IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 6th February 2011, 21:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от За Здраве и Красота
но продължавам да държа само на натурал изпитани маски и рецепти. Засега ефекта според мен е страхотен.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #412  
Стар 5th March 2011, 23:06
Аватара на Meryyy
Meryyy Meryyy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rebecca
И аз да споделя моя опит - в края на миналата година (декември) се подстригах до над рамото, косата ми беше дълга до половината на гърба... и реших да я отрежа за разнообразие и да живне малко. После много бързо започна да ми липсва дългата коса и започнах да се мажа със Стимулант за коса на Икаров преди къпане и с хининова вода след къпане. След 1 месец като бях при фризьорката да ми я филира малко и ми каза: "Абе, ти какво правиш с косата си? Навсякъде ти е набола и расте нова коса?" и аз и казах с какво се мажа, но така и не разбрах от кое от двете расте повече.. Освен това ми порасна и по бързо сега ми е доста под рамото...не е колкото преди, но порасна.
Аз също преди всяко къпане си слагам от стимуланта и стоя по 40 мин. и след това втривам хининова вода.. правя си и маски с тривитаминол,масажирам скалпа с бадемово масло,слагам и енергийни ампули..всички продути имат ефект,нос и трябва постоянство,а иначе и на мен започна да ми расте много нова коса,а аз си мислех,че е скъсана от употребата на преса
Отговори с цитат
  #413  
Стар 13th March 2011, 11:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз си взех лавандулова маска за бърз растеж :P
Отделно пия 30мин.преди ядене 2 изтискани лимона.пОмага и за нокти
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #414  
Стар 16th March 2011, 10:40
siska6969 siska6969 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Пробвайте с капсули от масло от ракитник. Има един много добър продукт на пазара, американски е. То напоследък всичко по аптеките е американско, ама поне от него гарантирам, че има ефект. Казва се Брилиант Лук - помага за кожата, косата, ноктите... лигавиците.. с високо съдържание на Омега 7. Аз съм доволна
Отговори с цитат
  #415  
Стар 16th March 2011, 11:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не е нужно да гълтам всякакви капсули,за да засиля разстежа на косата.Приемането на вит.Ц в големи количества е напълно достатъчно,при това напълно естествен.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #416  
Стар 30th April 2011, 12:42
jenduri jenduri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
Talking Бърз растеж на косата

Гледах в youtube едно момиче което коса дълга до кръста и обяснява какви продукти използва и по едно време каза: „Но това нещо което наистина ми помогна за растежа на косата ми беше бебешки шампоан." Знам,че е смешно,но аз я питах чрез съобщение дали това е вярно и тя ми каза,че е било помогнало и на други хора. Каза ми,че когато си миела косата е използвала само бебешки шампоан нищо друго. Аз си купих един в който се съдържаше витамин B3 и го използвах един или два пъти. След това си купих един пантенол от аптеката,който бил подхранвал косата и подпомагал за растежа и. Досега съм го използвала само един път утре ще го използвам пак да се надяваме,че ще помогне
Отговори с цитат
  #417  
Стар 20th March 2015, 11:41
simov simov не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: sofia
Мнения: 87
По подразбиране

Л-цистеин /аминокиселина/ за красива и еластична коса, гладка и здрава кожа и нокти.

Л-цистеин е заменима аминокиселина, която се съдържа в протеина бета-кератин, който е основен структурен елемент за формирането на косата, ноктите и кожата. П одпомага за формирането на колаген, който е ключов за здравето и еластичността на кожата, косата и ноктите. Л-Цистеин е необходим за формирането на аминокиселината Таурин и е важен компонент за формирането на мощния антиоксидант Глутатион . Л-Цистеин подпомага детоксификацията на тялото от вредни токсини и защитава мозъка и черния дроб от разрушителното действие на алкохол, цигари и др.
Изгражда и заздравява структурата на кожата, косата и ноктите;
• Подпомага производството на колаген;
• Подобрява еластичността на косата и кожата;
Л-Цистеин подобрява структурата на лигавицата на стомаха и тънките черва, което подкрепя храносмилателната система срещу вредните въздействия от приема на различни лекарства (аспирин и др.). Особено важен е за метаболизма на различни биохимични съединения като Коензим-А, Биотин, Липоева киселина и Глутатион.
Л-Цистеин е добре да се комбинира със Селен (Selenium), витамин B-6 и витамин Е за максимална ефективност.
Препоръчителен прием 1-2 гр. на ден с обилно вода.
Продуктът не е лекарствено средство.
L-cysteine hcl monohydrate 99 %, usp. bp.
Цена: 500 гр. - 40 лв. и куриерски.
За контакт 0876265091.
Отговори с цитат
  #418  
Стар 21st March 2015, 10:30
JRagina JRagina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Храната и приема на течности оказват влияние на косата ни. Също така е важно да се подстригва редовно за да няма цъфтящи връхчета.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдазасилярастежанакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:50.