IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd September 2007, 00:06
ani4ka_1987 ani4ka_1987 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: BG
Мнения: 3
По подразбиране

she az ot tolkova provali ne se i opitvam veche
__________________
Molia, pi6ete
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd September 2007, 01:22
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ani4ka_1987
iskam da vi pitam kolko tabeks izpolzvahte predi da gi otkajete?
В листовката е описана схемата на прием...спазвай нея. Доколкото си спомням 1вите няколко дена хапчетата се пият през 2 часа по едно (около 5 на ден май), следващите няколко дена през 2,5 часа, след това през 3 часа и т.н. Oбщо 21 дена някъде...
Аз лично ги пих, колкото дена трябваше, но по по-малко хапчета на ден. Първите няколко дена гледах часовника през 5 мин. да видя дали не е време вече за следващото, но след седмица някъде даже пропусках да ги взимам в определения час....
Пише, че първите 5 дена може да се пуши, но да се намалява броят на цигарите ...аз обаче не посмях да запаля.....слаб ми е ангелът, не исках да се изкушавам в самото начало..
Пробвай пак, може да успееш този път !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd September 2007, 19:56
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Гласувам с две ръце за Табекс.
Не пуша от 2 години вече, а преди това пуфтях по кутия на ден.
Със сигурност първите 2-3 месеца са ужасни, заместваш пушенето с хранене, но си заслужава.
Положително има ефект и върху кожата, преди постоянно ми излизаха пъпчици, но сега вече нямам такъв проблем.
Вече мога да бягам по 5 км без почивка и като спра не чуствам адската болка в гърдите...
Въобще това е най-хубавото нещо, което съм направила за себе си...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd September 2007, 03:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

GUESS_F, преди години спях цигарите без да кача килограми- ето няколко темички 1, 2, 3, 4,
тук написах при мен как беше, 6,
след
и пак след и за пушачките
Izabo, и мене ме е страх-само колко пъти съм си викала "само една!!" ама слава Богу, до тука- НЕ! Обаче, май си е вярно това, че "няма бивш..."(в случая пушач), защото това си остава в теб- много коварен навик е. тия, дето пропушват след години все едно че никога не са ги спирали. първата цигара им е малко гадна и толкова. бързо влизат в стария коловоз

Иначе все повече мои познати са ги отказали, без хапчета или специален метод- понякога много зависи от мотивацията на човека (тук се включва инат, пари, подготовка за дете..). И повечето млади хора покрай мен не пушат, което много ме радва(и част от пушачите ме радват, де! )
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd September 2007, 15:37
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Леле, колко много се е изписало за цигарите а аз дори не съм го видяла ...... .....MariaVassileva, можеш ли да ми дадеш координати на лекарката която ти е направила тази хранителен режим.Благодаря ти за отговора
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd September 2007, 18:04
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GUESS_F
Леле, колко много се е изписало за цигарите а аз дори не съм го видяла
щото много хора се борят с този навик!

Лекарката е обикновена ендокриноложка, случайно се запознах с нея тогава. добра е във града, но е далече от София . лекувала е майка си по същия начин. Днес вече съм доста по-резервирана към този режим, но тогава ми свърши работа. а и става въпрос само за седмица все пак.
Всеки си намира неговия път и начин!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd September 2007, 23:56
ani4ka_1987 ani4ka_1987 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: BG
Мнения: 3
По подразбиране Izabi

mnogo ti blagodaria za otgovora ti o6te utre 6te si gi kupia
__________________
Molia, pi6ete
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th September 2007, 14:47
sylver_rain sylver_rain не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте,
Аз също спрях цигарите, преди около 3 години, признавам си това беше едно от най трудните неща които съм правила. Пушех около 6 години, много пъти се пробвах да ги откажа изведнъж , всеки път максимум за седмица, две.. а си пушех много , кутия на ден понякога 2. Може да се каже че не можех без цигари..знаех колко са вредни и т.н. , но продължавах.. един ден нещо ми прищрака и започнах да мисля за всяка цигара, че може би това е тази, която ще ми докара рак, че може би това дръпване е преломното, и така пушех с голям страх, чувствах се виновна че съм слаба и така цигарите спряха да ми носят онова мъничко удоволствие, а по скоро бяха като мъчение.. Та така започна всичко.. постепенно ги спрях не изведнъж , като бях с компания и излизах някъде пушех иначе не.. После малко по малко и това спрях, около 3 месеца може би беше цялото спиране.. Нямаше напълняване, но трябва много силна мотивация за самото отказване.
Сега само се радвам на факта че не съм зависима от цигарите.
Много рядко ми се случва да запаля , няколко пъти годишно може би.. но вече не е същото , организма ми е отвикнал и буквално ги отхвърля.. никога няма да ги започна отново, заощото само аз си знам какво ми костваше да ги спра.
А по принцип се напълнява не само защото някой заместват цигарите с храна, но и защото цигарите или по скоро никотина в тях ускорява леко метаболизма, също и те притъпяват много вкусовите качества на храните, след като дълги години сте пушили и после години не ще усетите колко по наситен вкус и мирис има храната и това не са само мои измислици има хиляди статии и доказателства за това..
Ами това е ако някой иска да пита нещо няма проблем ще отговоря
Успех на всички захванали се с отказването от този вреден и безмислен навик
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th September 2007, 13:48
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Не съм чела другите мнения, чувала съм, че много вода и фрешове помагали и по-малко кафе и месо
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th September 2007, 14:42
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Спрях цигарите преди 2 год. с помощта на Табекс и мнооооого воля.Сега ще обясня:имаш чувството че че те въртят на шиш на бавен огън ,непрестанно.За тези които наистина са мотивирани да се откажат ще обясня.За да подейства Табекса му трябват около 30 мин.Обикновено се сещаме за Табекса когато ни се допуши и го гълтаме а не по схемата която е дадена.Затова измислих свой начин.Когато ти се допуши много гълташ едновременно Табекса ,след това взимаш от дъвките за оказване от тютюнопушене,след това семки.Докато подейства Табекса , действа дъвката.След около 10 дни замених никотиновата дъвка с обикновена.След като свърших табекса останах на дъвка и семки.Чувството че си подложен на изтезание не ме ме напускаше месеци наред .Но краят идва .ПОСТЕПЕНО.Дано ви помогна с написаното и ако наистина нещо ви интересува питайте ще отговоря.Това е най -хубавият подарък който можете да си подарите сами.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаспремцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:03.