IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th January 2013, 21:31
cryy cryy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 1
По подразбиране Микродермабразио

Здравейте, четох много по тази тема, но все още не съм сигурна дали да се подложа на тази процедура. Проблемът е че аз имам доста чувствителна кожа и не знам дали ще мога да се покажа от нас след това. Имам малки и светли петна от пъпчици и някой може ли да ме посъветва дали след 1 или 2 процедури ще се заличат, за да знам дали има смисъл изобщо. Благодаря предварително .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2013, 10:43
nicolette nicolette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 12
По подразбиране

И аз скоро си правих,просто исках да пробвам,но не съм доволна.Лицето ми стана в пъпки за 2-3 дни,а иначе нямам пъпки.По-добре вкъщи с някакъв скраб,аз няма да повторя пак тази процедура.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th August 2013, 22:19
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

А някой може ли а ми каже дали премахва черни точки? Моите са дълбоки и доста ме стискат при почистване. Освен това преди кесец и половина си правих ринопластика и се чудя, дали в удачно да се подлагам на такава процедура.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th August 2013, 10:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За трайни ефекти правя ето тази процедура:Дълбоко почистване
http://acnehelp.bg/ricinovo-maslo/
Но рициновото масло трябва е органично,за да сте сигурни,че е истинско.
Правила съм абразио,но това е доста агресивна процедура и не се препоръчва за млади жени,а и ефектът както сами се сещате не е завинаги

Цитирай:
Първоначално написано от cryy Виж мнението
Здравейте, четох много по тази тема, но все още не съм сигурна дали да се подложа на тази процедура. Проблемът е че аз имам доста чувствителна кожа и не знам дали ще мога да се покажа от нас след това. Имам малки и светли петна от пъпчици и някой може ли да ме посъветва дали след 1 или 2 процедури ще се заличат, за да знам дали има смисъл изобщо. Благодаря предварително .
Определено няма да се заличат,защото съм пробвала преди години още.Не си давай парите на вятъра.За такива петна се препоръчват видовете пилинги,които се правят от дерматолози.Кофтито е,че ефектът не идва само с един,а са нужни повече процедури.В зависимост колко са тъмни и дълбоки се преценява колко на брой са нужни.Излиза доста солено при това,но си заслужава определено.Кожата става чиста,много добре хидратирана,блестяща с по-свеж вид.Заличава ситните бръчици и линии дори.Става просто перфектна.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 12th August 2013 на 11:03
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Микродермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.