IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th September 2006, 06:28
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Късмет ти желая, всичко ще е ок!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th September 2006, 08:09
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

И аз искам да ти пожелая успех,мила.Всичко ще мине добре-пожелавам ти след няколко дни да се радваш на нови и хубави гърдички.Искам да ти кажа,че колкото и неприятна да е операцията/а тя съвсем не е най-страшното нещо/,си заслужава.Новото самочувствие,което ще имаш след това оправдава всичко-и срахът преди и дискомфортът след.Така,че не се страхувай-мисли за след това и ще видиш,че всичко ще е о.к.Стискаме ти палци всички.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th September 2006, 09:05
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Успех и от мен мили4ка!Пожелавам ти да си много щастлива с новите си придобивки!
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th September 2006, 10:10
severina_ss severina_ss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 20
По подразбиране

20-ти идва, а мен все повече ме е страх! Притеснявам се от това как ще изглеждам, как ще се чувствам, колко време ще е болката и т. н. Ще ги усещам ли като чуждо тяло и колко ще продължи това?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th September 2006, 10:15
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Отговарям поред:
Отлично ще изглеждаш. След като си избрала да правиш операция сигурно има за какво и определено ще изглеждаш по-добре от сега.
Болката изобщо не е никаква. Че аз съм имала бъбречни кризи мнооого по-болезнени от тази операция, дето с едно аулинче на ден ми минаваше. Неприятното е опъването и лекото напрежение там, което не че е силна болка, но е постоянна поне няколко дни и затова ще ти създава лек дискомфорт. Ма чак да е силна болка - изобщо не.
А за чуждото тяло- ама изобщо не. И аз си мислех, че ще са като чуждо тяло, но изобщо не ги усещам, само в началото бяха леко изтръпнали.
По-скоро 1-2 месеца ще изглеждат малко странно- малко високо и леко под мишниците. Ма после става една красота....
Не се плаши излишно и ако има друго- питай, ние сме винаги насреща
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th September 2006, 10:26
severina_ss severina_ss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Притесняват ме много неща с операцията незная защо така! Бях спокойна и много я чаках, а изведнъж като наближава датата се уплаших и забравям неща които знаех! Благодаря за бързите отговори на моите въпроси!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th September 2006, 10:31
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Все пак е нормално да си притеснена. Това си е операция, не е прическа, дето след месец можеш да коригираш.
Точно затова трябва да е обмислена и съзнателна постъпка и да си наистина сигурна, че е необходима, за да се почувстваш пълноценна, а не някакъв каприз.
Затова си мисли за всички хубави неща, които те чакат след това и които досега не са ти позволявали да живееш пълноценно.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th September 2006, 17:40
severina_ss severina_ss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте, чух се днес с Бояджиев, говорихме за кубиците! Започнахме от 300сс минахме на 325сс и се спряхме на 350сс! накрая решихме в деня на операцията да му кажа 325 или 350сс. 165 височина и 50кг, как ще са 350 може би много.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th September 2006, 18:12
tiara_71 tiara_71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 24
По подразбиране

Няма да са ти много,не бой се!Аз съм 164,53 кг и съм с 375cc и изглеждат добре!Ееее имат си отоци все още,ама като спаднат ще станат супер!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th September 2006, 07:12
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Успех и от мен Дано всичко при теб мине бързо и безболезнено
А колко ще ти струва
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2006
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:17.