IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th June 2010, 13:27
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и един задник назад, и едни бричове встрани
Отговори с цитат
  #42  
Стар 20th June 2010, 14:06
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Това се оправя най лесно Бягане му е майката
Отговори с цитат
  #43  
Стар 20th June 2010, 14:25
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Не знам дали споменах, тук в Финландия много жени и момичета излизат с анцузи навън, например на разходка в парка, защото са луди на тема спортуване и използват всеки момент да спортуват. Най често правят кросове в парка, карат ролери, използват едни специални съоръжения за фитнес в парка навън (безплатни са), така че дори едно ходене до магазина ако е предшествано от разходка е свързано с спорт.
Разбира се не обличат анцузи когато ходят в мола, или на вечеря в ресторант, но за ежедневните дейности си е нормално облекло.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 20th June 2010, 14:36
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Не знам дали споменах, тук в Финландия много жени и момичета излизат с анцузи навън, например на разходка в парка, защото са луди на тема спортуване и използват всеки момент да спортуват. Най често правят кросове в парка, карат ролери, използват едни специални съоръжения за фитнес в парка навън (безплатни са), така че дори едно ходене до магазина ако е предшествано от разходка е свързано с спорт.
Разбира се не обличат анцузи когато ходят в мола, или на вечеря в ресторант, но за ежедневните дейности си е нормално облекло.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 20th June 2010, 18:47
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и диета....
мен ме мъчат тук едни 4кг
А аз не обичам да тичам. Ходя на аеробика два пъти в седмицата, но сега след операцията трябва да пася със спорта още няколко седмици. А за аеробиката и аз имам едно спортно екипче- то не е точно анцуг - ами 3/4 панталони и потник. Също така се носят специални маратонки. Но облеклото просто е само за зала
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th June 2010, 19:25
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

4 кг не са толкова много... Аз съм смъквала толкова за седмица, но няма да казвам каква ми беше диетата защото на никого не я препоръчвам и е с ужасни последствия. А дори и да не ги смъкнеш, не са кой знае колко че да те тормозят. По добре да имаш малко отгоре но да си здрава. Като се възстановиш от операцията, с спорт по-здравословно ще ги смъкнеш.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 20th June 2010, 19:27
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

а как точно разбирате колко килограма трябва да се смъкнат? =)
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #48  
Стар 20th June 2010, 19:30
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ами как - много лесно. Преди бременността -53кг - добро телосложение. Сега 57 кг - разликата на задника и корема
Отговори с цитат
  #49  
Стар 20th June 2010, 20:04
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Анцугът е част от гардероба на спортуващата жена. Не мога да повярвам че се впускам в подобна дискусия. Естествено че няма да чуеш коментари по повод този вид обличане, щом ти самата се обличаш така. Никой няма да ти го каже в очите, ще го изкоментират зад гърба ти. Това е истината- съжалявам за теб!
Аз пък съжалявам жените, които преди всяко излизане до магазина прекарват по 2 часа в оправяне и си оправдават комплексите с израза "под нивото ми е да излизам по анцуг" Но пък ги разбирам до някъде - кофти ще да е да изкочиш на токчета, с грим, натокана и да мине покрай теб някое момиченце по анцуг с вързана косичка и да събере погледите
Отговори с цитат
  #50  
Стар 20th June 2010, 20:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
а как точно разбирате колко килограма трябва да се смъкнат? =)
Всеки се харесва на определени килограми.Като се качат малко над тях- ето ти излишните :P

Аз на 53 съм пИрфектна,нищо че сега съм 54
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женаанцу
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.