IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st June 2005, 22:08
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране kiki

Кажете някой хубав,не много скъп антицелулитен крем?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd June 2005, 11:39
;)
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.mnogo sam dovolna ot stqga6tiq gel na DOVE,10 lv,ako ne se laja
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th June 2005, 09:50
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
za6to ne probva6 noviq na AVON,deto go reklamirat sega.az ot tehnite anticelulitni produkti sam dovolna
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th June 2005, 23:09
DEBRA
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз преди ползвах на Христина-евтин е(около 3 лв.-250мл),български,но има един недостатък-малко кофти мирише-на канела(на мен лично много ми харесваше,но на хората с които живеех-не).В момента нямам възможност да го купувам,но сега пробвам друг метод-като се къпя и си правя масажи с кафе-смляно и неварено.Незнам целулита дали ще махне,но си струва да го пробваш!Действа малко като пилинг!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th June 2005, 23:52
kiki
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Това с кафето ще го пробвам,а от този на Dove вече измазай едно шишенце и вярно е много хубав и кожата на краката ми стана забележително гладка
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th June 2005, 14:37
desislava desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 17
По подразбиране

С кафето варианта е супер Но има и вариант с мед,2 с.л.мед се рабъркват с една чаена лъжичка бадемово маслко(зехтин)и се разнася на проблемните участъци.След което започваш да залепваш дланите на намазаните участъци и да разлепваш.Така докато медената консистенция ,започне да си променя цвета към бял Първите пъти не е много приятно,леко боли и след това има синки,но се свиква.Ефектът е меко казано прекрасен.Успех
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: kiki
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.