IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th February 2006, 08:30
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране направих си корекция на носа

Здравейте всички Мина, слава богу! Беше при д-р Евстатиев в Александровска. За мен беше кошмарно, не заради доктора или мястото, а заради самата нея. С пълна упойка се прави, наистина не се усеща абсолютно нищо. НО човек трябва да е много силно мотивиран за да издържи последващия период на болка и дискомфорт, не е шега работа, уверявам ви. При мен бше много тежка, над два часа, с обилно кървене, но аз имах за решаване и др проблеми, освен естетичните. Аз не съм от София, не ми се пътуваше 2 пъти до София в този студ и предпочетох да остана в болницата докато ми свалят гипса, т.е 10 дни. Видях всички лекари там, правят всякакви операции, свободен ден нямат, дори в тия студове. Това според мен е голяма практика. Изненадващо за държавна болница са много мили, любезни и загрижени и лекарите и сестрите. Обстановката в болницата не е лукс, но е чисто, работи се много стерилно, а Евстатиев е въвел голяма дисциплина. Харесаха ми.
Нахмаха ми гипса преди 2 дни, цялото лице претърпява промени вледствие на такава тежка интервенция, още не съм се възстановила, ще ми трябват още няколко дни да заприличам на себе си. Носът ми е много отекъл и подут още, но си личат правилните линии . Рано е да се каже как ще изглежда окончателно, трябва да мине време. Успех на всички, които се решават, но много внимавайте при кого!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th February 2006, 08:51
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Супер
Радвам семче всичко е минало добре...
Стискаме палци да се дооправищ бързо и постни някоя снимка да ни се покажеш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th February 2006, 10:30
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Честито, радвам се че е минало безпроблемно Би ли ми казала колко ти струваше цялата процедура
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th February 2006, 17:49
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Честито и от мен!!!
При теб какъв точно беше проблема???
Аз още се кумя за моето носле, направо ме е страх после да не би да не приличам на себе си
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th February 2006, 09:28
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Честито
Звучи много страшно...обилно кървене,болка
По кой метод те оперираха,ендоскопски или вдигаха кожата на носа?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th February 2006, 11:33
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране :)

Честито! Дано стане такова каквто го искаш нослето и да си удовлетворена. При мен също нямаше болки и кървене. Целувки на dnny.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th February 2006, 12:15
DarkWolf DarkWolf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Хеи браво на тебе!И аз се радвам че ти е минала успешно операцията!Имам въпрос ще може ли да постнеш или пратиш снимки - как си изглеждала преди и как изглеждаш сега!Или поне как изглеждаш сега![/list]
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th February 2006, 13:46
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Благодаря на всички Отекла съм още, не съм за снимки, има време. Имах проблем поради факта, че преди това си бях правила друга пластика, при друг известен хирург, който си беше оставил ръцете, разхвърляни костички, хрущяли не на място, конци и др, Евстатиев се беше хванал за главата. Освен това имах падания като дете и по-късно на една ски-писта и беше станало мазало. Иначе не е зле, но е подуто още. Операцията не беше по ендоскопския метод, мисля, че имат апаратура, но не знам колко са я ползвали. Не са вдигали кожа, той се колебаеше, но каза, че оставяло белези и се отказа. Работи се вътре в носа. Колкото и да искам да предвидя как точно ще изглеждам, не мога още, в общо линии е по-фино, по-правилни форми, искаше ми се още смаляване, но той каза, че не е било възможно. Операцията струва 360лв, толкова им е таксата в болницата, но мисля,ч е скоро ще ги вдигнат доста. Стационара е 18-23 лв на вечер, с "храна" :P , консумативи като капки, лигнини, мазила от тях, а с него, каквото се разберете. Но не е 1000Е!! Христов и Тепавичарова също правят носове и лица, всичко правят. Е, не се наемам да препоръчвам никого, аз много мислих, преди да се реша къде и при кого, още повече, че веднъж сгреших. Дано на никого не се случва! Успех!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th February 2006, 14:16
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Божеее,милата.Стискам палците на всички ръце и крака всичко да е наред този път и да си доволна и щастлива.Щом разреза ти е в ноздрата,значи си оперирана по ендоскопския метод.Добре,че не са те рязали.Направо настръхвам като си представя какво си преживяла предишния път.Дано го забравиш по-бързо!
Всичко хубаво!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th February 2006, 14:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

кити, що не кажеш кой е другия известен хирург дето си е оставил ръцете, поне други да не правят грешката да ходят при него?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: направихсикорекциянаноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:56.