IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th June 2007, 19:08
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Вече се отчайвам! Знае ли някой,

колко време след операция трябва да спадне отока? Тук питах, преди време, дали някой си е правил липосукция на брадичка, но нямах потенциални отговори... Замислям се, че може би съм единствената... Обаче, вече 12-ти ден и все още отока си седи... И се притеснявам да не би така да си остане, защото преди имах проблем, че брадичката ми малко стърчеше, а пък сега имам проблем, че съм само брадичка... Сякаш съм се срещала със световния шампион по бокс, и той ми е деформирал долната челюст... Направо ми е много тъжно... Доктора ми замина, каза да чакаме да видим какво ще се случи, но мен това не ме успокоява никак... Помогнете! Споделете - ако има някой знаещ, след колко време минава... Дали това е окончателния вид... Направо ми е много подтиснато........
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th June 2007, 19:10
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

моите седяха може би около две седмици. при теб може да оказва влияние и жегата, тоест може и малко повече от две седмици да отиде. споко, повечето си го минала, стискай зъби още малко.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th June 2007, 19:17
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Лелееее,

ами, то още два-три дни, не знам дали ще се оправи... Може би си права за жегата, а и аз днес цял ден съм без колани, но пък, хората така ме зяпат, като нося този колан, че ми е неудобно... Остави дето много топли, пък е 40 градуса, и направо ме задушава... Ужас!!! Не знам какво направих... Приятелите ми казват, че така е добре и бъра-бъра, но аз... Направо не знам!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st June 2007, 09:22
Djigri Djigri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Спокойно, и според мен заради жегата все още си подута. По принцип отоците трябва да спаднат до около 20тия ден.
Аз миналата година си вадих мъдрец през Юли месец, в големите жеги и поне две седмици си ходих с подуто лице.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th June 2007, 13:00
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Ми на мен отоците ми спаднаха видимо след 1-уя месец , а окончателно след около 6 месеца, много си се разбързала , спокойно ще спадне
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВечесеотчайвамЗнаелинякой
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:27.