IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 8th August 2008, 12:49
monnik monnik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране за магазина на Апарт

Посетих магазина преди два дни.Много приятна атмосфера,любезни консултанти,хубава колекция.До 15-август имат 50 процентно намаление,цените варират 25-300 лева.Предлага се не само дамско облекло,но и обувки,чанти,колани,бижута. Идеята е цялостното решение на даден тоалет.Апарт е модния бранд на немския каталог ОТТО.Сега на 15 август ще получат част от колекцията есен-зима 2008/2009г.Посетете го,няма да съжалявате,аз съм му фен само от първото си посещение!!!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 8th August 2008, 12:52
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

МноУ интересна работа мацката ,която пусна линк към сайта има едно мнение и то е това за магазина.Днес се включва друга и първото и мнение е точно в тая тема. Мен ли ме гони форумна параноя или това си е чиста реклама на магазина
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #103  
Стар 8th August 2008, 13:19
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Мише, и аз си го помислих.
Бие на очи. Предполагам и на други им е направило впечатление, а и начинът, по който е написано мнението е , хм.... Прекалено много информация в един постинг, при положение, че никой не е питал...
Отговори с цитат
  #104  
Стар 8th August 2008, 13:42
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране Re: за магазина на Апарт

Цитирай:
Първоначално написано от monnik
Посетих магазина преди два дни.Много приятна атмосфера,любезни консултанти,хубава колекция.До 15-август имат 50 процентно намаление,цените варират 25-300 лева.Предлага се не само дамско облекло,но и обувки,чанти,колани,бижута. Идеята е цялостното решение на даден тоалет.Апарт е модния бранд на немския каталог ОТТО.Сега на 15 август ще получат част от колекцията есен-зима 2008/2009г.Посетете го,няма да съжалявате,аз съм му фен само от първото си посещение!!!
РЕКЛАМААА
Отговори с цитат
  #105  
Стар 8th August 2008, 15:11
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ами и Реклама да е какво от това...такъв е живота които как може ще си прави бизнес и реклама.
Пък ние дали ще идем да купим е друг въпрос, а и ако всичко описно в двата поста е вярно , то още по-добре за нас клиентите не е ли така?
Отговори с цитат
  #106  
Стар 8th August 2008, 15:15
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Така е, Бобе, ама може по-директничко да се подходи. Няма лошо в Рекламата, щом и двете страни имат изгода!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 8th August 2008, 15:18
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ами не всеки знае как.

Но важното е наистина да си заслужава и клиентите им да са доволни.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 8th August 2008, 16:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

бобче, има условия за рекламата във форума, затова някои от нас се "нервим" на такива постове.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 8th August 2008, 16:22
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране Re: за магазина на Апарт

Цитирай:
Първоначално написано от monnik
Посетих магазина преди два дни.Много приятна атмосфера,любезни консултанти,хубава колекция.До 15-август имат 50 процентно намаление,цените варират 25-300 лева.Предлага се не само дамско облекло,но и обувки,чанти,колани,бижута. Идеята е цялостното решение на даден тоалет.Апарт е модния бранд на немския каталог ОТТО.Сега на 15 август ще получат част от колекцията есен-зима 2008/2009г.Посетете го,няма да съжалявате,аз съм му фен само от първото си посещение!!!
Интересна реклама макар и не намясто Тааа за ОТТО нищо интересно,такива дрешки и аксесоари се продават в хранителните магазини в немско говоряща Европа В нашата родина има ро евтини,качествени и интересни модели
Отговори с цитат
  #110  
Стар 8th August 2008, 20:04
monnik monnik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Вярно,нерегламентираната реклама е нещо непозволено.Не,че не се прави.
Във вашия форум попаднах по-погрешка,търсех др.За магазина знам от приятелка.Дрехите не са за 12-14 годишни, аз не съм на толкова.Може би Даррката е,ако се съди по картинката Що се отнася до ОТТО ,написаното в сайта е от човек ,никога не ползвал каталога,нищо лично за нея,иначе сте готини
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезадрешки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:03.