IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th April 2010, 19:34
saibottt saibottt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране Проблем с връзковия апарат на глезена

Имам проблеми с връзковия апарат на глезена (понеже така ми казаха), но болка се появава и малко по дължината на крака малко под капачката. Миналата година бях стъпил на криво веднъж и не обърках сериозно внимание на това. Но отидох на ортопед. Гипсираха ме, но крака ме болеше повече като свалих гипса. На рентгеновата снимка нищо не показа (което ме съмнява, все пак изпитвах голяма болка). До преди 1-2 седмици бях загърбил спорта. Започнах да тичам по малко отначало и пак се появи. Болката е нещо като схващане (изтръпваща болка усещам като тичам или се повдигна на пръсти), което е много гадно и дискомфортно и не мога да се движа някои път. Имате ли идея какво може да ми е след като нито рентген не показа нищо, нито лекари помогнаха (то оставаше и да помогнат, чудо небесно)? Благодаря предварително. Поздрави
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th April 2010, 07:46
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ааа ...и след като не помогнаха лекарите ,викаш чакай да питам по форума Добра идея...
Само да ти кажа...рентгенът изобщо не е изследването ,което трябва да даде отговор на въпроса ,какво е увредено!
Сега изчакай малко онлайн и ако никой не ти каже някаква вълшебна отвара ,отиди в специализирано медицинско заведение ,където да посетиш травматолог ,който да те лекува
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th April 2010, 11:08
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

yavor е прав... Без да ти прегледа някой, не може да се мнение на следните определения "бях стъпил на криво", "гипсираха ме" и "нещо като схващане". Още тогава е трябвало да ти кажат какъв ти е проблема. Както ти е важна правилната диагноза, така и самите рехабилитации. Поне знаеш ли защо са ти сложили гипс?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемвръзковияапаратнаглезена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:28.