IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3271  
Стар 13th March 2012, 07:51
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Маце , нищо не ми се иска и имам твърде реална представа за способностите си
За разлика от тебе и въпреки ''преклоната'' ми възраст все още бягам 800 за около 2м и 10-15 с Сигурна съм че съдиш за лелките по майка си , но все пак не вси4ки са като нея и много от тях могат да те сложат в малкия си джоб в форума има един тон ''лелки'' на които не можеш да им се опреш по нищо

Искрено ми стана жал за теб ! И между другото един първокласник би писал по-правилно !
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #3272  
Стар 13th March 2012, 12:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Искрено ми стана жал за майка ти
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3273  
Стар 13th March 2012, 17:12
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Искрено ми стана жал за майка ти
И на мен за твоята! Едва ли се гордее с комплексарче като теб! хахахах
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #3274  
Стар 13th March 2012, 18:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Това е едно от нещата от които никога не съм страдала , но като гледам при теб страданието е хронично Между другото казват че жените приличали на майкаите си ...та като гледам не те очаква светло бъдеще явно е че няма да дочакаш дори 40 за да станеш лелка-повлекана
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3275  
Стар 13th March 2012, 23:27
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Това е едно от нещата от които никога не съм страдала , но като гледам при теб страданието е хронично Между другото казват че жените приличали на майкаите си ...та като гледам не те очаква светло бъдеще явно е че няма да дочакаш дори 40 за да станеш лелка-повлекана
Именно! Хаха. Твоята майка е над 60-70 годинки сега и тамън на нея си се метнала,сама го каза!
Продължаваш да ме забавляваш.
Между другото,дисковата херния не ти ли пречи на 800-метровото бягане за ...колко беше...хм..?

П.С. Извинявам се на потребителите,СПАЗВАЩИ ЗДРАВОСЛОВНО ХРАНЕНЕ,които пишат макар и рядко в тази тема, за този спам.
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #3276  
Стар 14th March 2012, 03:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране




хахахах след тази снимка няма какво да коментирам
Маце 90 см ханш на 45-47 кила и 161см са си бая много и няма значение колко ще свалиш, ханша винаги ще ти остане широк и ще си с изсипан задник

Гледам имаш много интересни мнения ... чудя се за какво ли само за една година си се променила толкова възгледите ....май намирисва яко на комплекси

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream Виж мнението
....И да се е шегувал,има хора пък,които наистина мислят примерно,че 160 см висока-50 кг е дебела,аз съм срещала такива хора! И те са меко казано смешни. Чувала съм мъже да казват "абе ако е 160 см висока идеално тегло е около 41-2 кг...48-9 са вече много!". А като се замислим реално тия дето го казват тва и те не са се поглеждали в огледалото,ама тръгнали оценки да дават кое добре,кое зле,говоря за хората с такова мнение,не за конкретния потребител дето го нахокахме тука всички!.....
Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream Виж мнението
.... и още нещо да кажа,заради хора като него,които мислят,че момиче 161 см/46 кг с ханш 90 см е дебело,а възхваляват моделите по фешън тв,които за ръст 175,тежат 47 кг (или някъде там),и тресат кокали,плоски бюстове,пазят жестоки диети (вода,1 ябълка на ден и повръщане най-вероятно)! та заради такива хора с объркани за мен представи хиляди момичета страдат от булимия,анорексия и цял живот са нещастни,борейки се с 5 излизашни кг.,за да се харесат на хората,защото външния вид несъмнено е много важен!

П.С. за мен мерките 90-100-200 не са толкова важни,а как изглежда и се чувства човек! дали е харесван,желан и дали се чувства комфортно в кожата си ! .....
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3277  
Стар 14th March 2012, 09:13
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението



хахахах след тази снимка няма какво да коментирам
Маце 90 см ханш на 45-47 кила и 161см са си бая много и няма значение колко ще свалиш, ханша винаги ще ти остане широк и ще си с изсипан задник

Гледам имаш много интересни мнения ... чудя се за какво ли само за една година си се променила толкова възгледите ....май намирисва яко на комплекси

Ето,това е! хахахаха,щом си си направила труда да търсиш информация за мен,явно много те вълнувам Силно се развълнувах от този факт Копирала ми няква снимка от преди 5-6 години И ми цитира някви неверни данни Не мисля повече да си губя времето с теб Само не ми отговори за това как тичаш с дисковата ти херния ?
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #3278  
Стар 14th March 2012, 09:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хахаха гена си е ген маце и няма как да го промениш, дори и да са минали 5 години но виж мисленето може и да можеш , естествено ако и там проблема не е генетичен.
Нямах намерение да ти обяснявам за дископатията , ама гледам че си любознателна Дископатията не я имаш постояно , може да я имаш веднъж в живота си, а може да я имаш веднъж на 3 години Активността ти се променя само докато трае болезнената фаза , а след това си баба спринтьорка
И няма как да цитирам неверни данни , при условие че самата ти си ги написала
Май се оплете като пате в кълцища
п/с пък за търсенето , не ми е проблем , отне ми точно 2 мин ,а и знам как се работи с търсачката
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3279  
Стар 14th March 2012, 10:25
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахаха гена си е ген маце и няма как да го промениш, дори и да са минали 5 години
Благодарна съм на гена си! Че не ме е направил тип кокошка-тънки,крака,големи цици,които увисват,голям корем с паласки,а напротив-мога да се радвам на оформен ханш,тънка талия,средни и стегнати гърди
Данните са примерни-не са верни,освен ръста,за който също съм благодарна на природата хаха
Това беше от мен! Ще се сетя да пиша пак след 100 години .
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #3280  
Стар 15th March 2012, 09:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Виж ся девойко природата определено не е била щедра към тебе По принцип никога не бих се присмивала на някой за физически недостатъци , защото в крайна сметка никой не е съвършен , но да се присмиваш на другите при условие , че изглеждаш така е меко казано смешно
Искам да те видя как ще кажеш на Лиляна или Емико , че са лелки ,при условие че не можеш да им стъпиш на малкия пръст
Понякога само една младост не стига ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.