IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd February 2006, 21:39
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране Anew Clinical Lift and Tuck

Така... Avon измислиха поредното "бързодействащо чудо", което ще ни дари със съвършена фигура без усилия.

Да си призная много скептично съм настроена. 8)

Така и не си взех антицелулитния им гел и сигурно и това няма да пробвам.

А вие какво мислите
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd February 2006, 22:13
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Не вярвам на кремчета и мазила. Може би имат някъв ефект, но той е предимно омекотяване на самата кожа. Като седне и се замисли човек се сеща, че кожата е съставена от няколко пласта и чак отдолу се разполагат сланинките или образувалия се целулит. Трудничко ми се струва за един крем да проникне под епидермиса, че и по-надолу хич не ми се вярва. Та само веднъж през живота съм си купувала антицелулитен крем и той беше на леокрема с масажор. Имаше ефект върху кожата спор няма, но нищо повече.

Аз обаче ще кажа за едно старо и изпитано средство. Звучи адски просто, но според мен е по-логично от някъв си крем. Та търкането при къпане с твърда масана ръкавица или гъба докато мястото се зачерви леко. Така в местата, които масажираме нахлува повече кръв т.е. се подобрява кръвоснабдяването... та така.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd February 2006, 22:51
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nimfea
Аз обаче ще кажа за едно старо и изпитано средство. Звучи адски просто, но според мен е по-логично от някъв си крем. Та търкането при къпане с твърда масана ръкавица или гъба докато мястото се зачерви леко. Така в местата, които масажираме нахлува повече кръв т.е. се подобрява кръвоснабдяването... та така.
Значи търкането с кърпа/хавлия/гъба помага против целулит
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th February 2006, 09:13
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Gavr1 ми на мен лично ми се струва по-логично доброто кръвообращение, да помага повече от мазане на епидермиса с каквото и да било.
Не знам де... това са си мои лични наблюдения, които споделям с още няколко човека.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th February 2006, 09:52
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Пробвайте освен с ръкавица и с утайка от кафе.Страхотен пилинг, кофеинът действа против целулит и кожата става кадифенце.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th February 2006, 16:45
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

И аз съм за масажа с кафето. Нещо не ми се вярва след 12 седмици да ме обгърне "корсета" само от кремчето. Ама то , ако човек вярва - няма да има сбръчкани, дебели и т.н. Освен това, ако грубо го сметна като пари - 200 мл туби4ка, а ефекта е след 12 седмици, всеки ден мазане.... колко ли тубички ще ми трябват. Ами не вярвам, че с крем стават чудеса! То, ако ставало никой нямало да се поти в залите тренирайки или пък да спазва хранителни режими. Даваш там някакви 50 лева и си в "корсет'
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th February 2006, 20:29
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Ами не вярвам, че с крем стават чудеса! То, ако ставало никой нямало да се поти в залите тренирайки или пък да спазва хранителни режими. Даваш там някакви 50 лева и си в "корсет'
Толкова съм съгласна с теб, сharmy!
А кафето едро смляно ли е или няма значение?
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th February 2006, 22:27
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Може да си събирате от цедката на кафемашината или утайката но турското.Наистина е много ефективно, абсолютно безплатно.Само трябва да се измива добре и от тялото и от плочките Аз като си измия косата и и сложа маска или балсам, минавам с кафето от долу нагоре краката, дупето, корема, ръцете и след това душгел и готово.З два-три пъти ще забележите разликата.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th February 2006, 13:29
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

С какво нанасяте кафето? С ръкавица, гъба, ръка, или ...
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th February 2006, 14:23
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Може и стрите, на най-лесно е с ръка, не се рони толкова лесно , а и не трябва да сменяш гъбата, защото кафето се набива в нея.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: AnewClinicalLiftTuck
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:15.