IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 25th January 2010, 16:27
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Дундичка, аз мисля да се пробвам с тази диета от 01.02. - хем е първи, хем е понеделник
Айде ако искаш и ти, та да се поддържаме взаимно
Отговори с цитат
  #252  
Стар 25th January 2010, 16:41
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами мисля по въпроса. Да ви кажа аз не съм по сладкото и това не ми е проблем. Виж - пица и спагети са друго нещо. Бирени фъстъци ,начос, такива едни хубави пикантерии. Даже и плодове не обичам. Че и зле се чуствам, ако ги ям на гладно. Затова още умувам.
Геричка, а това с намаляването на храната си е просто гладуване. Не става. Нали знаеш как е при алкохолиците - без едно мога, с едно не мога. Пусти му апетит.
Вижте, режимът на Дюкан си има много положителни страни. Оценявам го, въпреки, че и месото не ми е тръпка. Там, противно на това, което изглежда, има голям избор на манджа. И се хваща ритъм. Сега ще ми е терсене, като изляза от него. Но да упорствам с Дюкан като не действа - няма смисъл.
Сега ви оставям до утре, момичета. Отивам си при пилешките бутчета. Засега.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 25th January 2010, 17:59
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Дундьо това да те притеснява теб за плодовите дни няма проблем да ги замениш със зеленчуци или някъкви салатки.Много момичета правят така който не могат да издържат целия ден на плодове или такива като теб който не обичат плодове това е вариянта със зеленчуците mimika Заповядай в отбора ни ще си добре дошла ще те подкрепяме и помагаме със каквото можем ти само реши че искаш да си на режимчето успехх
Отговори с цитат
  #254  
Стар 25th January 2010, 19:42
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

geri_4ka
Ще се пробвам, дано да устискам. Тъкмо ако нещо не ми е ясно, ще питам вас
Отговори с цитат
  #255  
Стар 25th January 2010, 20:07
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

mimika Ще очакваме включване от теб тогава от 1ви пък що не и тези дни докато пишем тук във форума да се включваш Хайде лека вечер от мен аз излизам навън
Отговори с цитат
  #256  
Стар 26th January 2010, 11:26
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро на всички от отбора!Как сме,как е настроението във тази ужасна студ навън аз преди малко се излюпих и след малко се захващам със спорта пък после трябва да си приготвя нещо за хапване днес съм на въглехидрати и може да си запека едни макарони на фурна със доматен сок стават перффе просто хайде лек и режимен ден за сега от мен!
Отговори с цитат
  #257  
Стар 26th January 2010, 11:50
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Геричка, чешеш ме по слабото място. Обожавам спагети с доматен сос. Не харесвам сосове с месо. Вместо спагети често варя някоя по-плътна паста - мидички, спиралки и пр., защото по-добре попиват и поемат сосчето. Ох, окапах се. Ама нали от юни-юли съм на Дюкан - през крив макарон спагети. Хайде, хапни и заради мен! Да ти е сладко!
Мимика, един съвет: Щом така и така искаш да почнеш диетата и си наясно, че искаш - почвай! Още сега. Не чакай първи! Няма какво да се подготвяш и настройваш. При много настройка, ако нещо се обърка или съгрешиш с устата и стомаха, обикновено зарязваш всичко и смяташ, че не се е получило и си се провалила. А не бива така. Прегрешенията не анулират диетата. Давай! Не ме гледай мен, че се мотая. Просто още не съм наясно със себе си. Когато исках Дюкан - прегледах, прерових, харесах... и на другия ден почнах. Просто като нещо, разбиращо се от самосебе си
Отговори с цитат
  #258  
Стар 26th January 2010, 13:03
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Ааааа, трябва аз да се настроя някак си като е първи, ми е по-лесно, пък и да се позаредя с продукти като наближи дата
Между другото исках да попитам нещо запознатите с диетата - тъй като сутрин без кафе не мога, а трябва без захар - може ли в тази да се ползват подсладители/напр.Стевия или нещо друго/ ?
Това ми идва като въпрос на първо време.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 26th January 2010, 13:39
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Дундьо преди малко ги сложих да се сварят и след малко ще ги слагам във фурната да се запекат че вече започвам леко да огладнявам преди малко приключих със 1часовата дневна тренировка чуствам се перффе само като изключа факта че ми дойде МЦ и ме приболява леко коремчето но ще мине
mimika аз не пия кафе и при мен този проблем го няма но да можеш да го пиеш кафето сутрин със подсладители това е най-добрият вариянт
Отговори с цитат
  #260  
Стар 26th January 2010, 15:42
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Геричка! Юда с юда такава! Знаеш, че ще ми потекат лигите.
Мими, въпросът за подсладителите стои и пред дюканките. Аз не ползвам, защото мразя подсладено кафе и не си падам по сладкиши - не ми трябва. Но от нашите момичета научих за стевията. Вземи нея. Тя е билка и е безвредна. Другите подсладители са канцерогенни, особено при топлинна обработка. И обратно на схващането, че са диетични, всъщност са с повече калории. Просто са изход за диабетиците. На всичкото отгоре остава един гаден привкус в устата. Затова не пия лимонада и степче например. Но дюканките, които не могат без сладко, си правят всякакви кремчета и десертчета, даже течен шоколад със стевия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:45.