IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 24th March 2008, 23:14
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами да, вижда се, че тази гърда е някак по-плоска отгоре. От какво ли може да е това?

Добре де, един доктор като стане на тази възраст не е ли време да спре да оперира?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th March 2008, 23:38
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

То пак като изпаднеш в такива тапи ситуации,че направо не знаеш от къде ти е дошло???
Направо нямам думи да коментирам....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th March 2008, 23:38
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

дърт потресена съм!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th March 2008, 23:43
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Малки са, вярно е, 240 кк, подмускулно, значи слизат на 180 долу-горе.Ами доста информация ми беше спестена, вкл. и това ,че на подмускулното се губят кубици. Ако знаех, щях да настоявам за по-големки, но не прекалено, аз съм си слабичка. Аз затова и толкова живо започнах да се интересувам от тази програма за защита на пациента, евентуално да ги сменя, но първо да се оправи това хлътване, пък ще видим...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th March 2008, 23:47
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

А ще се оправи ли?
Ти ходи ли на преглед некаде другаде??
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th March 2008, 23:57
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

И аз съм слаба и ми са колкото твоите ,но съм без силикон.
На консултацията докторката ми каза ,че 375кк подмускулно ще ми стоят много добре.
То за кво да се мъчим и да даваме пари за някаква минимална разлика
Но вината е на дъртия мераклия ,а не твоя
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th March 2008, 23:57
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

За този четвъртък се записах на преглед при един доцент/не е от Габрово/, искам да чуя неговото мнение.Ако се стигне до операция...сигурно ще се подложа, няма как, искам да се оправи.Макар,че е много странно това хлътване, никъде по сайтовете, снимки и т.н. не срещнах такъв проблем.По тел. доцента се усъмни в спукване на импланта, но това е само предположение, все пак още не ме е видял. Оффф, аз силно вярвам, че всичко ще се оправи през каквото и да мина, се надявам, че крайният резултат ще е добър за мен...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th March 2008, 00:18
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hunny
За този четвъртък се записах на преглед при един доцент/не е от Габрово/, искам да чуя неговото мнение.Ако се стигне до операция...сигурно ще се подложа, няма как, искам да се оправи.Макар,че е много странно това хлътване, никъде по сайтовете, снимки и т.н. не срещнах такъв проблем.По тел. доцента се усъмни в спукване на импланта, но това е само предположение, все пак още не ме е видял. Оффф, аз силно вярвам, че всичко ще се оправи през каквото и да мина, се надявам, че крайният резултат ще е добър за мен...
Искренно се надявам всичко при теб да се оправи!!!!
Не стига че не ти е направил гърдите както трябва ами и ......... нямам думи!!!!
Ако може да ти дам един съвет:Този път си кажи какво точно искаш и питай за всичко за което се интересуваш!!!!Разбирам че докторите за това са доктори да казват какво и как и т.н.,но трябва да се постигне съвместно съгласие?!
Но това е просто съвет....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th March 2008, 00:24
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hunny
За този четвъртък се записах на преглед при един доцент/не е от Габрово/, искам да чуя неговото мнение.Ако се стигне до операция...сигурно ще се подложа, няма как, искам да се оправи.Макар,че е много странно това хлътване, никъде по сайтовете, снимки и т.н. не срещнах такъв проблем.По тел. доцента се усъмни в спукване на импланта, но това е само предположение, все пак още не ме е видял. Оффф, аз силно вярвам, че всичко ще се оправи през каквото и да мина, се надявам, че крайният резултат ще е добър за мен...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th March 2008, 00:55
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Може би прекалявам,но.......
Понеже адски много мразя такива неща,на твое място бих се оплакала на някоя инстанция...
Господари на ефира,примерно...
Сигурна съм че това се е случвало на още много жени и те си мълчат...
Така че...това е моят съвет към теб
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotИскамтолковамалкооттебquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:03.