IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #281  
Стар 11th January 2012, 00:34
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Крис,как я пиеш клеевата тинктура?Аз съм я ползвала в разболяващо се състояние,ако я взема навреме пресича.Но иначе профилактично не съм пила.
Напоследък боледувам през седмица почти.За последните два месеца два пъти пих антибиотик.Просто нещата са извън контрол ...
Ами всяка сутрин - на гладно, в леко топла вода, по 15 капки. Изчаквам поне 30 мин. и тогава закусвам. За сега се държа, не ме е събаряла настинка, но аз комбинирам тинктурата и с таблеките на д-р Тошков /Бронхостим или Имуностим/.
Отговори с цитат
  #282  
Стар 11th January 2012, 10:19
katerina22 katerina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: sofia
Мнения: 18
По подразбиране

От таблетките на д-р Тошков едва ли ти минава!Иначе при вече започнала инфекция може да се приеме коластра.Коластрата значително повишава имунната система и предпазва от вирусни и бактериални инфекции. Осигурява готови антитела срещу 10-те най-популярни причинители на болести, инфекции и възпаления като стафилококи, стрептококи, ешерихия коли, инфлуенца и кандида.Точно с тези готови антитела е подходяща за вече започнала инфекция, защото атакува директно причинителите.
Препоръчвам Колактейт от продуктите с коластра, добър е и лесно се намира по аптеките.
Отговори с цитат
  #283  
Стар 11th January 2012, 16:18
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

,Крис!
От вчера пия по 20 капки в малко прясно мляко по 3 пъти дневно,понеже естествено пак съм болнава.Засега няма особено подобрение,но поне не съм по-зле...
Отговори с цитат
  #284  
Стар 11th January 2012, 20:17
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina22 Виж мнението
От таблетките на д-р Тошков едва ли ти минава!Иначе при вече започнала инфекция може да се приеме коластра.Коластрата значително повишава имунната система и предпазва от вирусни и бактериални инфекции. Осигурява готови антитела срещу 10-те най-популярни причинители на болести, инфекции и възпаления като стафилококи, стрептококи, ешерихия коли, инфлуенца и кандида.Точно с тези готови антитела е подходяща за вече започнала инфекция, защото атакува директно причинителите.
Препоръчвам Колактейт от продуктите с коластра, добър е и лесно се намира по аптеките.
Не съм казала, че ми минава - аз ги пия преди да съм се разболяла, именно заради това- да се предпазя! При вече започнала хрема пия Нурофен Стоп Колд и много витамини!
Отговори с цитат
  #285  
Стар 11th January 2012, 20:22
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
,Крис!
От вчера пия по 20 капки в малко прясно мляко по 3 пъти дневно,понеже естествено пак съм болнава.Засега няма особено подобрение,но поне не съм по-зле...
Мила, вземи някакво лекарство /Нурофен Стоп Колд, Парацетамол, Бисептол...ти си знаеш кое ти помага за случая...или най-добре се консултирай с лекар/, защото само с тинктурата няма да стане, тя е за предпазване и укрепване на имунитета, но наистина поне няма да ти навреди -пий си я. Бързо оздравяване, Деси!
Отговори с цитат
  #286  
Стар 11th January 2012, 21:05
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Благодаря,Крис!Ще си изпия всичката клеева тинктура,само ще понамаля дозата впоследствие.А иначе вземам Неоангин и пих малко Парацетамол
По принцип не съм болнава,но тази есен-зима имунната ми система ме предаде
Отговори с цитат
  #287  
Стар 12th January 2012, 00:36
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Благодаря,Крис!Ще си изпия всичката клеева тинктура,само ще понамаля дозата впоследствие.А иначе вземам Неоангин и пих малко Парацетамол
По принцип не съм болнава,но тази есен-зима имунната ми система ме предаде
За нищо. Случва се, дано скоро отмине. Аз пък съм доста болнава и се надявам да се позакрепя с тия неща и да изкарам зимата
Отговори с цитат
  #288  
Стар 1st March 2012, 12:55
katerina22 katerina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Самбукус на Нейчърс Уей е много силен имуностимулатор.Това е комбинация от черен бъз и ехинацея.Изключително популярен продукт в САЩ.
Отговори с цитат
  #289  
Стар 11th March 2012, 15:44
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/
на този сайт,можете да откриете още информация за здравето и красотата и други любопитни факти свързани с тях
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:13.