IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 12th December 2011, 12:01
Аватара на merlita_12
merlita_12 merlita_12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Имах предвид да не е фанала нещо венеричиско преди операцията.
успешна операция за мене е когато месец след това вече си забравил, че си я направил. това се случи при мен. Да, минава се през някакъв лек дискомфорт, опъва, стяга, но това е всичко. то и не може да оздравее за ден. Аз също правих лабиопл. в нефертити и не съм имала проблеми. Подуто е няколко дни, после тъкмо взе да поспада и по време на първия цикъл пак се поду малко и това е. Не съм имала нужда от помощ да си сменям превръзките, незнам какви са тези драми. Като паднаха конците всичко си е ок. А на гинеколога определено му е приятно че си си направила това- изглежда много по-добре от преди и човека си се кефи и даже му личи.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 22nd December 2011, 17:06
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте. Пиша май точно година след като си направих процедурата в Хил клиник. Много съжалявам да чуя това за Нефертити. За съжаление една позната, която беше ходила пак при пластичен, пак за същото (било й много по-евтино, отколкото в Хил) имаше горе-долу сходен изход от процедурата. Огромни шевове, конци и белези, които май си й останаха и тепърва мисли как да махне белезите от операцията
Наистина честно и наистина искрено ти препоръчвам, Сандра, да идеш на преглед при д-р Илия Калчев. Той поне разбира за какво става дума, уролог е, а не е пластичен, и поне можеш да му поискаш мнение дали и какво може да се направи тепърва...
Ох, много неприятно е, че при нас всеки си прави каквото иска, и че няма наказуемост и контрол
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Hillclinic
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:26.