IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 1st December 2009, 08:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Би трябвало, когато започне да захранва, коликите вече да са минилаи - особено пък при момиченце. Ние хубаво ги разцъкахме тези колики, ами Елла както е пълна с изненади, ще вземе да ги пропусне :P
Отговори с цитат
  #252  
Стар 1st December 2009, 09:17
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Ние хубаво ги разцъкахме тези колики, ами Елла както е пълна с изненади, ще вземе да ги пропусне :P
Нищо чудно !
Моят син не е имал колики . :P
Така и само за тях говорехме , бяхме в постоянно очакване, пък то .....
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #253  
Стар 1st December 2009, 13:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ап, как сте днес....?
Отговори с цитат
  #254  
Стар 1st December 2009, 16:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Офф, безсънна нощ, която както и предполагах, се оказа от глад... не знам възможно ли е ей така изведнъж да изчезне туй мляко... цяла нощ ми вися по циците и дъвка и рева, а памерсите празни... днес към обяд вече не издържах и пратих моя мъж да купува мляко. Омете 100мл, помрънка още малко, подъвка ми и циците още малко и разгеле, заспа (и гащите напълни). На мен както ми се гадеше от кърмене, сега пък се амбицирах, че ще стимулирам млекопроизводство, хванах пак помпата да се малтретирам, дано да тръгне, че нямам нерви за шишета и бъркане постоянно, а и още ме е страх от тоя грип...
Отговори с цитат
  #255  
Стар 1st December 2009, 16:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Апо, пий повече течности и яж храни без подправки....сурови ядки също помагат много да се засили кърмата И най-важното - трябва да си почиваш по някакъв начин и да си спокойничка доколкото може... и ще видиш ще рукне пак с пълна сила Има периоди, в които намалява, но като се изцежда и стимулира с храни и течности - тръгва пак...Пък даже и да не тръгне така като преди - давай до последно и цеди даже и капчиците...а бебката няма гладна да остане - ще й додадеш после адаптирано млекце, затова се успокой, маме
Отговори с цитат
  #256  
Стар 1st December 2009, 16:29
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Не знам до колко ще ти помогне,но можеш да пробващ и с топли кърпи и масажи ... Успех с беба Аз в началото също нямах,а после хвърлях по литър на ден
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #257  
Стар 1st December 2009, 16:39
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Има жени, на които почти им е спирала за няколко дена от притеснение.. и после пак се възстановява.
При моя приятелка стана така - свекърва й я беше притеснила заради името на детето..
Преумора, емоции - изиграват роля. Така че.. отпусни се просто. Или пробвай този аксесоар:
Отговори с цитат
  #258  
Стар 1st December 2009, 16:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Те топлите кърпи не са ли по- скоро за облекчаване, ако има прекалено много... моите цици за едно денонощие станаха на пихтии
Абе не е като съвсем да няма, изкарах 80мл с доста зор, ръцете ме заболяха да помпя Съмнява ме обаче, че мога да изкарам такова количество на всяко хранене, ще се пробвам сега няколко пъти да цедя и да давам със шишето, да добия представа какво е положението, че досега само по памперсите преценях .
Отговори с цитат
  #259  
Стар 1st December 2009, 16:44
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

До колкото аз съм наясно са за разширяване на каналите и по лесно потичане на кърмата ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #260  
Стар 1st December 2009, 16:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да де... ако я има... на мен гъдрите ми се изпразниха... сутиена, който вчера едва ги побираше, днес ми е голям...предполагам най- вече до стрес е работата, а аз съм заобиколена все от хубави хора, дето се грижат да не оставам без шокови ситуации
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:08.