грижи за всички/нали и те плащат данъци,ама знаят за какво/,болни,стари,деца,безработн и,работни,да изброявам ли,Рапторче?
Така,че за държава не ми давай БГ. за пример,тя е за това да се грижи за поданиците си.Това че ни внушават обратното,си е в наш минус.Във всяка нормална държава,държавниците се грижат за хората си,инвестират в тях и се надържат на тяхното мнение/за това ги има и тези референдуми/
  #1252  
Стар 3rd March 2010, 17:54
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Като цяло ти е грешно мисленето. Казах ти, ако човек е талантлив, амбициозен с силен характер, а не се остави живота да го смачка, няма институция, която да възпрепятства успеха му. Ако ти си се примерила, аз не съм и няма и да се Всичко е въпрос на гледна точка, аз не искам да те обвързвам с моята, нито ти ще ме ангажираш с твоята.

Лека вечер и успехи
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
  #1253  
Стар 3rd March 2010, 18:36
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Като цяло ти е грешно мисленето. Казах ти, ако човек е талантлив, амбициозен с силен характер, а не се остави живота да го смачка, няма институция, която да възпрепятства успеха му. Ако ти си се примерила, аз не съм и няма и да се Всичко е въпрос на гледна точка, аз не искам да те обвързвам с моята, нито ти ще ме ангажираш с твоята.

Лека вечер и успехи
Ти що си мислиш,че съм се примирила,мисля,че доста неща съм направила в живота си.Не си налагам мнението ,а само споделям,че е хубаво човек да излезе малко и от село Пловдив,за да види света как живее.Светът не е Пловдив,София и т.н.
Трябва да имаш база за сравнение и тогава да казваш как е добре за хората в една държава.Аз не говоря конкретно за теб и мен,а изобщо за хората.Ти що се туряш? Светът не сме само аз и ти или форума,нали.
Аз съм си избрала професия,която ми дава възможност много да пътувам,да бъда в много държави и да се срещам с много хора.Когато имаш комуникация с най-различни хора,ти виждаш,че света не е само твоето обкръжение,на този свят има и други интересни хора от които можеш да научиш много неща.Пък и виждам,че има и други стандарти.Това е ,не говорех за теб и не съм искала да те засегна,по дкоро ти се опита да ми кажеш,че едва ли не съм отчаяна..........
  #1254  
Стар 3rd March 2010, 18:41
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Не си налагам мнението ,а само споделям,че е хубаво човек да излезе малко и от село Пловдив,за да види света как живее.Светът не е Пловдив,София и т.н.
Мда, бил съм в Турция, Гърция, Швейцария, Чехия, Италия и Германия мисля, че това е малко извън СЕЛО Пловдив, та да ти кажа, тук се чувствам най-добре и никой не може ме мръдне

Бъди здрава
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
  #1255  
Стар 3rd March 2010, 18:41
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
ако човек е талантлив, амбициозен с силен характер, а не се остави живота да го смачка, няма институция, която да възпрепятства успеха му.


Рапторче, и аз се чувствам чудесно тук и много си обичам България !
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1256  
Стар 3rd March 2010, 18:42
Аватара на Dundi4ka
Dundi4ka Dundi4ka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1 088
По подразбиране

Аз пък от в къщи до магазина отсреща съм ходила и също ми е екстра
  #1257  
Стар 3rd March 2010, 19:01
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Не си налагам мнението ,а само споделям,че е хубаво човек да излезе малко и от село Пловдив,за да види света как живее.Светът не е Пловдив,София и т.н.
Мда, бил съм в Турция, Гърция, Швейцария, Чехия, Италия и Германия мисля, че това е малко извън СЕЛО Пловдив, та да ти кажа, тук се чувствам най-добре и никой не може ме мръдне

Бъди здрава
Рапторче а,аз също в къщи се чувствам най-добре ,най-малкото за това че детето ми е в БГ.Но нали се сещаш,че има професии които се налага да се поработват и малко извън БГ.Моята работата е такава,че ща неща трябва да я работя след Калотино,защото и моето дете трябва да хапва от време на време.Ако в Бг. ми плащаха достатъчно добре и не се слушаше тази просташка чалга на всякъде,и аз щях да си бъда в къщи,но това е живота,не си избираме къде да се родим,но слава богу,си избираме къде да оценят труда ни и да ни плащат подобаващо,а не унизяващо.Това ми е мисълта,пак опряхме до тези пусти пари.
  #1258  
Стар 3rd March 2010, 20:39
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Човек с достатъчно пари, би се чувствал абсолютно свободен и независим навсякъде. Проблемът наистина е, че тези пари все пак трябва да се изкарват. Освен, ако някой не си те храни. А в България за съжаление единият честен труд и упоритост за това не стигат. Трябва да има кой да те сложи на някое кранче, дето тече. Това е една илюзия, че тук има някаква свобода на развитие. Ако си никой, най-много да получиш удоволствието да си направиш собствена сергийка. За по-сериозен бизнес - забрави! Или ще те избутат, или ще те претрепят!

И затова именно талантливите и перспективните българи напуснаха България и ще продължават да я напускат, докато нещата не се променят!!!

Обичам родината си, но ако трябва да избирам между това да съм тук, но да не мога да си издържам децата и да съм в чужбина, където със същия ми труд те да живеят добре, определено ще избера втората възможност!

Много секси се оформи разговорът
  #1259  
Стар 3rd March 2010, 20:58
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Човек с достатъчно пари, би се чувствал абсолютно свободен и независим навсякъде. Проблемът наистина е, че тези пари все пак трябва да се изкарват. Освен, ако някой не си те храни. А в България за съжаление единият честен труд и упоритост за това не стигат. Трябва да има кой да те сложи на някое кранче, дето тече. Това е една илюзия, че тук има някаква свобода на развитие. Ако си никой, най-много да получиш удоволствието да си направиш собствена сергийка. За по-сериозен бизнес - забрави! Или ще те избутат, или ще те претрепят!

И затова именно талантливите и перспективните българи напуснаха България и ще продължават да я напускат, докато нещата не се променят!!!

Обичам родината си, но ако трябва да избирам между това да съм тук, но да не мога да си издържам децата и да съм в чужбина, където със същия ми труд те да живеят добре, определено ще избера втората възможност!

Много секси се оформи разговорът
Съгласна съм,въпреки ,че го пиша със съжаление.
Да не говорим,че кадърните хора трудно се забелязват ако нямат препоръки от тук и там.Но то в цял свят вече е така.Контактите са най-важното нещо,а тука те се заплащат,както и ние си плащаме 10% на този който ни намира работата.На него пък ,това му е работата.Случайни неща в живота вече няма.
  #1260  
Стар 3rd March 2010, 21:53
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

Нямам много време да прочета всички постове, но утре....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексговорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.