IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th October 2009, 13:01
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

И аз мисля да се обърна към нея, дори само за филари. Вече ги предлагат по доста козметични центрове, но друго е да бъдат поставени от лекар който се е специализирал в лицева хирургия, вместо от обикновен козметик. Не че подценявам козметичките, но това все пак си е сериозна интервенция която иска малко повече опит и познания.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th October 2009, 15:19
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вили
Асет,като ви приложа снимки,тогава ще разберете точно.Корема ми беше надут и др.Заякова каза ,че е " ИЗСЯКЛА МНОГО СЪЕДИНИТЕЛНА ТЪКАН,КОЯТО БИЛА МНОГО ТВЪРДА" ,било е нещо от рода на хрущял,а кистата и тя е била там.Отгоре на всичко се е получила от кръвоизлив след операцията на онзи НЕКАДЪРНИК.
Уби ме! Кой ти причини това? И на мен в момента коремът ми е твърд след абдоминалната вече повече от година и половина....настръхна ми косата. Моля те сподели повече. Аз отдавна си мисля да ида при друг лекар на консултация да види това нормално ли е, но само като си помисля за още едно рязане и ми се повръща. От друга стара срастванията в коремната област не са съвсем безопасни....ох, не знам
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd March 2011, 08:08
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Здравейте,
искам да попитам момичетата,които са се оперирали във Варна и не са оттам-къде отседнахте? Може ли някой да ми даде даде координати на хотел,който е наблизо или някаква квартира?
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd March 2011, 08:08
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Здравейте,
искам да попитам момичетата,които са се оперирали във Варна и не са оттам-къде отседнахте? Може ли някой да ми даде даде координати на хотел,който е наблизо или някаква квартира?
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd March 2011, 09:16
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз наех апартамент в центъра на града, за една седмица и понеже беше вече извън сезона струваше по 45 лева на ден - за тристаен, модерно обзаведен и оборудван с всичко апартамент, до катедралата. За тази цена ще получиш малка, неуютна стая в хотел. За съжаление, апартамента след мен го даваха дългосрочно за цялата зима, така че няма смисъл да ти давам координати, но можеш да се разровиш из нета, със сигурност има много предложения.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd March 2011, 09:16
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз наех апартамент в центъра на града, за една седмица и понеже беше вече извън сезона струваше по 45 лева на ден - за тристаен, модерно обзаведен и оборудван с всичко апартамент, до катедралата. За тази цена ще получиш малка, неуютна стая в хотел. За съжаление, апартамента след мен го даваха дългосрочно за цялата зима, така че няма смисъл да ти давам координати, но можеш да се разровиш из нета, със сигурност има много предложения.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd March 2011, 17:54
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Здравейте,
искам да попитам момичетата,които са се оперирали във Варна и не са оттам-къде отседнахте? Може ли някой да ми даде даде координати на хотел,който е наблизо или някаква квартира?

Пуснах ти едно на лични...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd March 2011, 17:54
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Здравейте,
искам да попитам момичетата,които са се оперирали във Варна и не са оттам-къде отседнахте? Може ли някой да ми даде даде координати на хотел,който е наблизо или някаква квартира?

Пуснах ти едно на лични...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd March 2011, 00:03
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Здравейте,
искам да попитам момичетата,които са се оперирали във Варна и не са оттам-къде отседнахте? Може ли някой да ми даде даде координати на хотел,който е наблизо или някаква квартира?
около клиниката е пълно с малки хотели , на цена около 50-60 лв.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd March 2011, 00:03
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Здравейте,
искам да попитам момичетата,които са се оперирали във Варна и не са оттам-къде отседнахте? Може ли някой да ми даде даде координати на хотел,който е наблизо или някаква квартира?
около клиниката е пълно с малки хотели , на цена около 50-60 лв.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаклиникаКамийВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:29.