IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th April 2009, 10:50
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам на мода ли са или не (всъщност на мода никога няма да бъдат екзотичните кожи, заради все по- силното влияние на природозащитниците, на мода могат да бъдат по- скоро щампите, имитиращи такива кожи), но е факт, че не са на почит. Хората с пари, които могат да си ги позволят, обикновено имат и изградена съвест и ясна позиция по този въпрос. Имам доста наблюдения в това отношение в Германия. Ако видиш мадама с прекрасно естествено кожено палто (говоря за палта, защото трудно бих различила обувки, но принципа е същия), много по- вероятно е тя да е опаричила се балканка или рускиня. Германките с такива палта обикновено са баби на по 60+ години, които си ги имат от време оно, когато не е било срамно и лошо да носиш естествената козина на някое животно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th April 2009, 12:56
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Аз бих носила, стиха да са хубав модел и да ми харесват.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th April 2009, 21:09
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Момичета не се карайте Моля
темата е модна,за атрактивни жени,които си падат по екзотични кожи,аз лично много ги харесвам,но знам,че има момичета които не ги харесват,няма лошо.
Модата е за всички,и затова е разнообразна като стил.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th April 2009, 21:13
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз бих носила и даже съм си харесала едни чехли но са 1000 лв и чакам да им свалят цената за да си ги купя...
Цените им са доста високи,затова сега издирвам фирми в чужбина от които да закупя кожи от тях,за изработката на хубави моделчета.Ще пусна интересен снимков материал за тези,които се интересуват.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th April 2009, 21:39
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от want
Не бих носила такива обувки!И между другото никъде из западна европа не са на мода!

В коя Европа не са на мода
Апоклистика е отговорила много добре на коментара ти! В западна европа са много 4уствителни на тази тема така 4е няма да видиш кожуси от естествена кожа или обувки от крокодилска или от змийска кожа!Днес бях в Най големия шопинг център в Европа Westfield където има представителни магазини на вси4ки световно известни марки, и наро4но гледах за такива!Сори имаше имитации но не и от истинска змийска или крокодилска кожа, също така изобщо не са модни!Тук таме да видиш някой 4ифт.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th April 2009, 22:13
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Явно аз ходя в друга Европа Извинете
По принцип не ме брига дали е модерно или не важното е да аз да си се харесвам ...ходя си с кожуси и обувки и си се харесвам ..
Не страдам от мания за марки и не си пазарувам от Световно известните магазини с малко изключния..

Не се караме а попитах в коя Европа не са модерни ...и получих доста изчерпателни отговори...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th April 2009, 22:31
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Явно аз ходя в друга Европа Извинете
По принцип не ме брига дали е модерно или не важното е да аз да си се харесвам ...ходя си с кожуси и обувки и си се харесвам ..
Не страдам от мания за марки и не си пазарувам от Световно известните магазини с малко изключния..

Не се караме а попитах в коя Европа не са модерни ...и получих доста изчерпателни отговори...
Аз съм на същия принцип 4е не ме интересува кое е модно кое не,но се въздържам от кожуси и обувки от змийска кожа по съвсем други при4ини
Колкото за марковите магазини , купувам както от скъпи така и от най евтините стига да ми хареса стоката а не етикета
Апокалистика ти каза аз Германия а аз говоря за Англия така 4е ве4е разбра за коя 4аст на европа става дума
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th April 2009, 22:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Абе мисля, че стана недоразумение с тия моди Аз имах предвид, че не е на мода да се носят естествени екзотични кожи (а и Уонт май това имаше предвид), а не, че съответните щампи не са на мода- те винаги ще се появяват в модните тенденции именно, защото са екзотични. А що се отнася до естесвеното и изкуственото, много по- модно в последните години е да си природозащитник и да носиш изкуствено. Което естествено не значи, че на един Алфредо Паули например бизнеса му не процъфтява- щом има предлагане, значи има и търсене. Пусто на мен лично ми е крайно неприемливо да нося подобно нещо
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th April 2009, 23:13
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Абе мисля, че стана недоразумение с тия моди Аз имах предвид, че не е на мода да се носят естествени екзотични кожи (а и Уонт май това имаше предвид), а не, че съответните щампи не са на мода- те винаги ще се появяват в модните тенденции именно, защото са екзотични. А що се отнася до естесвеното и изкуственото, много по- модно в последните години е да си природозащитник и да носиш изкуствено. Което естествено не значи, че на един Алфредо Паули например бизнеса му не процъфтява- щом има предлагане, значи има и търсене. Пусто на мен лично ми е крайно неприемливо да нося подобно нещо

Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st April 2009, 09:09
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Аз също не съм роб на модата,харесвам нестандартни неща,интересни неща,които не се срещат често.
Може би,това че се занимавам с изкиство влиае на това.
Уважавам всяко мнение,и различен вкус
Момичета не разбирам,какво лошо има в това едни да харесват това,други не!
Нали в това ни е чара,да сме различни.
Да разбирам,че е много МОДЕРНО е да си природозащитник,всеки който не харесва кожи става природозащитник.
Чудно е наистина ли тези,които се мислят за природозащитници нямат нищо естествено в гардероба си,домовете си?много,много се съмнявам в това.
Че както и да го мислите ние сме заобиколени от кожи,поне аз като се замисля и от естествени материали.
По домовете ни,мебелите,колите,дрехите, обувките всичко ли е изкуствено?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обувкиотекзотичникожи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:59.