IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th March 2006, 19:32
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

Тази индийска къна е най-доброто от каните което се предлага на нашия пазар според мен аз се правих за последно в началото на декември и още не е паднала и няма и да падне докато не израсте нова коса страшно съм доволна. Що се отнася до растежа хининова вода + бадемово масло в корените - аз правя тая процедура от около месец и засега 2 см. растеж , а преди това многоооооо бавно ми растеше. А за цъфтеж ползвам кристали на био фарма някаде около 5лв е опаковката от 30 мл. но стига за около месец и половина така че не излиза много скъпо :P
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th April 2006, 12:58
zornica_hristova zornica_hristova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мая
И аз имам лошо мнение за къната на "арома". има една индийска къна - в много малки пликчета и ако ти е дълга косата, ще ти трябват 2-3, но не е скъпа. въпросът е. че трудно се намира, но е много добра. оцветява идеално и наистина подхранва. на опаковката е снимана една индийка с червена точка и май никъде не пише на български. загледай се по павилиончетата.
И аз не съм доволна от "Арома" Също така и аз чух за индийската къна и си взех 3 защото косата ми е дългичка а и е доста обаче никъде по пакетчето не пише как се приготвя и колко време трябва да престои в/у косата преди да се отмие а и да питам който я е ползвал - добре ли боядисва? Ако някой знае, да ми каже моля
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th April 2006, 22:49
nuset nuset не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: България
Мнения: 2
По подразбиране за индийската къна

Начин на приготвяне: разтваря се в хладка вода (но аз я правя и с по топла водица) до гъстота колкото боза. Страхотна е тази къна, използвам я вече от 4 години и съм много доволна. Пише да се стои 30 минути, но аз съм стигала и до 5 часа и наистина, че така хваща и е трайна по дълго време, незнам въобразявам ли си.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th April 2006, 21:50
zornica_hristova zornica_hristova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2
По подразбиране Re: за индийската къна

Цитирай:
Първоначално написано от nuset
Начин на приготвяне: разтваря се в хладка вода (но аз я правя и с по топла водица) до гъстота колкото боза. Страхотна е тази къна, използвам я вече от 4 години и съм много доволна. Пише да се стои 30 минути, но аз съм стигала и до 5 часа и наистина, че така хваща и е трайна по дълго време, незнам въобразявам ли си.
Мерси много
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Растежнакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:11.